Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

meginam pasirodyt user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 04 15, 12:19)
meginam pasirodyt

liuks thumbup.gif tik as ta inkariuka arba apsiuciau dabar aplink kokiu tamsesniu melynu ar baltu... arba kitos spalvos nerciau -kad issikirtu biski mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 15 balandžio 2008 - 11:23
QUOTE(bonda @ 2008 04 15, 13:22)
liuks thumbup.gif tik as ta inkariuka arba apsiuciau dabar aplink kokiu tamsesniu melynu ar baltu... arba kitos spalvos nerciau -kad issikirtu biski mirksiukas.gif

turejau tik zalia siula,reiks nusipirkt kokios kitos spalvos ax.gif
Papildyta:
cia is priekio user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 04 15, 12:19)
meginam pasirodyt user posted image



Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
As irgi apnerciau tamsesniu siuliuku inkara, kad jis truputuka labiau matytusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kokiu groziu prisiziurejau thumbup.gif as irgi orams atsilus uzsimaniau panerti, tai va galiu parodyt darbelius, nieko ypatinga, tik is fantazijos blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
P.S. Paskutine megsta, bet prie to pacio... smile.gif
Atsakyti
oioioi kiek gražių kepuryčių.
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 04 15, 12:19)
meginam pasirodyt

Labai graži thumbup.gif Aš ir vis ruošiuosi tokią nert, bet nrandu laiko rolleyes.gif
Atsakyti
Bonda dekui uz schemute 4u.gif , bet dar noriu paklausti darbo eiga, kiek pynelių reikia uzsideti ir kaip ten toliau viskas vyksta, dar neneriau kepurytes, tai nelabai zinau, gal gali padeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2008 04 15, 12:10)
Kas neriat iš Maxi siūliukų - vakar buvau Thomas Philips parduotuvėje (Kaune), tai radau vokiškų Maxi siūliukų, manau tokių pačių kaip turkiški, tik pigiau - 6,93 Lt kainuoja matkelis 100 g (550 m). Tik spalvos buvo balta ir tokia gelsvai pilka - kaip lino.


Aš buvau juos pirkus tai ir guli kažkokie stori jie man negražus mezginys gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2008 04 15, 22:39)
Aš buvau juos pirkus tai ir guli kažkokie stori jie man negražus mezginys gaunasi doh.gif


aš tai visas kepurytes iš Maxi siūlų neriu. O gal parekomenduotumėt kokius kitus? Mano mergina dar labai mažutė, norėčiau nunerti truputį tankesnę kepurytę, ne visai vasarinę - iš kokių siūlų geriau nerti?
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2008 04 15, 23:46)
aš tai visas kepurytes iš Maxi siūlų neriu. O gal parekomenduotumėt kokius kitus? Mano mergina dar labai mažutė, norėčiau nunerti truputį tankesnę kepurytę, ne visai vasarinę - iš kokių siūlų geriau nerti?

Nerk iš kokios medvilnės, pvz. Verito. 4u.gif
Atsakyti
mano kepuraites...

user posted imagehttp://public.fotki....ashka/bile-kas/
Papildyta:
oi, cia pavariau...
user posted image

user posted image

user posted image

nu nesugebejau sumazinti... atleiskit..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciaramashka: 16 balandžio 2008 - 08:08