Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Renytė @ 2007 06 29, 10:15)
Kur galima rasti schemu? Noriu pradeti nerti kazka  ax.gif


Paieškok pirmoje ir antroje temose... ten jų begalo daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Maja* @ 2007 07 01, 09:27)
Senesnėj temelėj viena mamytės tokią formulikę pateikė, tai ji man labai tiko, gerai gaunasi. Išmatuoji galvytę, tada tuos cm dalini :2:3,14 ir gauni atstuma nuo kepurytės viduriuko iki kraštelio , kada jau reikia nerti ne kaip servetėlę, o mažinti ar nepridėti akių,, ji savaime pradės gaubtis.
Na man labai tinka šita formuliukė  thumbup.gif


Man ir ši formulė patinka wub.gif

QUOTE(zinulė @ 2007 07 01, 10:24)
Aš iš Maxi neriu su 1,75 vašeliu


O aš neriu su 1,5 vašeliu... man tada gražiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inetux @ 2007 06 28, 09:36)
Gal biski  ir ne i tema, bet kur galeciau rasti nertu drugeliu schemu? noriu kepure pagrazint, bet niekur nerandu doh.gif Buciau laabai dekinga 4u.gif


Čia yra šeši puslapiai drugelių schemų: rusaičių forumas apie drugelius
Atsakyti
O Maxi siūlų kamuoliukų kiek reikia? 4u.gif Vieno užteks ar ne? Čia vienai kepuraitei ax.gif
Atsakyti
Gal kas darete tokia kepuraite ar schemute matete ? Labai jau grazi pradzia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2007 07 01, 11:36)
O Maxi siūlų kamuoliukų kiek reikia?  4u.gif Vieno užteks ar ne? Čia vienai kepuraitei ax.gif

Vieno Maxi ritinėlio užtenka 2-3 kepurėms smile.gif

QUOTE(emaliuke @ 2007 07 01, 11:42)
Oj kaip aciu ,kiek nuostabiu drugeliu  pamaciau  notworthy.gif  ploja.gif

QUOTE(Inetux @ 2007 07 01, 12:00)
Lincikas, aciu 4u.gif kieeek nuostabiu drugeliu bigsmile.gif ir servetele mamai radau thumbup.gif  wub.gif aciu aciu aciu notworthy.gif

ax.gif nėr už ką, kad tik padėtų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jurana @ 2007 07 01, 14:57)
Gal kas darete tokia kepuraite ar schemute matete ? Labai jau grazi pradzia  4u.gif
user posted image


Schemutė:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 06 30, 01:05)
nu kokios saunios  thumbup.gif  thumbup.gif tokios neeilines  4u.gif  4u.gif

as irgi pora esu nunerus savo bachuriukui vasarai  ax.gif




Aciu uz ivertinima, mane labai domina kepurytes berniukam nertos vaseliu, sakei, kad esi ninerusi savo suneliui vasariniu, gal parodytum, be galo idomu, nes visos tik mergaitiskos, berniukus skriaudzia... g.gif
O gal kas turi kokiu pavyzdziu berniukams?
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 07 02, 08:53)
Aciu uz ivertinima, mane labai domina kepurytes berniukam nertos vaseliu, sakei, kad esi ninerusi savo suneliui vasariniu, gal parodytum, be galo idomu, nes visos tik mergaitiskos, berniukus skriaudzia... g.gif
O gal kas turi kokiu pavyzdziu berniukams?


Pažiūrėk, aš antroje temoje buvau įdėjus sūnaus vasarinę kepurytę ir schemutę smile.gif
Atsakyti
Labai aciu uz schemute ,Lincikas, bandysiu daryt ax.gif
Gaila , kad is kompiuterio ikelimui tokie apribojimai, butu daug paprasciau ka nors parodyt g.gif
Atsakyti

labai grazi kepuryte, sunelis dar labiau bigsmile.gif Bandysiu ir as tokia nunarplioti.Tik kad mano sunus jau be keliu dienu 7 -metis, tai pareiske, kad nerti dalykai tik mergaitems lotuliukas.gif Taigi nzn kaip cia bus.

QUOTE(Lincikas @ 2007 07 02, 21:36)
Pažiūrėk, aš antroje temoje buvau įdėjus sūnaus vasarinę kepurytę ir schemutę smile.gif

Atsakyti
Help.... reikia gelytes shemos kepuriuko papuosimui. Gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 07 02, 09:53)
mane labai domina kepurytes berniukam nertos vaseliu, sakei, kad esi ninerusi savo suneliui vasariniu, gal parodytum, be galo idomu, nes visos tik mergaitiskos, berniukus skriaudzia... g.gif
O gal kas turi kokiu pavyzdziu berniukams?

Man irgi kažkada buvo panašiai. Atrodė, turėčiau mergaitę, tiek visko nunerčiau, pasiūčau, o berniukui?..
Paskui štai kaip sugalvojau. Jau buvau kažkur įdėjus anksčiau:
user posted image
shemos neturiu, čia nerta prieš 10 metų. Bet nėriau paprastai - tuščiais ir pilnai langeliais ir matavau pagal kepurę su snapeliu.
Šita tokia man labai šventiška ir atrodo tinkama tik mažam berniukui. Esu dar nunėrus panašią iš lino, tai labiau patiko. Gaila neturiu nuotraukos.
Snapelis šioje kepurėje nunertas iš dviejų dalių ir viduje įsiuvau iškirpus tokį skaidrų viršelį anksčiau juos naudodavo kokių dokumentų įrišimui. Savo diplominį tada tokiu įrišinėjau.
Galima panaudoti snapelio pagrindą nuo senos kepurės. Lininei tai paisuvau iš drobės, paklijuodama tvirtu flizelinu, o nunėriau tik vieną dalį - prisiuvau ją iš viršaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 liepos 2007 - 07:56
QUOTE(Azali @ 2007 07 03, 00:07)
teks dukrytę pasigimdyt  lotuliukas.gif o tada galėsi daug grožio primegsti wub.gif

Tai kad musu giminej vien bernai iseina lotuliukas.gif Tai, manau, kad neteks roziniu kepuryciu nerti g.gif

KERPENA, kepuryte nuostabi, na ideju cia nerealiu prisiziurejau, tik reikia dabar laiko kazkur nusipirkt, tada nersiu, nersiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura_jurate: 03 liepos 2007 - 08:23
Labai gražios kepuraitės čia pademonstruotos. Aš nunėriau savo panelei ananasinę. Vienu raštu pamažinau ir dar damezgiau papildomai eilių iki tų vadinamų ananasų. Štai kaip gavosi.
user posted image
Nelabai tiesiai uždėta, ale vis tiek matosi biggrin.gif
Atsakyti