Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(chimera @ 2008 04 15, 13:55)

P.S. Paskutine megsta, bet prie to pacio... smile.gif


be tlabai grazi ir megzta thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(justicir @ 2008 04 15, 19:16)
Bonda dekui uz schemute  4u.gif , bet dar noriu paklausti darbo eiga, kiek pynelių reikia uzsideti ir kaip ten toliau viskas vyksta, dar neneriau kepurytes, tai nelabai zinau, gal gali padeti  blush2.gif

siaip jei naujoke- tai paimk kokia belekokia kiepkos nerimo schema, kur viska nuo a iki z... as tai pradzia neriau is galvos mirksiukas.gif nes tik rastuka zinojau, kuriuo, o ta blyna neriau vos ne belekoki blush2.gif

QUOTE(JuokInga @ 2008 04 15, 23:46)
aš tai visas kepurytes iš Maxi siūlų neriu. O gal parekomenduotumėt kokius kitus? Mano mergina dar labai mažutė, norėčiau nunerti truputį tankesnę kepurytę, ne visai vasarinę - iš kokių siūlų geriau nerti?

jei storesniu, tai buna medvilnes, tik jau sivinioti, kaip normalus siulai ne i kamuoliukus biggrin.gif

ciaramashka, sumazink foto unsure.gif


Papildyta:
Mano jau rodyta, tik dabar apipavidalinta kepuriuke drauges dukrytei wub.gif
user posted image
Atsakyti
Bandau ir as kazka narpliot dukriukui ax.gif Pradzia kaip ir gera(pagal super formule),o dabar nezinau kokio ilgio nerti ta lygiaja dali iki bryliuko?Ar iki ausyciu ar trumpesne ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 04 16, 09:24)
Bandau ir as kazka narpliot dukriukui  ax.gif Pradzia kaip ir gera(pagal super formule),o dabar nezinau kokio ilgio nerti ta lygiaja dali iki bryliuko?Ar iki ausyciu ar trumpesne ar kaip?

as tai enriu, akd su mazu garbanotu ar ne bryliuku dengtu ausytes mirksiukas.gif
Atsakyti
as savo sunui nuneriau
user posted image
tai nenori ir nusiimti
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 16, 10:33)
as savo sunui nuneriau
user posted image
tai nenori ir nusiimti

asveikutes ,mano mazuliui ir labai patiko sitokia kepuryte ir atrodo nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 04 16, 09:14)
be tlabai grazi ir megzta thumbup.gif  drinks_cheers.gif

siaip jei naujoke- tai paimk kokia belekokia kiepkos nerimo schema, kur viska nuo a iki z... as tai pradzia neriau is galvos mirksiukas.gif nes tik rastuka zinojau, kuriuo, o ta blyna neriau vos ne belekoki blush2.gif
jei storesniu, tai buna medvilnes, tik jau sivinioti, kaip normalus siulai ne i kamuoliukus biggrin.gif

ciaramashka, sumazink foto unsure.gif
Papildyta:
Mano jau rodyta, tik dabar apipavidalinta kepuriuke drauges  dukrytei wub.gif
user posted image

wub.gif labai gražiai apipavidalinai wub.gif wub.gif o tuos ratukus apsiuvai kitu siūlu? ar su siuvimo mašina ten?
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 16, 10:41)
wub.gif  labai gražiai apipavidalinai  wub.gif  wub.gif  o tuos ratukus apsiuvai kitu siūlu? ar su siuvimo mašina ten?

aciu wub.gif rankutem viskas rankutem tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 04 16, 10:53)
aciu wub.gif  rankutem viskas rankutem tongue.gif  biggrin.gif

šaunuolė, kaip mašininis dygsnis thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 16, 11:22)
šaunuolė, kaip mašininis dygsnis  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

dkeui wub.gif as mat ir siuvinet dar megeja esu biggrin.gif wub.gif blush2.gif tad siut masinine siule -zaprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 16, 09:33)
as savo sunui nuneriau
user posted image
tai nenori ir nusiimti


o kaip cia mezgei?jei gerai suprantu su vienu uzmetimu ir viena akute ir vel stulpelis? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 04 16, 12:10)
o kaip cia mezgei?jei gerai suprantu su vienu uzmetimu ir viena akute ir vel stulpelis? g.gif  ax.gif

nnu taip
Atsakyti
thumbup.gif ir as jau galiu pasigirti tongue.gif blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti