Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Norėčiau idėjų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 06 22, 14:57)
Norėčiau idėjų wub.gif

Va smile.gif
Atsakyti
Gražu.Parsitysėm kelis didelius akmenis ir sukam galvą, kaip juos ir kur pastatyti, kuo apsodinti.
Atsakyti
kokia nepaklausi tema, as ir turiu nemazai akmenu ir suku galva ka daryt su jais, na si nuotrauka labai grazi.....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 08 09, 22:39)
kokia nepaklausi tema, as ir turiu nemazai akmenu ir suku galva ka daryt su jais, na si nuotrauka labai grazi.....

Na nenurašyk taip jau iškart... blush2.gif ax.gif Kaip tik akmenys mūsų aplinkoje yra labiausiai tinkami ir vertinami. Jų funkcija labai įvairialypė. Kaip tik šiandien su šimtais žmonių apžiūrinėjom vieną tokią sodybą thumbup.gif Čia tik mažą dalį parodau... doh.gif
Atsakyti
Jus tai turit akmenu ir neturit kur deti o as tai suku galva is kur gauti dideliu graziu wub.gif
Gal zinot kas turi parduoti koki grazuoli Kaune ax.gif
Atsakyti
As maciau skelbimu laikrasciuose, kad parduoda akmenis, net iki keliu tonu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(speciuke @ 2009 08 10, 19:04)
As maciau skelbimu laikrasciuose, kad parduoda akmenis, net iki keliu tonu blink.gif

kas ta tona akmenu,juk jie labai sunkus,o kainos dideles doh.gif

Paieskosiu savo nuotraukeliu su akmenais,nieko nepirkom viskas surinkta paciu smile.gif
Papildyta:
dar vyko darbai .....
user posted image


cia keli kampeliai .....
user posted image
user posted image

o cia sudejau paskutinius savo akmenukus,gal dar kur atrasiu kita vieta jiems wub.gif
user posted image
Papildyta:
dar viena ideja is mano akmenuoto sodo...... biggrin.gif ,kaip tik sveciu turim,taip be sriubytes niekaip ..... lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 08 19, 22:55)
kas ta tona akmenu,juk jie labai sunkus,o kainos dideles doh.gif

Paieskosiu savo nuotraukeliu su akmenais,nieko nepirkom viskas surinkta paciu smile.gif
Papildyta:
dar vyko darbai .....
user posted image
cia keli kampeliai .....
user posted image
user posted image

o cia sudejau paskutinius savo akmenukus,gal dar kur atrasiu kita vieta jiems wub.gif
user posted image
Papildyta:
dar viena ideja is mano akmenuoto sodo...... biggrin.gif ,kaip tik sveciu turim,taip be sriubytes niekaip ..... lotuliukas.gif
user posted image

Dėja, labai labai nuostabu thumbup.gif 4u.gif Ir kur jūs tiek akmenų pririnkot? ir kas visą šitą grandiozinį darbą padarė? Su tokia išmone 4u.gif Labai patiko. Tiesiog mano neįgyvendinta svajonė... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 08 21, 10:01)
Dėja, labai labai nuostabu  thumbup.gif  4u.gif Ir kur jūs tiek akmenų pririnkot? ir kas visą šitą grandiozinį darbą padarė? Su tokia išmone  4u.gif  Labai patiko. Tiesiog mano neįgyvendinta svajonė... blush2.gif

viskas sukurta ir padaryta mano ir vyro mintim ir rankom wub.gif .Tiesiog darai ir mintys pacios ateina,vis norisi tobulintis.O akmenus rinkom ,rinkom ir rinkom,tiesiog kur vaziuoji pamatai ir i masina doh.gif .Kur koks zvyrkelis kaimeli,tai su nagais atkapstydavau,kad tik daugiau butu lotuliukas.gif .Vyras tai is manes juokdavosi,sake kauptuka nupirks ir masinoje vezios,kad butu su kuo kapstyti.O siaip kas kaimus turi ,kur dirbama zeme,tai tikrai galima prisirinkti akmenu,kas statybose dirba juk galima pasiklausineti pazystami per pazystamus ir prisikaupsit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės,
Labai gerą temą, apie akmenis pradėjote smile.gif Turiu du aktualius man klausimus: gal žinote kaip skaldo akmenis????? Norėčiau pati savo reikmėms išmokti.... lotuliukas.gif
Ir gal kuri gali trumpai papasakoti, kaip pvz. šulinį akmenim apmūrija, kada cemento beveik nesimato, o vien akmenys...... rolleyes.gif
Iš anksto dėkui
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 08 21, 21:25)
O siaip kas kaimus turi ,kur dirbama zeme,tai tikrai galima prisirinkti akmenu,kas statybose dirba juk galima pasiklausineti pazystami per pazystamus ir prisikaupsit. mirksiukas.gif

Nebuciau priestaravusi,jei buciau perskaicius pries 3-4 metus,taciau dabar drystu papriestarauti-aplinkui mano kaimuka 10 km.spinduliu viskas nusluota,na ir as prie to prisidejau blush2.gif .Dabar tenka vaziuoti toleliau,kad parsitemt i savas valdas.Dabar akmenu vajus-kiekvienam sklype reikia,nereikia-kalnas suverstu pupso,anuz prireiks. Mano akmenine rezidencija taip pat galit pamatyti mano parase ax.gif
Atsakyti