Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

KEPURELES VAIKO DRAUGEMS,BET MODELIUKAS NE NUOTAIKOI ,KAM CIA MAMA UZDEJO MERGAITISKOS KEPURES
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
cia mano paskutinioji


user posted image

su balta gelyte o viduryje rozyte
Atsakyti
dar vienas kvailas klausimas blush2.gif
kaip kepurė turi įgaut kepurės formą ? dabar aš nunersiu kaip servetėlę tuos pagal mane 8,5 cm nu viduriuko, o paskui kaip? siaurint, mažint akis? jazau, nulinokė aš nėrime, o kepurės vistiek dar tebenoriu doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 04 25, 14:11)
dar vienas kvailas klausimas  blush2.gif
kaip kepurė turi įgaut kepurės formą ? dabar aš nunersiu kaip servetėlę tuos pagal mane 8,5 cm nu viduriuko, o paskui kaip? siaurint, mažint akis? jazau, nulinokė aš nėrime, o kepurės vistiek dar tebenoriu  doh.gif  bigsmile.gif

kai jau plocio tau pakaks, tada neri tuo paciu akiu skaiciumi -nei didinant, nei mazinant -ir pasidarys kepure biggrin.gif sekmes wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
dailute thumbup.gif tik gelytes, as vis tik, kitas deciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 25 balandžio 2008 - 14:26
QUOTE(bonda @ 2008 04 25, 15:26)
dailute thumbup.gif tik gelytes, as vis tik, kitas deciau ax.gif

gal reiks ir pakeisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 25 balandžio 2008 - 14:52
QUOTE(fishke @ 2008 04 25, 14:11)
dar vienas kvailas klausimas  blush2.gif
kaip kepurė turi įgaut kepurės formą ? dabar aš nunersiu kaip servetėlę tuos pagal mane 8,5 cm nu viduriuko, o paskui kaip? siaurint, mažint akis? jazau, nulinokė aš nėrime, o kepurės vistiek dar tebenoriu  doh.gif  bigsmile.gif



aš kai nėriau paprastą skryblių tai kai nunėriau blyną, vieną kart išvis nepridedinėjau ir nėriau toliau lygiai - išėjo kepurė biggrin.gif tačiau kitą kart pabandžiau nunėrus blyną tose vietose kur pridėdinėjau ir per vidury jų paėmiau ir po vieną praleidau akutę, tai man forma žymiai labiau patiko ax.gif (nu pvz neri blyną, padvigubini kas 10 akutę, tuomet baigus blyną praleidi kas 5 akutę, ir taip nunėriau 1 ratą, ir toliau nieko nepridedinėjau ir nieko nepraleidinėjau lotuliukas.gif ) labai aš čia aiškiai paaiškinau lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės, jau pradėjo riestis mano kepuriux thumbup.gif thumbup.gif niu kai jau baigsiu ( nežinau tik kada) būtinai ateisiu pasidžiaugt savo pirmu blynu ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 04 25, 17:24)
ačiū mergaitės, jau pradėjo riestis mano kepuriux  thumbup.gif  thumbup.gif niu kai jau baigsiu ( nežinau tik kada) būtinai ateisiu pasidžiaugt savo pirmu blynu  ax.gif  lotuliukas.gif

butinai ateik
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti