Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Gal tokia?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oi,kaip dekoju. aciuks.gif Butent tokios ir ieskojau. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 04 01, 20:12)
Oi,kaip dekoju.  aciuks.gif Butent tokios ir ieskojau.  wub.gif

tai čia nieko sunkaus nera, raštelis paprastas, nors galima pritaikyti koks tik patinka, neriama kaip ir paprasta kepuryte, juosteles graziai nuneriat, o paskui jau ta gala atskirai prineriat ir vsio 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar atnaujinau kepurytę rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos auksarankes neriu savo panai kepure tik va susiduriau su sunkumais noriu papuost gelyte bet va nelabai suprantu kaip ja nunert doh.gif pirma eile nuneriau o poto ne is vietos kaip ten ja padaryt tokia kaip liktais dvyguba . bandau daryti pagal sia shemute user posted image

Misty super kepuryte wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 01 balandžio 2008 - 21:22
Misty, labai fantastiška kepurytė wub.gif Ir tokios laaabai pavasariškos spalvos wub.gif wub.gif

almara, kiek žinau, tokios gėlytės neriasi nuo vidurinės, tada neriamos pynelės iš kokių 5 kilpučių ir kabinamos į apatinę gėlytės dalį, taip gaunasi didesnių žiedlapių pradžia. O einant sekantį ratą jau kabinama už tų pynelių-lankelių.
Kaži, ar ką suprasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 01, 21:54)
Aš vakar atnaujinau kepurytę  rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif



Labai grazi kepuryte wub.gif Is kokiu cia siuliuku nerei, kokiu vaseliu? Kaip supratau, ausytes primezgei, neprinerei. O tas gelytes pagal kokia schemute nerei?
Atsakyti
Čia gal aiškiau matysisi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū visoms už komplimentus 4u.gif

QUOTE(dorin @ 2008 04 02, 08:53)
Labai grazi kepuryte  wub.gif Is kokiu cia siuliuku nerei, kokiu vaseliu? Kaip supratau, ausytes primezgei, neprinerei. O tas gelytes pagal kokia schemute nerei?



Kaip siūlai vadinasi, jau nebepamenu - pernai nėriau doh.gif Kažkokie storesni medvilniniai, suvynioti į tokį matkelį, kaip vilnoniai būna ax.gif Nėriau gal 2 numerio vašeliu biggrin.gif O ausytės irgi nertos, tik jau tunisietišku vašeliu mirksiukas.gif

Gėlytės schema iš airiškų nėrinių paimta, schemos turbūt dabar taip greit nerasiu, bet jei labai reikia - galiu nupiešti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 02, 10:32)
Ačiū visoms už komplimentus 4u.gif
Kaip siūlai vadinasi, jau nebepamenu - pernai nėriau doh.gif Kažkokie storesni medvilniniai, suvynioti į tokį matkelį, kaip vilnoniai būna ax.gif Nėriau gal 2 numerio vašeliu biggrin.gif O ausytės irgi nertos, tik jau tunisietišku vašeliu mirksiukas.gif

Gėlytės schema iš airiškų nėrinių paimta, schemos turbūt dabar taip greit nerasiu, bet jei labai reikia - galiu nupiešti  mirksiukas.gif

o kas čia per tunisietiškas vašelis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 01, 20:54)
Aš vakar atnaujinau kepurytę  rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif





Misty. kepuryte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 01, 22:54)
Aš vakar atnaujinau kepurytę  rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

user posted image


O is kokiu cia siuliuku?
Atsakyti