Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

va dar viena padariau jau labai m,an spalva patinka

user posted image
Atsakyti
mergaites gal galit padet kaip nerti sitai kepurei pati viduriuka ir dar o kaip daromi tokie kringeliai na nertos juosteles ir jos atrodo kaip susisukusios



user posted image mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 07, 21:45)
mergaites gal galit padet kaip nerti sitai kepurei pati viduriuka ir dar o kaip daromi tokie kringeliai na nertos  juosteles ir jos atrodo kaip susisukusios
user posted image mirksiukas.gif

as suprantu, kad padarai is 10 kilpuciu viduriuka, tada daromi tie pumpureliai su 3 uzmetimais, o tarp jų 6 akiu pynele

dėl kringelių tai nežinau, nebandžius, bet neturėtų būti sunku, ten manau juostelė nunerta ir stulpeliais paskui neriama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 01, 21:54)
Aš vakar atnaujinau kepurytę  rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

user posted image

super super thumbup.gif wub.gif

QUOTE(*Maja* @ 2008 04 05, 15:03)
as dydi kepurytes apskaiciuoju labai paprastai, visada gerai nusineria  mirksiukas.gif  Pamatuoju galvytę, tada tuos cm dalinu iš 3,14 ir iš 2 pvz 48 cm galvytes apimtis, tai centriukas, iki kol jau reikia nedidinti apskritimo yra 7,6 cm (čia nuo viduriuko tiek, ty kaip serveteles blynas) tuoj papaišysiu  smile.gif

o as neriu pagal senas kiepkas blush2.gif blush2.gif nes sitas budas man nepasiteisina -visgaunas per didele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 04 08, 11:35)
super super thumbup.gif  wub.gif
o as neriu pagal senas kiepkas blush2.gif  blush2.gif nes sitas budas man nepasiteisina -visgaunas per didele doh.gif

smile.gif tongue.gif man tai gaunasi gerai, dar nebuvo kad per mažą ar per didelę nunerčiau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na rodau ir aš savo savaitgalio darbelius user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 04 08, 15:02)
Na rodau ir aš savo savaitgalio darbelius

Na bet kokia tu šaunuolė bigsmile.gif 4u.gif thumbup.gif pažiūrėjau kiek vaikučių turi, super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės darbštuolės.labai gražių darbelių čia pas jus prinerta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Noriu ir aš pabandyt kažka savo berniukui nunert gal kas turit berniukui kepurytei kokių schemų blush2.gif ax.gif


Gal kas turit šios kepurytės schemą
http://hotimg3.fotki...25/P1020714.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nicelady: 08 balandžio 2008 - 15:28
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 07, 12:20)
va dar viena padariau jau labai m,an spalva patinka

Labai daili kepurytė wub.gif thumbup.gif gražu wub.gif


QUOTE(Alacka33 @ 2008 04 08, 15:02)
Na rodau ir aš savo savaitgalio darbelius


Labai gražios kepurėlės wub.gif thumbup.gif ypač tos su gėlėmis wub.gif wub.gif wub.gif o pačios pačiausios tai pirma skrybelaitė ir paskutinė kepuraitė wub.gif thumbup.gif

Šaunuolės thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Migla...Miglelė~: 08 balandžio 2008 - 18:17
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 07, 22:15)
as suprantu, kad padarai is 10 kilpuciu viduriuka, tada daromi tie pumpureliai su 3 uzmetimais, o tarp jų 6 akiu pynele

dėl kringelių tai nežinau, nebandžius, bet neturėtų būti sunku, ten manau juostelė nunerta ir stulpeliais paskui neriama  g.gif

Labai tau aciu visada man padedi o as jau maniau kad bus kasnors sudetingesnio aciu,oi dar pradejau nert maziui kepure pagal apskaiciavimus o tai kaip zynot kuria eile is shemos nert nunerus reikiama ''blyna''

QUOTE(Alacka33 @ 2008 04 08, 15:02)
Na rodau ir aš savo savaitgalio darbelius user posted image user posted image user posted image user posted image

saunuole labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 08, 19:39)
Labai tau aciu visada man padedi o as  jau maniau kad bus kasnors sudetingesnio aciu,oi dar pradejau nert maziui kepure pagal apskaiciavimus o tai kaip zynot kuria eile is shemos nert nunerus reikiama ''blyna''
saunuole labai grazu  thumbup.gif

pagal kokia schemutę ir iki kur prinerei reikiamo dydžio blyna dabar?
Šiaip aš pažiūriu į pyneles ir akis. Jei jau man tas blynas reikiamo dydžio, tada raštelį pati pasikoreguoju ir jei matau, kad akis reikia dar didinti, aš nedidinu (pvz jei pyneles nerei vis po 3 -paskui 4 akis, o jau ziuri, kad tas vadinamas blynas reikiamo dydzio, tai toliau dara taip... kur reikia pyneles is 5 akiu, as palieku is 4, kur reikia is 3, palieku is 2... t.y viena akim maziau padarau, tada kepryte prades riestis) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 08 balandžio 2008 - 18:56
pasirodom smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Alacka33 @ 2008 04 08, 15:02)
Na rodau ir aš savo savaitgalio darbelius user posted image


bijau gaut velniu, nes visos temos neperziurejau, ale gal gali pasidalint schemute sios skrybelaites blush2.gif
jei ne cia, tai bent el.pastu
zanetukas@gmail.com

aciukas 4u.gif
Atsakyti