Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 03 26, 20:26)
cia savo merginai nuneriau bus mano brolio vestuvems g.gif

Koks grozis! thumbup.gif
O as tokia berete nuneriau savo berniukui:
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 02 26, 10:16)
Mergaites, kaip jus krakmolinat kepurytes?
apie ananasines kepurytes.... noriu tokia numegzti, bet galvoju, kokio dydzio gausis  g.gif  siulai Maxi

Jeigu nersi iš Maxi siūlų ir pagal tą schemą tiksliai tiek, kiek nupiešta, tai gausis tau per didelė doh.gif aš jau nusinėriau...kai įpusėjau, pamačiau, kad l.didelė, bet buvo gaila ardyti. O dukrytei nuneriau nuimdama 3 "ananasus" - atsiskaičiavau kiek turi būti pradžioje stulpelių. Tada gavosi vaikiška mirksiukas.gif

Ar niekas nebandėt krakmolinti su baltais lipalo klijais? Čia senovinis mano mamos "receptas" - į 1-2 l vandens pildavo nuo 1 iki 5 šaukštų lipalo. Pagal norimą kietumą. Esu bandžiusi daugybę kartų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuokInga: 31 kovo 2008 - 09:46
O su lipalu jei ne balti nėriniai?? Tinka?
Atsakyti
http://keep4u.ru/ful...6435df35969/jpg
http://keep4u.ru/ful...832a96d90c6/jpg
stai ir musu kepuraites 4u.gif
Atsakyti
Vajei wub.gif wub.gif labai labai gražu thumbup.gif Ir kaip man "įkirst" skrybėlaitę g.gif net nedrystu pradėt,nes neįsivaizduoju kaip pradėt, o mažoji labai prašo cool.gif
Atsakyti
Na parodau ir aš savo nunertas kepurytes ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2008 03 31, 11:17)
O su lipalu jei ne balti nėriniai?? Tinka?

Tinka ir spalvotiems, tik ištirpinti tą lipalą gerai reikia prieš merkiant kepuriuką. ir džiovinant neleisti subėgti vandens likučiui kur nors į vieną kraštą, nes tada gali likti balta dėmė. Aš servetėles spalvotas visada taip krakmolinu.
Atsakyti
mimka wub.gif wub.gif o sunešiot spėsit bigsmile.gif

Ačiū, JuokInga už atsakymus, nebuvau girdėjus tokių krakmolinimo būdų, bet skamba labai jau gerai rolleyes.gif nes kiek turėjau krakmolinimo priemonių, man visos kažkokios netikros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 03 31, 13:10)
Na parodau ir aš savo nunertas kepurytes  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Koks pavydėtinas produktyvumas thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif Šaunuolė thumbup.gif Labai dailios visos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 03 31, 13:10)
Na parodau ir aš savo nunertas kepurytes  ax.gif

Žiūriu dabar ir galvoju kad pagrindas kepurytės grožio priklauso nuo siūlų jei siūlai gražūs ir kepurytė bus wub.gif o jei siūlai nelabai tai raštas gali būti pats įmantriausias vistiek bus ne kas schmoll.gif O čia visos thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už komplimentus wub.gif blush2.gif
dėl siūlų pritaikymo aš pilnai sutinku, na ne apie save šneku biggrin.gif bet kiekvienas rūbelis padarytas gražus kai siūlai gražus thumbup.gif

o sunešiot tai tikrai nespesim biggrin.gif man čia šiaip liga buvo nerti, mažoji iškart traukia jas nuo galvos doh.gif ale gal kam parduosiu, gal padovanosiu thumbup.gif
Atsakyti
mimka, tikrai labai grazu. beje, irgi nuneriau savo dukrytei daug blink.gif tiesiog azarta pagavau biggrin.gif

http://public.fotki....zura/kepurytes/
Atsakyti