Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

diasaja, tai butent ta ir reikia kloti as visur po akmenimis ja kloju ir po skaldike.
Atsakyti
Gera temikė, ir labai jau grazu pas jus sobieska .... bigsmile.gif
Bet kai tau is po nosies vagia akmenus tai labai nemalonu, mano vyras viena akmena tik spejo isjudinti, jis svere 3 gal ir 4 tonas ir ji kazkas pavoge tai , keiki paskui net ziezerbos lekia, o kai reikia is tu lauku surinkti ir atvaziuoja kazkas susimeta tavo visos dienos triusa...... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 11 25, 12:55)
diasaja, tai butent ta ir reikia kloti as visur po akmenimis ja kloju ir po skaldike.

Aišku, vadinasi galvojau gerai ax.gif O kaip jūs išsprendžiate problemą-kraštas tarp vejos ir akmenukų? Yra juosta plastmasinė (būna rudos, žalios ir juodos spalvų). gal su ja?
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 11 25, 13:20)
Gera temikė, ir labai jau grazu pas jus sobieska .... bigsmile.gif
Bet kai tau is po nosies vagia akmenus tai labai nemalonu, mano vyras viena akmena tik spejo isjudinti, jis svere 3 gal ir 4 tonas ir ji kazkas pavoge tai , keiki paskui net ziezerbos lekia, o kai reikia is tu lauku surinkti ir atvaziuoja kazkas susimeta tavo visos dienos triusa...... schmoll.gif

aciu 4u.gif grazus akmenys rinkoj brangiai atsistoja uztatai reikia turint ju kiemus apsitvert..tfu,tfu,tfu...nei vienas akmuo nedingo, keli dar numesti labai matomoj vietoj-nesuvilioja...gal kaimuose maziau zmones juos vagia, gal cia tik didesniu miestu beda...idomu kaip kitur g.gif
As po skaldele visur esu patiesusi juoda geotekstile, o kai kur net ir nukasusi juodzemi dapylusi zvyro ir ant jo patiesusi, tai jei kokia palaike vejo sekla uznesta ir sudygsta, tai labai lengvai ji ir "nusiima"

As kategoriskai pries plastmase savo kieme (plastmasines juostos i tai ieina) rolleyes.gif
Atsakyti
Sobieska prajuokinai, mano vyras sako pasaulyje migruojantys paukščiai , o pas maniškę migruojančios gėlės biggrin.gif bigsmile.gif kasu raunu, vel kasu, dabar paskutinė idėja tokia akmenynas mano ale alpinariumas, o kitoje pusėje prie takelio , na kaip pas tave tujos pasodintos aš noriu buksmedžių burbuliukų , o truputy toliau už jų tarpuose stiebines rožes pasodinti. Na galvoju kad gražu turi būti, bent jau mano vaizduotėje. Idomumo dėlei kiek metų gražini aplinką? Mūsų vasara bus 4 bet tik po savaitės kelsimės gyventi, todėl aplinka tai nelabai sutvarkyta , laukia darbai, tik šabakštynus susitvakėm, žolę išsisėjom, tvenkiny dar iškasėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita123: 25 lapkričio 2009 - 14:43
O kaip jūs išsprendžiate problemą-kraštas tarp vejos ir akmenukų?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 25, 16:05)
O kaip jūs išsprendžiate problemą-kraštas tarp vejos ir akmenukų?

Neturiu supratimo, gal kokiais didesniais akmenais apdeda aš tai kad ir kaip peikiama ta žalia juosta vistiek pakasiau, kai su žoliapjove pjauna žolę tai taip ją apkasė kad jos visai nematyti.Manau kad kai ji matoma tai tada negražu.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2009 11 25, 17:43)
Neturiu supratimo, gal kokiais didesniais akmenais apdeda  aš tai kad ir kaip peikiama ta žalia  juosta vistiek  pakasiau, kai su žoliapjove pjauna žolę tai taip ją apkasė kad jos visai nematyti.Manau kad kai ji matoma tai  tada negražu.

man tos juostos ir nepatinka, bet ką vietoj jų sugalvoti?
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2009 11 25, 15:37)
Idomumo dėlei kiek metų gražini aplinką? /

Jau rasiau, kad apie 6 metus...tyliai laukiu galimybes salimais dar 24 a. paimt ax.gif Va tada tai ir tvenkinukas bus ir salimais atskira pirtele ir dar bijesai zino kas, bet dabar tyliu,tyliu,tyliu...nes papasakok Dievui savo planus ir jis nusijuoks biggrin.gif

O pas mane kaip ir nera salycio zoles ir akmenu/uku...norstruputuka yra, tai tie akmenukai yra zemiau nei zole, tai zoles krasta su zoliapjove praeinu, o jei ji siek tiek ieina i akmenuku teritorija, tai nukerpu su zirklem arba su peiliu ispjaunu, kaip ir visus kantus su juo karta i metus praeinu...
user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2009 11 25, 18:20)
man tos juostos ir nepatinka, bet ką vietoj jų sugalvoti?

Jei ikisi taip, kad ju nesimatys-tai pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai pas mane žolė sukvailiojusi, kad tik kartą į metus reiktų kraštą tvarkyti blink.gif nekelčiau tragedijos-lenda ir lenda. doh.gif
Atsakyti
Oi Sobieska jau tas tavo banguojantis akmuo kaip man neduoda ramybes doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2009 11 25, 19:34)
Oi Sobieska jau tas tavo banguojantis akmuo kaip man neduoda ramybes  doh.gif  wub.gif

Prie 3 metus as uz ji paklojau 120 pinigu...idomu kiek dadar uz ji nuluptu...beje jis is Lenkijos lygumu, jei man nemelavo biggrin.gif
Papildyta:
As tiek myliu savo sodyba ir akmenis,kad net stikline lekste su jos atvaizdais pasigaminau, kad bunant Kaune visur ja matyciau lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 25 lapkričio 2009 - 18:45