Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

kokios fainutės kepurytės thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, kaip jus krakmolinat kepurytes?
user posted image
nuneriau tokia. kaip krastus pakietint? ax.gif

apie ananasines kepurytes.... noriu tokia numegzti, bet galvoju, kokio dydzio gausis g.gif siulai Maxi
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 02 26, 09:16)
Mergaites, kaip jus krakmolinat kepurytes?
user posted image
nuneriau tokia. kaip krastus pakietint?  ax.gif

apie ananasines kepurytes.... noriu tokia numegzti, bet galvoju, kokio dydzio gausis  g.gif  siulai Maxi



standiklis Luga... tai vienintelis budas... kad isgautum "kaulo" kietuma... deti reikia minimum 5 kartus daugiau nei parasyta ant etiketes ir laikyti per nakti bent jau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 02 26, 10:43)
standiklis Luga... tai vienintelis budas... kad isgautum "kaulo" kietuma... deti reikia minimum 5 kartus daugiau nei parasyta ant etiketes ir laikyti per nakti bent jau... ax.gif


o jei svelniau, ne kaulo kietumo? kazkada girdejau yra purskiamas krakmolas... ar as cia susapnavau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 02 26, 11:09)
o jei svelniau, ne kaulo kietumo? kazkada girdejau yra purskiamas krakmolas... ar as cia susapnavau?  blush2.gif



yra, bet man jis nepasiteisino... ilgainiui - jis kazkur pabega... ax.gif o del kietumo - tai kiek desi tos Lugos - toks rezultatas ir bus mirksiukas.gif reik paeksperimentuot... nes ir nuo siulu dar priklauso, kaip jie priima ta standinima... o siaip lugos tai ne visur yra - as radau tik Rimi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 02 26, 11:49)
yra, bet man jis nepasiteisino... ilgainiui - jis kazkur pabega...  ax.gif  o del kietumo - tai kiek desi tos Lugos - toks rezultatas ir bus  mirksiukas.gif  reik paeksperimentuot... nes ir nuo siulu dar priklauso, kaip jie priima ta standinima... o siaip lugos tai ne visur yra - as radau tik  Rimi...  ax.gif


o tas purskiamas kaip vadinasi? pas mane kepuriukas raudonas, ar nebus baltu demiu po stangrinimo? ax.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau purškiamą Kith house, norėjau iškrakmolinti snaiges, bet gavosi š....
O man dar toks klausimas, o kaip suteikti formą skrybėlėms, nelyginsi gi, ant kažko užmaut ir išdžiovinti?
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 02 26, 11:52)
o tas purskiamas kaip vadinasi? pas mane kepuriukas raudonas, ar nebus baltu demiu po stangrinimo?  ax.gif


nzn... blush2.gif seniai seniai ji buvau pirkus - nebepamenu... ax.gif

QUOTE(Pookelis @ 2008 02 26, 16:32)
Aš nusipirkau purškiamą Kith house, norėjau iškrakmolinti snaiges, bet gavosi š....
O man dar toks klausimas, o kaip suteikti formą skrybėlėms, nelyginsi gi, ant kažko užmaut ir išdžiovinti?


as dziovindavau ant 2 arba 3 litru stiklainiu...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 02 26, 17:32)
Aš nusipirkau purškiamą Kith house, norėjau iškrakmolinti snaiges, bet gavosi š....
O man dar toks klausimas, o kaip suteikti formą skrybėlėms, nelyginsi gi, ant kažko užmaut ir išdžiovinti?

geriausia krakmolinimui nusipirkti lietuvišką ,,Luga'' krakmolinimo priemonę, įsipilti į purškiamą indelį tos priemonės, dar kiek vandens įpilti, suplakti ir supurškti, ką norit pastandinti, nes tie užsienietiški standikliai bent jau man tai schmoll.gif O ,,Luga'' bent jau man tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 02 22, 00:33)
user posted image
Štai ir as noreciau pasirodyti su savo darbeliu



QUOTE(vaidilutė @ 2008 02 24, 17:45)
na stai ir mano pacios nertas kepuriukas vyresneliai ax.gif
user posted image
user posted image
jau ruosiames vasarai vacation1.gif


gal galit schemutes ideti siu skrybeliaiciu labai grazios thumbup.gif


QUOTE(kristi13 @ 2008 02 22, 11:39)
user posted image
Ir dar viena.



gal galetumete paaiskinti kaip tuos krasciukus jus banguotus ismezgat? blush2.gif
Atsakyti
irma tai tos raudonos kepuraitės raštelis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 06 kovo 2008 - 17:29