Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Kiek gavosi bendra suma vieno kvadrato trinkeliu, su viskuo? Na o takelius aplink nama tai as vistiek pasidarysiu ax.gif, o ka dar su tais akmenais nuveiksiu tai dar nezinau, noriu dideliu prisidelioti tik dar vizijos nematau , o ir akmenu kieme nėra, ir seip dar daug darbo prie sodybos, pavesine pradejo statyti rudeni , nebaige, o ir is ūkinio planuojam garaza, pirtuke, vasarnami ir malkine pasidaryti, tai reikia ir stoga keist ir kanalizacija dar daryt, kazkur....
Atsakyti
[quote=plateliai,2009 11 26, 14:57]
bet tai kaina gavosi blink.gif įsivaizduoju ... doh.gif
[/quote]

jokia cia paslaptis ax.gif ,trinkeles 29.9litai uz kvadrata ir 35lt uz padejima,dar musu paciu zvyras ir skalda.Mes neturejom kitos iseities nes toje vietoje raudonas molis,kiek ko pridejom,viska prarydavo doh.gif ,bet dabar tai svaru grazu thumbup.gif ir sniega su keturaciu leingvai nuvalom.
[/quote]
Baltai pavydžiu. šis reikalas mums ateityje...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 26, 14:36)
...pamatai kieme daug akmenu, reiskiasi zmogus savo gerove nesiskundzia lotuliukas.gif

Tai sobieska - milijonierė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 26, 15:55)
Tai sobieska - milijonierė lotuliukas.gif

lotuliukas.gif o tai kaip tu manai, kodel pas mane tiek daug apsaugos...kaimynai net visi papirkti...neduokdiev mano zidini isardys-pilis, rumus isardo, o cia krosnis lotuliukas.gif

Plateliai...kokios firmos keturratis, gal kartais girdejai apie ATV fanus
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 25, 13:22)
Aišku, vadinasi galvojau gerai ax.gif O kaip jūs išsprendžiate problemą-kraštas tarp vejos ir akmenukų? Yra juosta plastmasinė (būna rudos, žalios ir juodos spalvų). gal su ja?

jo butent su tokia juosta tik as dedu tamsiai ruda o geriausei jai tai yra pilka ji nieko visiskai nesimato susilieja su akmenuku spalva thumbup.gif , tik jokiu budu nedekite tos zalios ji jau biasiai krenta i akis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 11 26, 20:02)
jo butent su tokia juosta tik as dedu tamsiai ruda o geriausei jai tai yra pilka ji nieko visiskai nesimato susilieja su akmenuku spalva thumbup.gif , tik jokiu budu nedekite tos zalios ji jau biasiai krenta i akis doh.gif

Aš esu dėjusi juodą-atskyriau vaismedžių eilę, palei tvorą daigynėlį pasidariau. Bet ten daržas, tai dar pakenčiu ...
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 26, 20:04)
Aš esu dėjusi juodą-atskyriau vaismedžių eilę, palei tvorą daigynėlį pasidariau. Bet ten daržas, tai dar pakenčiu ...

na as turiu isidejusi ruda na man puse velnio tas grozis, bet kad nieko kito daugiau negalima isgalvoti, nors su zoliapjove privaziavimas tai nelabai geras ,nes per viena ratuka palieka zoles, tada einu per nauja ir raustau visur kur kyso mirksiukas.gif , o jei nedesi jokios tos pertvaros tai as manau kad tie akmenukai su laiku isisklaidys po veja
Atsakyti
Mūsų klinbirbis -grizlis ,o apie tuos fanus nieko negirdiejau blush2.gif user posted image
Atsakyti
Cia pernai pagal mano ,,turta,,(akmenis) va kas vaikstinejo thumbup.gif ,atsiprasau uz ne ryskia nuotraukauser posted image
Atsakyti
Mane tie keturačiai visada erzindavo, naudos juose nemačiau iki šio pavasario tik pinigų švaistymas čia aš ne i temą, bet šiemet užkabinom drapoką, nežinau kaip ten jūs vadinat, aš čia džūkiškai, man daržą išdibo net apakau. Dar vagas padarė ir apvarinėjo daržą. Tai va koks klubas, manau kad akmenis pertems iš vienos vietos i kitą.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2009 11 27, 12:59)
Mane tie keturačiai visada erzindavo, naudos juose nemačiau iki šio pavasario tik pinigų švaistymas čia aš ne i temą, bet šiemet užkabinom drapoką, nežinau kaip ten jūs vadinat,  aš čia džūkiškai, man daržą išdibo net apakau. Dar vagas padarė ir apvarinėjo daržą. Tai va koks klubas, manau kad akmenis pertems iš vienos vietos i kitą.


Mūsų Lietuvelė visai nepritaikyta šitai transporto priemonei,bet jei su protu naudojama tai gal ir nieko.Mes šiemet taip pat prie jo buvom prikabine strapakus ir ant ju uždėjom didelį akmenį.Visi kaimynai juokėsi thumbup.gif,bet kai šlaidais pradėjom važinėtis,visi išižiojo,nes ne vienas traktorius man taip nebutu padares thumbup.gif .Žemę išsipurenom labai gerai,bet žolės neužsejom,pavasarį vėl iš naujo reiks dirbt verysad.gif
Atsakyti
O man keturratis ir pramoga ir nauda, net ir vaikas turejo, kol pries menesi jo is garazo Kaune nepavoge bjaurybes verysad.gif ...daznai su fanais vazinejam pro neperbrendamus miskus, nepravaziuojamas vietas, vnz.as asistuoju "purvo broliams" biggrin.gif ...o kiek dideliu akmenu jo pagalba prisitempem
Atsakyti