Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(cenzura @ 2008 04 16, 14:48)
thumbup.gif  ir as jau galiu pasigirti  tongue.gif  blush2.gif

Nu labai grazu wub.gif Spalvytes fainos.Modeliukas mielai nesioja?Nelupa nuo galvytes?
Ziuresiu kaip man pirmas blynas gausis,o tada... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 04 16, 13:51)
Nu labai grazu  wub.gif Spalvytes fainos.Modeliukas mielai nesioja?Nelupa nuo galvytes?
Ziuresiu kaip man pirmas blynas gausis,o tada... lotuliukas.gif


Aciu 4u.gif
Lupa kartais... bet gi vistiek reikes nesiot tongue.gif blush2.gif cia gi ne tik groziui...
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 04 16, 00:38)
Nerk iš kokios medvilnės, pvz. Verito. 4u.gif


Aš nėriau iš Vernito vyrui bliuzę, tai turiu pasakyt labai gerai nešiojasi, jau aną visą vasarą nešiojo thumbup.gif

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 16, 09:33)
as savo sunui nuneriau
tai nenori ir nusiimti


pamačiau ir įsimylėjau wub.gif wub.gif

Labai jau visos mamytės šaunuolės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 16, 14:32)


labai grazi kepuryte thumbup.gif wub.gif wub.gif as savo vaikinukui zadu tokia megzti ax.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 04 16, 16:05)
labai grazi kepuryte  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif as savo vaikinukui zadu tokia megzti ax.gif dekui 4u.gif

prasom ner uz ka

Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 04 16, 14:48)

Labai gražus komplektukas wub.gif . Gal ir man ryžtis tą ponchą megzt/nert..... Aš vis abejoju, ar praktiškas daiktas. O dar suknele laukia kol siūlai bus nupirkti rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image


Turiu prašymą,kaip išsimezga šitie suraityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 04 15, 10:56)

Aciu uz schemute,o kepuryte isties labai grasi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandriuks @ 2008 04 16, 17:34)
user posted image
Turiu prašymą,kaip išsimezga šitie suraityti smile.gif

Jei gali pasidalink su mumis,man niekaip nesigauna,ju taip graziai suraityti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cenzura @ 2008 04 16, 14:48)
thumbup.gif  ir as jau galiu pasigirti  tongue.gif  blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ir cia viskas laaaaaabai grazu,nu kokios darbscios ir isradingos tos lietuvaites thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2008 04 16, 09:14)
be tlabai grazi ir megzta thumbup.gif  drinks_cheers.gif

siaip jei naujoke- tai paimk kokia belekokia kiepkos nerimo schema, kur viska nuo a iki z... as tai pradzia neriau is galvos mirksiukas.gif nes tik rastuka zinojau, kuriuo, o ta blyna neriau vos ne belekoki blush2.gif
jei storesniu, tai buna medvilnes, tik jau sivinioti, kaip normalus siulai ne i kamuoliukus biggrin.gif

ciaramashka, sumazink foto unsure.gif
Papildyta:
Mano jau rodyta, tik dabar apipavidalinta kepuriuke drauges  dukrytei wub.gif
user posted image

ir cia liuks thumbup.gif

Na,o cia musu berete blush2.gif ,vyras sake,kad atrodo,kaip kokia menininke biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatos mama: 16 balandžio 2008 - 18:14
QUOTE(Sandriuks @ 2008 04 16, 15:34)
Turiu prašymą,kaip išsimezga šitie suraityti smile.gif

Keli puslapiai prieš buvo rašyta kaip nerti tuos kringelius - nusineri pynelę, tada neri po 5 stulpelius su vienu užmetimu į kiekvieną pynelės kilpą, galima į kas antrą,svarbu kad raitytųsi biggrin.gif

visų kepuraitės superinės, na bet Cenzūros tai išvis trūksta žodžių, spalvytės labai mielos ir pončas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 04 16, 17:19)
Labai gražus komplektukas wub.gif . Gal ir man ryžtis tą ponchą megzt/nert..... Aš vis abejoju, ar praktiškas daiktas. O dar suknele laukia kol siūlai bus nupirkti rolleyes.gif

gal žinot, kur galima rasto nertų vaikiškų suknelių raštelių ir schemelių, nes aš tai siūlus jau nusipirkus, bet nerandu patinkančio modeliuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2008 04 16, 17:34)
Keli puslapiai prieš buvo rašyta kaip nerti tuos kringelius - nusineri pynelę, tada neri po 5 stulpelius su vienu užmetimu  į kiekvieną pynelės kilpą, galima į kas antrą,svarbu kad raitytųsi  biggrin.gif

Labai ačiū.Tuoj atliksiu bandymą 4u.gif
Atsakyti
cia gal ne prie šitos temelės, bet gal kas turit šitos suknytės schemutę
user posted image
Atsakyti