Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(egverb @ 2007 07 05, 11:34)
aha, sitas labai grazus kostiumelis smile.gif gal butu galima gauti schemute  4u.gif

aš tai schemutės nedėsiu, man žurnalo autorė su mezgėja neleidžia blush2.gif Liepė žurnalą nusipirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 05 liepos 2007 - 10:39
labai fainulkinas kostiumelis. o gal galit kitos idet, kurios esat kostiumeliu nunerusios vaikam, su kelnytem, bliuskytem ir butinai kepuriukais rolleyes.gif idomu butu paziuret cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2007 07 05, 11:38)
aš tai schemutės nedėsiu, man žurnalo autorė su mezgėja neleidžia  blush2.gif Liepė žurnalą nusipirkt  lotuliukas.gif

O kas čia per žurnalas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jutta @ 2007 07 05, 12:30)
O kas čia per žurnalas?  blush2.gif

Mezgimo pasaulis, specialus nr vaikams.
Atsakyti
aha grazus kostiumelis smile.gif o kuriam zurnale jis idetas
Atsakyti
na nezinau ar cia tokie buvo... bet labai grazus thumbup.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs drabužėliai, bet labiausiai patiko rausvas kostiumėlis thumbup.gif Gal kartais schemutę turite? ax.gif
Atsakyti
labas, nėrėjos,

SM-je pastebėjau, kad daug mergaičių papuoštų nertomis skarytėmis su ramuniukais. Skarytės schemutę radau, bet gal kas gali padėti surasti ramunėlių schemutę?

Ačiū būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2007 07 05, 10:46)
o kodėl šito kostimelio neįdėjai? Man jis gražiausias
user posted image
blush2.gif

man irgi labai grazus
mano dukryte ji nesioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2007 07 05, 10:38)
aš tai schemutės nedėsiu, man žurnalo autorė su mezgėja neleidžia  blush2.gif Liepė žurnalą nusipirkt  lotuliukas.gif


Iš tikrųjų pritariu, nes pati turiu šį žurnaliuką smile.gif jis tikrai vertas dėmesio 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu jai turi zurnala tai ir turek biggrin.gif jai nenori deti nesireklamuok schmoll.gif arba dek i pagyru puoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2007 07 05, 13:49)
Mezgimo pasaulis, specialus nr vaikams.

o kur įsigijot? savo rajone nei kioske, nei parduotuvėje nemačiau unsure.gif
Atsakyti