Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

tokie faini jūsų visų kepuriukai. as savo uogytei irgi pirmą nunėriau. rinkausi paprastesnę pradziai.

čia

gal dar kas primintemėt, kur gelyciu pavyzdžių galima rasti. Neberadau ankstesniuose temose. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 11 liepos 2007 - 08:27
QUOTE(LĖTA @ 2007 07 11, 09:20)
tokie faini jūsų visų kepuriukai. as savo uogytei irgi pirmą nunėriau. rinkausi paprastesnę pradziai.

čia

gal dar kas primintemėt, kur gelyciu pavyzdžių galima rasti.  Neberadau ankstesniuose temose. schmoll.gif


kažkodėl nemačiau jūsų kepurytės.... aij, aš tikriausiai neišmanau kaip pasižiūrėti smile.gif
įvairių gėlyčių yra čia
Atsakyti
Rodau savo dukrytei nunerta kepuryte:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 07 11, 15:31)
Rodau savo dukrytei nunerta kepuryte:



labai graži kepurytė ,o mergytė dar gražesnė wub.gif
Atsakyti
gal kuri galite man kokia nuoroda ar schemute kaip numegsti busimam laliukui ziemine kepuryte blush2.gif jau kelias valandas po mamyciu foruma narsau ir tik nertas kepurytes randu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 07 11, 20:19)
gal kuri galite man kokia nuoroda ar schemute kaip numegsti busimam laliukui ziemine kepuryte  blush2.gif  jau kelias valandas po mamyciu foruma narsau ir tik nertas kepurytes randu  verysad.gif


pasiziurek sia tema, jei dar neziurejai

http://www.supermama...howtopic=198575

mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sherla @ 2007 07 11, 20:19)
gal kuri galite man kokia nuoroda ar schemute kaip numegsti busimam laliukui ziemine kepuryte  blush2.gif  jau kelias valandas po mamyciu foruma narsau ir tik nertas kepurytes randu  verysad.gif


parasyk man savo mail'a ir as tau atsiusiu zurnaliuka pdf formate wink.gif
Papildyta:
[photo id=wwfftkssbgqfqbkxffdwqtkwgdtt type=vi style=1 align=no link=photo]user posted image

daugiau yra siame puslapyje
http://public.fotki....beliai-kudikiui

manau ka nors rasi naudingo wink.gif
Papildyta:
nepavyko man idet kepurytes schemutes, bet mano duotoj nuorodoj tikrai rasi. specialiai sukeliau dabar i savo puslapi viska ka turiu susijusio su kudikio rubeliais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 07 12, 08:15)
pasiziurek sia tema, jei dar neziurejai

http://www.supermama...howtopic=198575

mirksiukas.gif
Papildyta:
parasyk man savo mail'a ir as tau atsiusiu zurnaliuka pdf formate wink.gif
Papildyta:
[photo id=wwfftkssbgqfqbkxffdwqtkwgdtt type=vi style=1 align=no link=photo]user posted image

daugiau yra siame puslapyje
http://public.fotki....beliai-kudikiui

manau ka nors rasi naudingo wink.gif
Papildyta:
nepavyko man idet kepurytes schemutes, bet mano duotoj nuorodoj tikrai rasi. specialiai sukeliau dabar i savo puslapi viska ka turiu susijusio su kudikio rubeliais wink.gif


Aciu yahoo.gif ir jei butu nesudetinga lauksiu ir to zurnaliuko el.pastu diana.budriene@gmail.com apie kepurytes
Papildyta:
kazkaip labai daug randu grazu pavyzdeliu, bet nerandu jokios schemutes ar aprasymo verysad.gif nezinau kiek reikia akiu ant virbalu uzdeti, kad nesigautu per maza ar per didele doh.gif
Atsakyti
Labai grazus darbeliai 4u.gif saunuoles mirksiukas.gif thumbup.gif kazin ar aas taip sugebeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 07 12, 10:26)
Aciu  yahoo.gif ir jei butu nesudetinga lauksiu ir to zurnaliuko el.pastu diana.budriene@gmail.com apie kepurytes
Papildyta:
kazkaip labai daug randu grazu pavyzdeliu, bet nerandu jokios schemutes ar aprasymo  verysad.gif nezinau kiek reikia akiu ant virbalu uzdeti, kad nesigautu per maza ar per didele  doh.gif


yra keli pavyzdeliai su schemute (su ismatavimais), pradzioje yra nuotraukos, paskui eina aprasymai. reikia paskirti siek tiek daugiau laiko ir viska rasi, kur daviau tau anskciau nuoroda wink.gif

tuoj atsiusiu tau i mail'a ta zurnaliuka
Atsakyti
As savo dukrytei dar va toki nuneriau skrybeliuka

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 07 13, 12:27)
As savo dukrytei dar va toki nuneriau skrybeliuka

user posted image


Labai grazus kepuriukas, ypac spalvyte ant bangos tokia thumbup.gif
Atsakyti
Laabai gražu 4u.gif
Šitas raštelis žiūriu daug kam patinka biggrin.gif
Atsakyti