Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Ganute @ 2007 07 30, 09:05)
Va ir mano suregzta kepuraitė ax.gif
Kepuryte

NU kokia fainuolė kepurytė. Jeigu nesunku gal galima būtų schemą? Galima man į paštą gudrene@gmail.com
Atsakyti
visos darbstuoles wub.gif thumbup.gif
QUOTE(adrytės mama @ 2007 07 21, 23:04)
Na ką, pagaliau ir aš prisiruošiau įamžint nors vieną savo darbelį  biggrin.gif



bet va sita man labiausiai krito i aki thumbup.gif wub.gif gal kad niekas dar neneres ir as norejau bandyt, bet itariu siemet nebespesiu lotuliukas.gif
QUOTE(Ugile @ 2007 07 28, 14:04)
bonda, kiek tau gavosi sioje kepureje "ananasu"? 8?

8 mirksiukas.gif parodysiu savo, bet pabaiga kitokia nei schemos blush2.gif sitaip man graziau blush2.gif wub.gif anaip kazkaip nesigavo, o antra syki nemegstu taip pat nert blush2.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2007 07 27, 12:49)
Labai grazus kostiumelis, seniai ji buvau nuziurejus, tik va shemos neturiu, sakei gali imesti, jei nesunku imesk ja ir butinai nunersiu savo dukrai toki, o tiesa, gal zinai kokiais siulais megsti sitoki kostiumeli?

siūlai- medvilnė, tik kad butų skirti ne vašeliui, nes kitaip šonan neša virbalais megzta dalį
schema apnėrimui tinka nuo šios suknytės :
user posted image

QUOTE(Ugile @ 2007 07 28, 15:04)
bonda, kiek tau gavosi sioje kepureje "ananasu"? 8?

man - 8 4u.gif

QUOTE(Ganute @ 2007 07 30, 09:05)
Va ir mano suregzta kepuraitė ax.gif

wub.gif tik man galva neišneša kaip spalvoti, gaunasi kiekvienai spalvai atsktras siūlas g.gif

QUOTE(bonda @ 2007 07 30, 16:25)
8 mirksiukas.gif  parodysiu savo, bet pabaiga kitokia nei schemos blush2.gif sitaip man graziau blush2.gif  wub.gif anaip kazkaip nesigavo, o antra syki nemegstu taip pat nert blush2.gif  lotuliukas.gif

labai fainai wub.gif išsisukai iš padėties thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bonda, gera ideja thumbup.gif
Tiesa, man kazkaip kepure susiaureja ties ta vieta, kur ananasai baigiasi. Ar cia taip turi buti? Ir siaip kepure kazkokia trumpa gaunasi? Gal bondos ideja pasinaudoti?smile.gif
Atsakyti
vakar vakare per pora valandeliu nuneriau kepurytei 1 metuku mergytei (drauge paprase, nes jai nesigauna nunert kepurytes) smile.gif neriau be jokios schemutes smile.gif

http://picasaweb.goo...274876285791954
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2007 07 30, 16:15)

labai fainai wub.gif  išsisukai iš padėties  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

dekui blush2.gif

QUOTE(Ugile @ 2007 07 30, 21:40)
bonda,  gera ideja thumbup.gif
Tiesa, man kazkaip kepure susiaureja ties ta vieta, kur ananasai baigiasi. Ar cia taip turi buti? Ir siaip kepure kazkokia trumpa gaunasi? Gal bondos ideja pasinaudoti?smile.gif

aciu wub.gif man ir kazkaip susiaurejo, o man pasirode berysio..uz tai ir padariau pagal save blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas turi idomiu ideju , rudeninems , zieminems kepurytems?
Atsakyti
QUOTE(tortilija @ 2007 08 01, 07:34)
gal kas turi idomiu ideju , rudeninems , zieminems kepurytems?

na na blush2.gif man irgi aktualus toks reikaliukas. Nors jau 2 kepureles numezgiau savo busimam leliui, bet mielai ir dar viena kokia idomia sunarpliocia bigsmile.gif
Atsakyti
Radau tokias kepurytes:

user posted image

user posted image
Papildyta:
Be schemu:

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Ir aš noriu pasigirti blush2.gif mano Adelytės kepurėlių garderobas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agute @ 2007 08 01, 17:38)
Ir aš noriu pasigirti  blush2.gif  mano Adelytės kepurėlių garderobas

labai grazu wub.gif Saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 08 01, 10:44)
Be schemu:

user posted image
[/img]

Na cia pasaka thumbup.gif koks grozis clap.gif reiks kokia tai numegsti ar nunerti
Atsakyti