Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(diasaja @ 2009 11 25, 17:20)
man tos juostos ir nepatinka, bet ką vietoj jų sugalvoti?

Dabar vejos ribos buna ne tik zaliu ir banguotu smile.gif graziausiai atrodo tamsiai ruda ,arba juoda.Yra ju ir tiesiu ,kam patinka .
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 25, 18:48)
Prie 3 metus as uz ji paklojau 120 pinigu...idomu kiek dadar uz ji nuluptu...beje jis is Lenkijos lygumu, jei man nemelavo biggrin.gif
Papildyta:
As tiek myliu savo sodyba ir akmenis,kad net stikline lekste su jos atvaizdais pasigaminau, kad bunant Kaune visur ja matyciau lotuliukas.gif

user posted image

Kur jau nemyleti sitokio mielo kampelio atgaivos sielai ir akims wub.gif
Oi jauciu tokiu jau ir nebera o jei pas ka yra tai itariu be 1000 neparduotu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 25 lapkričio 2009 - 21:25
Tai va kad gyvenu kaime ir i kaimus jau is visu kampu suvaziuoja akmenų medziotojai, o visu akmenu neimanoma susivezti, nes ju vis issiaria is zemes tai gale sklypu laikom , o kaip prisireikia kokiom statybom ir naudojam, o vyras sake kad jau ir vaike kazkokius vyrus, viduri dienos sustoje renkasi ir neklausia kieno cia , ar galima....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivasen: 25 lapkričio 2009 - 23:16
QUOTE(daivasen @ 2009 11 26, 00:15)
Tai va kad gyvenu kaime ir i kaimus jau is visu kampu suvaziuoja akmenų medziotojai, o  visu akmenu neimanoma susivezti, nes ju vis issiaria is zemes tai gale sklypu laikom , o kaip prisireikia kokiom statybom ir naudojam, o vyras sake kad jau ir vaike kazkokius vyrus, viduri dienos sustoje renkasi ir neklausia kieno cia , ar galima....

Taip, renkasi...kazkieno tai duona kasdienine. Kiek skelbimu daug, kad parduoda akmenis...seniau pilni laukai budavo, dziaugdavosi zmones, kad dar kasnors renkasi juos, o dabar patys ukininkai susirenka savom reikmem arba pardavimui, vis litas kitas i kisene...
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 11 26, 00:15)
tai gale sklypu laikom , o kaip prisireikia kokiom statybom ir naudojam,

O aš galvojau, kad guli gale lauko, tai niekam nereikalingi akmenys blink.gif ne vieną esu įsimetusi į mašiną blush2.gif
Atsakyti
As tai noreciau issigrysti kiema akmenais, takelius tarp gelynu, tik kad mano vyras tai kieme nori trinkeliu verysad.gif
O seip tai dar gyvenam tik pora metu tai spejau, su mazais vaikais ant ranku , tik keleta gelynu pasidaryti, pievele uzsisejom, na ir seip sabakstynus pasitvarkem...o akmenu dar nespejau ikomponuoti.
Nors vienas akmenukas jau yra namuose, turiu prisivezus ir nedideliu, tik kad nespeju tiek kiek noreciau....user posted image
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 11 26, 09:59)
As tai noreciau issigrysti kiema akmenais,

Bet ar patogu bus visą kiemą akmenimis?
Atsakyti
Sklypo gale gulėjo akmenys, kadangi žemę nuomuojam tai tų akmenų nelabai ir žiūrėjom, sakėm kai reiks tai susivešim, nes jų taip nepakelsi, reikia kokio traktoriuko, ir ką manot kai man jų prireikė ten jų jau nėra. Manau kad vietiniai ir išsivežė.
Atsakyti
Mano svajone irgi buvo gryst akmenimis kiema,bet kai parsiveziau zmogu kuris tai turejo daryt,is mano turimu akmenu atsiinko mazyte kruvele.Pasirodo,jei nori kad butu grazu ir patobu vaikscioti ,ne visi akmenys tinka doh.gif .Trinkelem isklojom 400 kvadratiniu metru,jei tiek butu reikeja rinktiniu akmenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2009 11 26, 12:24)
Sklypo gale gulėjo akmenys, kadangi žemę nuomuojam tai tų akmenų nelabai ir žiūrėjom, sakėm kai reiks tai susivešim, nes jų taip nepakelsi, reikia kokio traktoriuko, ir ką manot kai man jų prireikė ten jų jau nėra. Manau kad vietiniai ir išsivežė.

Aš tikrai nesurinkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(plateliai @ 2009 11 26, 12:29)
Trinkelem isklojom 400 kvadratiniu metru,jei tiek butu reikeja  rinktiniu akmenu  doh.gif

bet tai kaina gavosi blink.gif įsivaizduoju ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 26, 12:35)

bet tai kaina gavosi blink.gif įsivaizduoju ... doh.gif

...o tu galvoji , kad akmenys pigiau negu trinkeles biggrin.gif ...anksciau gal taip, bet dabar drysciau abejot...o dar jei rinktiniai...vnz.akmenys dabar kaip ir prabangos preke patapo biggrin.gif ...pamatai kieme daug akmenu, reiskiasi zmogus savo gerove nesiskundzia lotuliukas.gif
Atsakyti


bet tai kaina gavosi blink.gif įsivaizduoju ... doh.gif
[/quote]

jokia cia paslaptis ax.gif ,trinkeles 29.9litai uz kvadrata ir 35lt uz padejima,dar musu paciu zvyras ir skalda.Mes neturejom kitos iseities nes toje vietoje raudonas molis,kiek ko pridejom,viska prarydavo doh.gif ,bet dabar tai svaru grazu thumbup.gif ir sniega su keturaciu leingvai nuvalom.
Atsakyti