Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

tik nepykit už kreivumą hihihi.gif
user posted image

svarbu, kad esmė tokia blush2.gif lotuliukas.gif
Galima dėti ne tik po 2 stulpelius, bet ir po 3, žiūrint kokie siūlai storio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 07 balandžio 2008 - 09:59
Niu va, ka tik pabaigiau Peperoni uzrodyta kepure. Kazkaip man biski juokingai ji atrodo, bet gal kai issiplaus bus geriau. niu pasirodau ax.gif
user posted image
ir kitu kampu
user posted image
Atsakyti
noriu saviskiui berniukui kepures berniukiskos schemos niekas neturit , nes as neriu pagal nuotrauka, man neaisaku kaip ten pakausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2008 04 07, 11:00)
Niu va, ka tik pabaigiau Peperoni uzrodyta kepure. Kazkaip man biski juokingai ji atrodo, bet gal kai issiplaus bus geriau. niu pasirodau  ax.gif
user posted image
ir kitu kampu
user posted image


thumbup.gif thumbup.gif simpatiška wub.gif
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 07, 11:00)
noriu saviskiui berniukui kepures berniukiskos schemos niekas neturit , nes as neriu pagal nuotrauka, man neaisaku kaip ten pakausis ax.gif

o pagal kokią nuotrauka?
Atsakyti
Jurgitasta - man rodos isskalbus ji turetu igaut forma thumbup.gif

As bandziau ja nert, padariau 3 tuos 6-kampius ir nusprendziau, kad nebus grazu... ax.gif del vienos labai paprastos priezasties - mums jau reik nemazos apimties kepurytes... ir jei darai tokio dydzio tuos 6-kampius, kokiu reik - tas isplatejimas gaunasi nezmonisko dydzio... doh.gif zodziu nusprendziau, kad vaiks bus kaip su keptuve ant galvos ir perneriau i paprasta varianta... gavos kazks panasaus i sia:

user posted image

Gaila fotikas sugedes, negaliu pademonstruot... unsure.gif bet mazoji iskeliavo i darzeli visa apsipatenkinus biggrin.gif
Atsakyti
pagal sia

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 04 07, 11:06)
Jurgitasta - man rodos isskalbus ji turetu igaut forma  thumbup.gif

As bandziau ja nert, padariau 3 tuos 6-kampius ir nusprendziau, kad nebus grazu...  ax.gif  del vienos labai paprastos priezasties - mums jau reik nemazos apimties kepurytes... ir jei darai tokio dydzio tuos 6-kampius, kokiu reik - tas isplatejimas gaunasi nezmonisko dydzio... doh.gif  zodziu nusprendziau, kad vaiks bus kaip su keptuve ant galvos ir perneriau i paprasta varianta... gavos kazks panasaus i sia:

user posted image

Gaila fotikas sugedes, negaliu pademonstruot...  unsure.gif  bet mazoji iskeliavo i darzeli visa apsipatenkinus  biggrin.gif

kokia faina kepurytė wub.gif wub.gif būtinai ir saviškę parodyk drinks_cheers.gif

Iš berniukiškų yra tokia
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 07 balandžio 2008 - 10:11
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 07, 11:08)



Na mamos, jau tikrai pikta gun_bandana.gif

Na negi sunku 2 psl atverst atgal doh.gif
http://www.supermama...?...&p=16235982 sitam poste idetos net dvi sios kepurytes schemos... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 07 balandžio 2008 - 10:14
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 07, 11:08)

viduriuką manau galima daryti ir pagal šią iki tų pumpurėlų, o paskui jau stulpeliais smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 04 07, 11:11)
Na mamos, jau tikrai pikta gun_bandana.gif

Na negi sunku 2 psl atverst atgal  doh.gif
http://www.supermama...?...&p=16235982 sitam poste idetos net dvi sios kepurytes schemos...  rolleyes.gif

aciu kuo didziausias
bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
I sveikatele 4u.gif - tik kartais reik pavartyt tema nors truputeli nono.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 04 07, 11:47)
I sveikatele  4u.gif  - tik kartais reik pavartyt tema nors truputeli nono.gif  biggrin.gif

vakar velai vakare ziurejau, o siandien nepamenu, kur blush2.gif
Atsakyti