Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Kad žinot jokios schemutės neturiu,mezgiau iš galvos,na ir manau neblogai gavosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 07, 10:55)
tik nepykit už kreivumą hihihi.gif
user posted image

svarbu, kad esmė tokia  blush2.gif  lotuliukas.gif
Galima dėti ne tik po 2 stulpelius, bet ir po 3, žiūrint kokie siūlai storio  smile.gif

raštelis toks pats, tk kad pyneliu nera tarp stulpeliu mirksiukas.gif tik per vidurį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 09 balandžio 2008 - 10:57
Alacka33, tu tikra supermamyte thumbup.gif . Tiek vaikuciu, ir visi taip graziai papuosti wub.gif . Saunuole, te baloncika 4u.gif 4u.gif
Laukine, daili kepuryte thumbup.gif . Ale man tavo nickas su darbelio kruopstumu niekaip nesiderina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 09, 11:57)
raštelis toks pats, tk kad pyneliu nera tarp stulpeliu  mirksiukas.gif tik per vidurį


aciuks.gif
tik nelabai iziuriu kaip ten apacia padaryta, kad susigarbiniuoja g.gif galima butu dar viena foto tik ne pries langa blush2.gif kad neapsisviestu blush2.gif
aciukas 4u.gif

QUOTE(jurgitasta @ 2008 04 09, 11:59)

Laukine, daili kepuryte  thumbup.gif . Ale man tavo nickas su darbelio kruopstumu niekaip nesiderina   doh.gif


aciukas 4u.gif ale kad ji ant mano boruzeles galvos neilgai teisilaiko biggrin.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif o yra zmoniu, kurie rase, kad mano nickas mane atitinka unsure.gif biggrin.gif
aciukas dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 04 09, 12:38)
aciuks.gif
tik nelabai iziuriu kaip ten apacia padaryta, kad susigarbiniuoja  g.gif  galima butu dar viena foto tik ne pries langa  blush2.gif  kad neapsisviestu  blush2.gif
aciukas  4u.gif
aciukas  4u.gif ale kad ji ant mano boruzeles galvos neilgai teisilaiko biggrin.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o yra zmoniu, kurie rase, kad mano nickas  mane atitinka unsure.gif  biggrin.gif
aciukas dar karta  4u.gif

kad susigarbiniuotų pakanka daugiau akių stulpelių pridėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražios visų kepurėlės. Aš bandau dabar kamufliažinę nert iš keturių spalvų, nes tokių siūlų neradau, bet nežinau ar nepalūšiu, tas siūlų kaitaliojimas doh.gif

QUOTE(almara @ 2008 04 07, 21:45)
kaip daromi tokie kringeliai na nertos  juosteles ir jos atrodo kaip susisukusios


Neriama pynelė, o po to i kiekviną akį po 5 stulpelius su vienu užmetimu. Kuo daugiau stulpelių, tuo labiau sukasi. Aš neriu ir į kas antrą, ar kas trečia, pabandykit, labai lengva 4u.gif
Atsakyti
LABUTIS narplioju pagal sia schema nuneriau 7,1 cm iki 10 eiles o dabar ir sustojau
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 05, 14:53)
va čia kažkas panasaus  smile.gif
arba va dar
user posted image



QUOTE(*Maja* @ 2008 04 08, 19:55)
pagal kokia  schemutę ir iki kur prinerei reikiamo dydžio blyna dabar?
Šiaip aš pažiūriu į pyneles ir akis. Jei jau man tas blynas reikiamo dydžio, tada raštelį pati pasikoreguoju ir jei matau, kad akis reikia dar didinti, aš nedidinu (pvz jei pyneles nerei vis po 3 -paskui 4 akis, o jau ziuri, kad tas vadinamas blynas reikiamo dydzio, tai toliau dara taip... kur reikia pyneles is 5 akiu, as palieku is 4, kur reikia is 3, palieku is 2... t.y viena akim maziau padarau, tada kepryte prades riestis)  mirksiukas.gif



QUOTE(pupainga @ 2008 04 09, 14:16)
Labai gražios visų kepurėlės. Aš bandau dabar kamufliažinę nert iš keturių spalvų, nes tokių siūlų neradau, bet nežinau ar nepalūšiu, tas siūlų kaitaliojimas doh.gif
Neriama pynelė, o po to i kiekviną akį po 5 stulpelius su vienu užmetimu. Kuo daugiau stulpelių, tuo labiau sukasi. Aš neriu ir į kas antrą, ar kas trečia, pabandykit, labai lengva 4u.gif

aciu tikrai reiks pabandyt
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 09, 19:18)
LABUTIS narplioju pagal sia schema nuneriau 7,1 cm iki 10 eiles o dabar ir sustojau   
aciu tikrai reiks pabandyt

jei gerai supratau, 10 eilės dar nenėrei? smile.gif tada gali nerti kaip 11 ar 12 eilutes yra, ne po II . I . II . I stulpelius, o po 1 I . I . I . I
Atsakyti
Na,stai,pagaliau ir as iveikiau ta ananasine kepuraite smile.gif Taip nesiseke,vis bangavosi,tai,permaza,tai perdidele doh.gif ,na,bet pagaliau turim,stai tokia smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beatos mama @ 2008 04 09, 21:19)
Na,stai,pagaliau ir as iveikiau ta ananasine kepuraite smile.gif Taip nesiseke,vis bangavosi,tai,permaza,tai perdidele doh.gif ,na,bet pagaliau turim,stai tokia smile.gif
user posted image


na labai gražiai atrodo thumbup.gif 4u.gif ,reiks ir man tokią pabandyti.Šaunuolė bigsmile.gif
Atsakyti
Alacka33, Saunuole mamyte 4u.gif Grazios kepurytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 09, 19:26)
jei gerai supratau, 10 eilės dar nenėrei?  smile.gif tada gali nerti kaip 11 ar 12 eilutes yra, ne po II . I . II . I stulpelius, o po 1   I . I . I . I

aciu bandysiu

Beatos mama sauni kepure as irgi ja nerdama 2 kartus ardziau bet vistiek pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 09 balandžio 2008 - 23:39