Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Peperoni,labai aciu uz graziosios beretukes schemute aciuks.gif reiks nusinerti,o kai jau baigsiu pasirodysim,kaip mum gavosi mirksiukas.gif
O cia noriu pasirodyti nauja,vakar baikta nerti kepuraite blush2.gif
http://keep4u.ru/ful...298d8eee7f2/jpg
Atsakyti
Peperoni notworthy.gif , aciu aciu uz schemute thumbup.gif thumbup.gif
Beatos mama idomi kepuryte, spalvytes labai mielos bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 03 balandžio 2008 - 17:05
na auksarankes ir pasidarbavot thumbup.gif tiek visko daug ir grazu ir visko norisi saunuoles
peperoni gal turit berniukiskos kur su masina kepurytes shemute ir dar tos zalios su salotine labai labai aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Mergytes ner uz ka dekot 4u.gif blush2.gif
ieskojau savo merginom, tai ka radau - ta sukeliau ir cia ax.gif snd taip knietejo pradet nert - bet neradau tinkamos spalvos siulu unsure.gif reiks ryt pasiprekint... ax.gif

dar sita pamirsau idet:

user posted image

Almara - tu kepuryciu schemu Osinkoj nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2008 04 03, 11:59)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif , jei tik atsirastu schema tai is karto "imciau"  blush2.gif .
Mergaites, ka reiskia varnele schemoje , niekad nebuvau uzmacius tokio zenkliuko  blink.gif .  Kalbu apie mimkos ideta ketvirtaja kepures schema ( kinietiska )  blush2.gif .



varnelė mano manymu yra du žemi stulpeliai į tą pačią akytę 4u.gif
Atsakyti
[URL=http://radikal.ru/F/i022.radikal.ru/0804/8d/2d4e0024d1ba.jpg.html]user posted image[/UR

mergaites gal galit padet ''pagamint,,man tokia kepure mirksiukas.gif labai labai reikia maziaus krikstui tiks bet kas shema aprasymas ar dar kas labai labai prasau padekit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 01, 20:02)
Gal tokia?
user posted image
user posted image



QUOTE(almara @ 2008 04 05, 14:51)
[URL=http://radikal.ru/F/i022.radikal.ru/0804/8d/2d4e0024d1ba.jpg.html]user posted image[/UR

mergaites gal galit padet ''pagamint,,man tokia kepure mirksiukas.gif labai labai reikia maziaus krikstui tiks bet kas shema aprasymas ar dar kas labai labai prasau padekit verysad.gif

va čia kažkas panasaus smile.gif
arba va dar
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 05 balandžio 2008 - 13:55
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 05, 14:53)
va čia kažkas panasaus  smile.gif
arba va dar
user posted image

labai aciu o kaip pagal antraja neriant suderint didi juk man reikia 8 men vaikinui
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 05, 14:58)
labai aciu  o kaip pagal antraja neriant suderint didi juk man reikia 8 men vaikinui

as dydi kepurytes apskaiciuoju labai paprastai, visada gerai nusineria mirksiukas.gif Pamatuoju galvytę, tada tuos cm dalinu iš 3,14 ir iš 2 pvz 48 cm galvytes apimtis, tai centriukas, iki kol jau reikia nedidinti apskritimo yra 7,6 cm (čia nuo viduriuko tiek, ty kaip serveteles blynas) tuoj papaišysiu smile.gif

user posted image
7,6 cm neriu kaip servetelę, o paskui jau nieko nedidinu, o neriu vis su tiek pat akių. tada ji pradeda riestis, darytis keputytė. Tikiuosi paaiškinau suprantamai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 05 balandžio 2008 - 14:07
QUOTE(*Maja* @ 2008 04 05, 15:03)
as dydi kepurytes apskaiciuoju labai paprastai, visada gerai nusineria  mirksiukas.gif  Pamatuoju galvytę, tada tuos cm dalinu iš 3,14 ir iš 2 pvz 48 cm galvytes apimtis, tai centriukas, iki kol jau reikia nedidinti apskritimo yra 7,6 cm (čia nuo viduriuko tiek, ty kaip serveteles blynas) tuoj papaišysiu  smile.gif

user posted image
7,6 cm neriu kaip servetelę, o paskui jau nieko nedidinu, o neriu vis su tiek pat akių. tada ji pradeda riestis, darytis keputytė. Tikiuosi paaiškinau suprantamai  blush2.gif

tu aukselis labai man padesi si bus mano antra kepure kuria busiu nunerusi aciu
jaigu kas dar patrugdysiu gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 05 balandžio 2008 - 14:11
almara, tavo kepurytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(megee @ 2008 04 05, 15:34)
almara, tavo kepurytė  thumbup.gif

aciu na kaip pirmas darbas manau pavyko blush2.gif dabar narpliosiu maziui krikstynom jaigu pavyks ikelsiu cia biggrin.gif
Atsakyti