Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(diasaja @ 2009 12 11, 13:10)
bet prakaito praliejot tai nemažai kol prikasėt priekabą  blink.gif

ne fūrinę priekabą,o prie mašinos lengvos kabinamą lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nu juokas tai sueme gerai lotuliukas.gif ten nebuvo net tos mazos priekabikes mes prisikasem 6 maisus ir jau buvo beveik tona mirksiukas.gif mum ir keista pasirode su tom kainom nes kai pirma kart pirkom tai buvo 30lt o paskui dar karta vaziavom jau pasake kad 100lt 1t ir prasiau cekio nieks mum jo nedave nu zodziu matyt kiek jie nori tiek ir praso uz juos
Atsakyti
nu as kiek zinau, tai Jurbarko karjere plautu akmenuku tona sia vasara kainavo 38 Lt, tai pavasariop zadejom pirkt dideles masinos priekaba, na 6 tonas blush2.gif , bet jei po 100 uz tona tai biski brangoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2009 12 11, 20:53)
nu as kiek zinau, tai  Jurbarko karjere plautu akmenuku tona sia vasara kainavo 38 Lt, tai pavasariop zadejom pirkt  dideles masinos priekaba, na 6 tonas blush2.gif , bet jei po 100 uz tona tai biski brangoka g.gif

tai *SIM*SIŲ* išdūrė lotuliukas.gif kai atvarė be vyro davė už šokolądą,o kai nusivežė vyrą tai ir paprašė kaip už tėvynę biggrin.gif vadinasi kitą kartą varysim abi be vyrų ir su fūra lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 12 11, 22:09)
vadinasi kitą kartą varysim abi be vyrų ir su fūra  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kas pakraus? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Arrivederici @ 2009 12 11, 21:53)
Jurbarko karjere plautu akmenuku tona sia vasara kainavo 38 Lt,

O kurioj vietoj? Man Jurbarkas netoli.
Atsakyti
Jei gerai pamenu karjeras jurbarke yra vaziuojant link Smalininkų,TIK neviršik greičio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 12 11, 22:03)
o kas pakraus? blink.gif

ten jie patys ir pakrautų man atrodo,nes prekiauja tai turi turėti su kuo krauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 12 11, 23:21)
Jei gerai pamenu karjeras jurbarke yra vaziuojant link Smalininkų,TIK neviršik greičio lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

žinau biggrin.gif o kur ten kreiptis nuvažiavus?
Atsakyti
Na del idomumo turiu vizitine paimsiu ir paskambinsiu paklausiu kiek dabar kainuoja
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 12 11, 23:03)
o kas pakraus? blink.gif
Papildyta:

O kurioj vietoj? Man Jurbarkas netoli.


kurioj vietoj nezinau blush2.gif , bet nemanau,kad problema nuvaziavus i Jurbarka pasiklaust kelio, kiek zinau, tai ten pakrauna mechanizuotai,
mano pazystami pirko, tai i masinos (lengvosios ) priekabike tik 1200 kg tetelpa, rekia didesnio transporto kas is toliau, tas vezimas jau, o akmenukai liuksiski, nugludinti tokie, apvalus, kastono dydzio ir tik keletas didesniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2009 12 12, 20:34)
kiek zinau, tai ten pakrauna mechanizuotai,
mano pazystami pirko, tai i masinos (lengvosios ) priekabike tik 1200 kg tetelpa, rekia didesnio transporto kas is toliau, tas vezimas jau, o akmenukai liuksiski, nugludinti tokie, apvalus, kastono dydzio ir tik keletas didesniu thumbup.gif

Reikės pirkti, o jei dar pakrauna mechanizuotai-liuks tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 12 12, 17:25)
Na del idomumo turiu vizitine paimsiu ir paskambinsiu paklausiu kiek dabar kainuoja

Įdomu tikrai bigsmile.gif
Atsakyti
Prizadu ryt paskambinsiu biggrin.gif o mano tai mazesni tie akmenukai gal panasiai kaip nagas tokio didumo panausus kaip ant kapiniu pila tuos dekoratyvinius, tai men kelis maisus nusipirkom tik gelynam pagyvinti , o jei norit ten jau gera priekaba pirkti tai zinoma kad turi pakrovejus ir jie pakrauna mirksiukas.gif
Atsakyti