Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Tai gal cia vaiku toks budas, viska imti nuo galvytes... g.gif Nes mano mazius, tai jei neuzrista kepure -nusiima.Ka reiks daryti vasara?... doh.gif Taip noriu nunerti koki kepuriuka, bet,kad... nesilaiko tas kepuriukas ant galvytes... biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(~saulyte~ @ 2008 04 24, 15:09)
Tai gal cia vaiku toks budas, viska imti nuo galvytes...  g.gif Nes mano mazius, tai jei neuzrista kepure -nusiima.Ka reiks daryti vasara?...  doh.gif Taip noriu nunerti koki kepuriuka, bet,kad... nesilaiko tas kepuriukas ant galvytes...  biggrin.gif

kazi lotuliukas.gif lotuliukas.gif maniske namie ir plesdavo, bet i lauka be kiepko -ne per duris wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 07 01, 10:27)
Senesnėj temelėj viena mamytės tokią formulikę pateikė, tai ji man labai tiko, gerai gaunasi. Išmatuoji galvytę, tada tuos cm dalini :2:3,14 ir gauni atstuma nuo kepurytės viduriuko iki kraštelio , kada jau reikia nerti ne kaip servetėlę, o mažinti ar nepridėti akių,, ji savaime pradės gaubtis.
Na man labai tinka šita formuliukė  thumbup.gif

labai noriu dukriukams nunerti kepiuriukus doh.gif kaip čia tuos cm suprasti , iš kiek dalinti blush2.gif doh.gif tarkim galvytės apimtis 54 cm, o kaip toliau g.gif

ir dar, kaip žinot parenkant siūlui vąšelį blush2.gif mano turimas 1,25 storio, tai kokį maximum siūlą galiu nert juo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 24 balandžio 2008 - 19:07
QUOTE(fishke @ 2008 04 24, 18:49)
labai noriu dukriukams nunerti kepiuriukus  doh.gif  kaip čia tuos cm suprasti , iš kiek dalinti  blush2.gif  doh.gif tarkim galvytės apimtis 54 cm, o kaip toliau  g.gif

ir dar, kaip žinot parenkant siūlui vąšelį  blush2.gif  mano turimas 1,25 storio, tai kokį maximum siūlą galiu nert juo  g.gif

54 cm dalini iš 2, o paskui dalini iš 3,14 4u.gif

mano vyšnaitės biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2008 04 24, 20:09)
54 cm dalini iš 2, o paskui dalini iš 3,14 4u.gif

mano vyšnaitės  biggrin.gif

user posted image

ačiū 4u.gif

kokia faina kepurytė wub.gif
Atsakyti
Superinė beretė 4u.gif
Kaip tokias reikia nerti? Vis noriu panašią nunert, bet nežinau nuo ko pradėt g.gif
Atsakyti
soni, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Soni, šaunuolė 4u.gif

O aš nunert skrybėlaitę nunėriau, bet iškrakmolyt tai nėr su kuom doh.gif Kažkaip visam savo kaime neradau standiklio jookio blink.gif Tai dabar taip ir mėtosi namie kepaliušas cool.gif
Atsakyti
ech, o aš pagavu ūpą, vaklar naktinėjau su vąšeliu ir riečiasi man ta kepurė ne laiku doh.gif nesu nėrėja visiškai , o kepurės tai noriu blush2.gif mirksiukas.gif

gal galiat man kas nors help.gif neriu pagal tą schemutę, nuo paties viduriuko pradžią varau žemais stulpeliais, o kai įvedu tą raštuką, kaip tada bereik elgtis mirksiukas.gif ar taip ir darit, kad virš to tarpuko nert pynelę, ar kiekvieną eilutę kol kas nerti kaip išeina pagal tuos stulpelių ir pynelių skaičius, o tik paskui kai reks keputę jau siaurinti, tada vaizdelis išeis pagal šitą schemutę g.gif

va ta vieta , nesigauna man tie tarpukai virš stulpelių, vis pasistumia toliau, o jei laikyčiausi ir nerčiau pyneles pagal čia, tai man visai užsirauktų doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 04 24, 19:49)
labai noriu dukriukams nunerti kepiuriukus  doh.gif  kaip čia tuos cm suprasti , iš kiek dalinti  blush2.gif  doh.gif tarkim galvytės apimtis 54 cm, o kaip toliau  g.gif

ir dar, kaip žinot parenkant siūlui vąšelį  blush2.gif  mano turimas 1,25 storio, tai kokį maximum siūlą galiu nert juo  g.gif

man pagal ta formule nesigauna- gaunas didele blush2.gif

o su tokiu vaseliu as beveik visais siulais neriu blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Soni @ 2008 04 24, 20:09)

mano vyšnaitės  biggrin.gif


thumbup.gif

QUOTE(Stiuardese @ 2008 04 25, 08:32)

O aš nunert skrybėlaitę nunėriau, bet iškrakmolyt tai nėr su kuom  doh.gif  Kažkaip visam savo kaime neradau standiklio jookio  blink.gif  Tai dabar taip ir mėtosi namie kepaliušas  cool.gif

bandyk krakmolu mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2008 04 25, 08:51)
gal galiat man kas nors  help.gif neriu pagal tą schemutę, nuo paties viduriuko pradžią varau žemais stulpeliais, o kai įvedu tą raštuką, kaip tada bereik elgtis  mirksiukas.gif  ar taip ir darit, kad virš to tarpuko nert pynelę, ar kiekvieną eilutę kol kas nerti kaip išeina pagal tuos stulpelių ir pynelių skaičius, o tik paskui kai reks keputę jau siaurinti, tada vaizdelis išeis pagal šitą schemutę  g.gif

va ta vieta , nesigauna man tie tarpukai virš stulpelių, vis pasistumia toliau, o jei laikyčiausi ir nerčiau pyneles pagal čia, tai man visai užsirauktų  doh.gif


cia vienas elementas yra 8 akys..tai ziurek, kad akiu bendras skaicius dalytusi is 8 mirksiukas.gif
as situ rastu pradejau enrt tada, kai jau nebereikejo platint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 04 25, 09:53)
1,man pagal ta formule nesigauna- gaunas didele blush2.gif


2,cia vienas elementas yra 8 akys..tai ziurek, kad akiu bendras skaicius  dalytusi is 8 mirksiukas.gif
as situ rastu pradejau enrt tada, kai jau nebereikejo platint mirksiukas.gif

1,o tai kaip tada darai, skaičiuoji?

2,o iki tol kaip nėrei ?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 04 25, 09:55)
1,o tai kaip tada darai, skaičiuoji?

2,o iki tol kaip nėrei ?

as neriu pagal turimas kiepkas -pridedu ir metuoju blush2.gif ar ant vaiko matuoju biggrin.gif


iki tol as neriau paprastais stulpeliais su uzmetimu,berods mirksiukas.gif gal suprasi -matos sitoj geriau mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti