Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Sveikutes, kaip matau čia visos kepurytes vasarai, na o maniškės rudeninės, vyrukui smile.gif
http://public.fotki.com/jurag/kepurs/
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 28, 11:42)
Cia kur imeciau maciau ,kad ir drugelis yra,gal tiks  mirksiukas.gif

neblogas variantas bigsmile.gif o gal kas daugiau turit blush2.gif

QUOTE(jura_jurate @ 2007 06 28, 12:28)
Sveikutes, kaip matau čia visos kepurytes vasarai, na o maniškės rudeninės, vyrukui smile.gif
http://public.fotki.com/jurag/kepurs/

kokios fainuoliskos bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 06 27, 14:08)
O čia mano paskutinis darbelis:
user posted image

Kokia grazi kepuryte, spalvos labai mielos
Papildyta:
Kur galima rasti schemu? Noriu pradeti nerti kazka ax.gif
Atsakyti
Štai mano kūryba
user posted image

user posted image
Atsakyti
Dar viena kepuraitė smile.gif

user posted image
Atsakyti
graziai neriat kepuraites- idomu kada man iseis:) bandau nert paprastute,bet biski didoka gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutte @ 2007 06 29, 18:48)
graziai neriat kepuraites- idomu kada man iseis:) bandau nert paprastute,bet biski didoka gaunas biggrin.gif

Del dydzio tai cia buvo ger sistemele kepuriuko dydziui apskaiciuoti. Maja berods ja zino.
Siaip as tik formule zinau, bet nemokesiu paaiskint. blush2.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi kad tokia tėmelė yra,ir kad tiek daug šauniu mamyčių kurios taip pasakiškai neria,mezga tokias gražias kepurytes skarutes ir pan.Jūsų dėka tiek dauk idėju radau ir prinėriau dyukrytei.Tik gaila kad dar nelabai išmanau kaip idėti čia.Bet gal greit perprasiu ir aš pasirodysiu blush2.gif
ŠAUNUOLĖS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 06 28, 12:28)
Sveikutes, kaip matau čia visos kepurytes vasarai, na o maniškės rudeninės, vyrukui smile.gif
http://public.fotki.com/jurag/kepurs/

nu kokios saunios thumbup.gif thumbup.gif tokios neeilines 4u.gif 4u.gif

as irgi pora esu nunerus savo bachuriukui vasarai ax.gif
Atsakyti
4u.gif Neriu pirmaji savo darbeli - skarele dukrytei ir nuejusi i parduotuve nupirkau Maxi siulu, kur pardaveja man pritaike 1.6 mm storio vaseli. Pradejau nerti, galvoju ar ne per storas vaselis Maxi siuliukams. Kokio storio vaseliu neriat jus merginos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dainaut @ 2007 06 29, 22:25)
Del dydzio tai cia buvo ger sistemele kepuriuko dydziui apskaiciuoti. Maja berods ja zino.
Siaip as tik formule zinau, bet nemokesiu paaiskint. blush2.gif

Senesnėj temelėj viena mamytės tokią formulikę pateikė, tai ji man labai tiko, gerai gaunasi. Išmatuoji galvytę, tada tuos cm dalini :2:3,14 ir gauni atstuma nuo kepurytės viduriuko iki kraštelio , kada jau reikia nerti ne kaip servetėlę, o mažinti ar nepridėti akių,, ji savaime pradės gaubtis.
Na man labai tinka šita formuliukė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2007 06 30, 23:56)
4u.gif Neriu pirmaji savo darbeli - skarele dukrytei ir nuejusi i parduotuve nupirkau Maxi siulu, kur pardaveja man pritaike 1.6 mm storio vaseli. Pradejau nerti, galvoju ar ne per storas vaselis Maxi siuliukams. Kokio storio vaseliu neriat jus merginos?  g.gif

Aš iš Maxi neriu su 1,75 vašeliu
Atsakyti