Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Sveikos,
kiek grozybiu prisiziurejau, bet daugiausia mergaitems.Gal kas turit schemuciu vasariskam kepuriukui berniukui? blush2.gif

QUOTE(dainaut @ 2007 06 22, 23:38)
As rai jau kai uzispiriu tai einu iki galo,bet svarbaisuia, jei kur nors pradzioj darbo pastebiu klaidele, kad ir nezymia, kurios netgi visiskai nesimatytu is akies, as vis tiek isardau. Niu negaliu, gal kiti nematys, bet as zinosiu nesiodama ta daikta ar dovananodama kam nors, kad yra ten klaida ir bus man nejauku. Viska isardau ir ne kiei negaila. jei darau tai darau itin kruopsciai thumbup.gif  vat prisigyriau ane.
Nuneriau 2 kepuriukus berniukui, ale kompas nepermeta nuotrauku, kazkas jam uzejo doh.gif  tai negaliu pasirodyt blush2.gif

gal schemuciu galima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 03 07, 16:14)
Sveikos,
kiek grozybiu prisiziurejau, bet daugiausia mergaitems.Gal kas turit schemuciu vasariskam kepuriukui berniukui? blush2.gif
gal schemuciu galima? ax.gif


Cia kur as buvau idejus dvi kepuraites - meskiuka ir su masinelem, jos labai tinka berniukams vasarai. Tik jos be schemu, nerta is paveikslelio.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2008 03 07, 20:31)
Cia kur as buvau idejus dvi kepuraites - meskiuka ir su masinelem, jos labai tinka berniukams vasarai. Tik jos be schemu, nerta is paveikslelio.

Tai vat as niekad nenerusi kepuraiciu,tai bijau kad be schemos nesigaus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 03 06, 18:29)
irma tai tos raudonos kepuraitės raštelis
user posted image


dekui labai 4u.gif beje gal kas turit berniukisku kepuraiciu vasarai rasteliu? ax.gif
Atsakyti
sveikutes, gal turetumet kuri schemute sios keupureckos?
user posted image
Atsakyti
Sveikutes! Prisiziurejau cia visokiu grozybiu ir puoliau nerti. Nuneriau irgi tokia, kaip cenzuros, aciu uz chemute.
Dabar bandau is 22 psl, kur pookelis ikele, tokia balta su pilkais pakrasciukais ir gelyte. Atrodo paprastute, tik niekaip nesuprantu ka reiskia stulpeliai su uzmetimu, perbraukti taip /, po du ar po tris? Gal kas bandet tokia nerti? Aciu.
Atsakyti
sveikutes norejau pasiklausti o kokie siulai geriausiai tinka nerti vasarinei kepurytei?
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2008 03 11, 16:03)
sveikutes norejau pasiklausti o kokie siulai geriausiai tinka nerti vasarinei kepurytei?


man labai patiko medvilniniai MAX siulai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 03 11, 13:30)
Sveikutes! Prisiziurejau cia visokiu grozybiu ir puoliau nerti. Nuneriau irgi tokia, kaip cenzuros, aciu uz chemute.
Dabar bandau is 22 psl, kur pookelis ikele,  tokia balta su pilkais pakrasciukais ir gelyte. Atrodo paprastute, tik niekaip nesuprantu ka reiskia  stulpeliai su uzmetimu, perbraukti taip /, po du ar po tris? Gal kas bandet tokia nerti? Aciu.



Perbrauktas stulpelis, tai stulpelis su vienu uzmetimu, jei perbraukta dviem bruksneliais - du uzmetimai ir t.t.
QUOTE(pjurgitukas @ 2008 03 11, 14:03)
sveikutes norejau pasiklausti o kokie siulai geriausiai tinka nerti vasarinei kepurytei?


As irgi uz MAXI siulus rolleyes.gif Viska neriu is ju, o kepuraites graziai ziurisi ir gerai issilaiko, aisku jei neskalbi virinimo programa lotuliukas.gif
Atsakyti
tai reiks i makse traukt siulu lotuliukas.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir aš paskutinį kūrinį
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2008 03 12, 09:59)
pasirodysiu ir aš paskutinį kūrinį
user posted image
Papildyta:



labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_inga: 12 kovo 2008 - 10:00