Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

gal kam kils noras stai tokia nusinerti
http://s208.photobuc...carlas20hat.jpg
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 08 27, 09:48)
Dar viena ananasinė mirksiukas.gif Čia draugė užsiprašė dukrytei mirksiukas.gif

user posted image


Labai gražiai gavosi smile.gif o man kažkaip ananasinė nelabai gaunasi blush2.gif kokiais tu siūlais nėrei ir kokiu vašeliu? gal tai padės g.gif O gal dar ką nors keitei rašte? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 09 03, 11:14)
Labai gražiai gavosi smile.gif o man kažkaip ananasinė nelabai gaunasi  blush2.gif  kokiais tu siūlais nėrei ir kokiu vašeliu? gal tai padės  g.gif O gal dar ką nors keitei rašte?  blush2.gif


Nieko nekeičiau, nėriau tiksliai pagal raštą, tik pagrindinio rašto dariau daugiau eilių, nei schemoje parodyta.

Siūlai kažkokie nėrimo, gal 20 numerio, vašelis 1.1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 09 03, 11:14)
Labai gražiai gavosi smile.gif o man kažkaip ananasinė nelabai gaunasi  blush2.gif  kokiais tu siūlais nėrei ir kokiu vašeliu? gal tai padės  g.gif O gal dar ką nors keitei rašte?  blush2.gif


man irgi pagal schema lygiai tokia pat gavosi. tik pastebejau, kad sitos kepurytes grozis labai priklauso nuo siulu, kuo ryskiau tuo graziau, bent jau man wub.gif As neriau is Maxi siulu 1.25mm storio vaseliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 09 03, 10:23)
Nieko nekeičiau, nėriau tiksliai pagal raštą, tik pagrindinio rašto dariau daugiau eilių, nei schemoje parodyta.

Siūlai kažkokie nėrimo, gal 20 numerio, vašelis 1.1  4u.gif



QUOTE(dainaut @ 2007 09 03, 14:27)
man irgi pagal schema lygiai tokia pat gavosi. tik pastebejau, kad sitos kepurytes grozis labai priklauso nuo siulu, kuo ryskiau tuo graziau, bent jau man wub.gif  As neriau is Maxi siulu 1.25mm storio vaseliu 4u.gif



Ačiū labai, aš bandžiau nerti iš Maxi siūlu, bet storesniu vašeliu, gal dėl to taip bangavosi, pabandysiu plonesniu smile.gif
Atsakyti
Laaaabai grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 09 03, 18:26)
Ačiū labai, aš bandžiau nerti iš Maxi siūlu, bet storesniu vašeliu, gal dėl to taip bangavosi, pabandysiu plonesniu smile.gif

Pradzioj nerimo banguojasi. Matyt taip turi but g.gif , bet po to viskas labai graziai isigaubia 4u.gif
Atsakyti
O štai ir mano kepuriukas wink.gif

http://public.fotki....darbiai039.html

http://public.fotki....darbiai049.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurka: 18 rugsėjo 2007 - 09:26
QUOTE(jurka @ 2007 09 18, 10:25)

labai dailus tavo kepuriukas thumbup.gif
Atsakyti
net nezinau i kuria tema det, kaip dvi yra g.gif g.gif

mano naujausioji blush2.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 09 21, 14:58)
net nezinau i kuria tema det, kaip dvi yra g.gif  g.gif

mano naujausioji blush2.gif  4u.gif
user posted image

na ir grožis wub.gif sakykit, kaip su virbalais kepurytes mezgat? Yra kažkpks specialus būdas, ar su ta vielute jie turi būti? Nes galvoju ar šonai sumezgami yra ar paskui susiūnami g.gif ir kaip siaurinti viršugalvį, nes kiek suprantu visrbalais mezgant nuo kraštelio mezgama g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 09 21, 15:01)
na ir grožis  wub.gif  sakykit, kaip su virbalais kepurytes mezgat? Yra kažkpks specialus būdas, ar su ta vielute jie turi būti? Nes galvoju ar šonai sumezgami yra ar paskui susiūnami  g.gif  ir kaip siaurinti viršugalvį, nes kiek suprantu visrbalais mezgant nuo kraštelio mezgama  g.gif

aciu wub.gif cia nemegzta, cia nerta vaseliu 4u.gif drinks_cheers.gif megzt as nemegstu blush2.gif
Atsakyti