Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(momima @ 2007 07 22, 23:12)
Tikrai kaip gražuuuuuu wub.gif  thumbup.gif
Ir istorija thumbup.gif  biggrin.gif
O čia kostiumėlis megstas,o po to apnertas?ar aš čia gerai supratau g.gif  biggrin.gif  mastau.gif

kostiumėlis mezgtas virbalais ir apnertas, dar jame trūksta kelių gėlyčių blush2.gif
scarlet-mama tokius pagal užsakymus gamina,
jei reik galėsiu chemutę įmest, tik aš išsiduriau blush2.gif nes mezgiau su nėrimui skirtais siūlais, tai iš arti matosi kad mezginį neša į šoną doh.gif
vat tokia dabar iš manęs "didžioji mezgėja" paliko blush2.gif , o kažkada iki vaikų mezgiau pagal užsakymus.... doh.gif , mylėjau tik virbalus blush2.gif
o dukra "privertė" ir vašelį prisijaukinti ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 22 liepos 2007 - 22:31
QUOTE(lauma @ 2007 07 22, 23:22)
kostiumėlis mezgtas virbalais ir apnertas,
scarlet-mama tokius pagal užsakymus gamina,
jei reik galėsiu chemutę įmest, tik aš išsiduriau blush2.gif  nes mezgiau su nėrimui skirtais siūlais, tai iš arti matosi kad mezginį neša į šoną doh.gif
vat tokia dabar iš manęs "didžioji mezgėja" paliko  blush2.gif , o kažkada iki vaikų mezgiau pagal užsakymus.... doh.gif , mylėjau tik virbalus blush2.gif
o dukra "privertė" ir vašelį prisijaukinti  ax.gif  bigsmile.gif

Tai aš visai nenėriau nei mezgiau,o va kai ištekejau tai atsirado laiko ir megsti ir nerti,o nerti pradėjau galima sakyti tik šiais metais rolleyes.gif visa giminė stebisi nuo kada aš neriu blink.gif lotuliukas.gif o ypač čia sm kai užsukau i rankdarbių skyrelį bigsmile.gif ir pamačiau šitiek be galo grožių,tai kur tau nenersi lotuliukas.gif o dar turint mergytes.Tik vat nespėjo visko nes noriu ir to,ir ano,ir dar ko nors doh.gif lotuliukas.gif Vyras jau grasino,kad paslėps visus mano mezginius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 07 22, 23:38)
Tai aš visai nenėriau nei mezgiau,o va kai ištekejau tai atsirado laiko ir megsti ir nerti,o nerti pradėjau galima sakyti tik šiais metais rolleyes.gif visa giminė stebisi nuo kada aš neriu blink.gif  lotuliukas.gif o ypač čia sm kai užsukau i rankdarbių skyrelį bigsmile.gif ir pamačiau šitiek be galo grožių,tai kur tau nenersi lotuliukas.gif o dar turint mergytes.Tik vat nespėjo visko nes noriu ir to,ir ano,ir dar ko nors doh.gif  lotuliukas.gif Vyras jau grasino,kad paslėps visus mano mezginius lotuliukas.gif

o mano vis bamba kad nieko jam nenumezgu blush2.gif , o iiki vaikų turėjo daug megztinių ax.gif 4u.gif
o dabar laikas jau žiemai megzti pradėt..... 4u.gif o aš dar vasarai neriu blush2.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 22 liepos 2007 - 22:44
QUOTE(lauma @ 2007 07 22, 23:41)
o mano  vis bamba kad nieko jam nenumezgu  blush2.gif , o iiki vaikų turėjo daug megztinių ax.gif  4u.gif
o dabar laikas jau žiemai megzti pradėt..... 4u.gif o aš dar vasarai neriu  blush2.gif

Tai aš ir atsilieku drinks_cheers.gif biggrin.gif bet jau pradedu dairytis kepuryčių rudeniui-žiemai smile.gif
Atsakyti
lauma - labai gražus kostiumėlis wub.gif lauksim kepurytės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azali: 22 liepos 2007 - 23:56
saunuole:) labai graziai pasisitengei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 21, 13:37)
labai daili skarytė, o aš net nepastebėjau, kad ten berniukas, būtum neparašius, tai net ir nesupasčiau thumbup.gif



QUOTE(momima @ 2007 07 22, 09:25)
Čia jums 4u.gif  4u.gif už gražius darbelius wub.gif  thumbup.gif


Ačiū blush2.gif

QUOTE(*Maja* @ 2007 07 22, 13:49)
o kaip tas gėlytes, atskirai prinėrei ar kaip?  rolleyes.gif  rolleyes.gif


Gėlytes nunėriau atskirai, o po to aplinkui prinėriau. Bet galima buvo iš karto nerti viską. Įdedu nuotraukytę, nes papasakoti aiškiai nelabai moku, gal matysis. Jei bus neaišku ir įdomu, pasistengsiu paaiškinti mirksiukas.gif Atsiprašau už nekokią nuotraukos kokybę.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_jurgita: 23 liepos 2007 - 09:05
Niu va, pagaliau ir as baigiau savo darbelius ir beveik visi pasipuosem kepuraitem


Sveikos , merginos, gal turite tokios kepuraites schemele, dovanu noriu nunert. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 23 liepos 2007 - 13:38
QUOTE(LĖTA @ 2007 07 23, 13:32)
Sveikos , merginos, gal turite tokios kepuraites schemele, dovanu noriu nunert. wink.gif



kokios butent kepurytes schemutes ieskai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 07 23, 14:35)
kokios butent kepurytes schemutes ieskai? smile.gif


kazkaip pacituoti neina, nor4ciau ta, kur Inetux sio forumo 11 psl savo berniukui pademonstravo. g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 23 liepos 2007 - 13:48
QUOTE(j_jurgita @ 2007 07 23, 09:01)
Ačiū  blush2.gif
Gėlytes nunėriau atskirai, o po to aplinkui prinėriau. Bet galima buvo iš karto nerti viską. Įdedu nuotraukytę, nes papasakoti aiškiai nelabai moku, gal matysis. Jei bus neaišku ir įdomu, pasistengsiu paaiškinti  mirksiukas.gif  Atsiprašau už nekokią nuotraukos kokybę.

user posted image

labai kruopstu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2007 07 23, 13:39)
kazkaip pacituoti neina, nor4ciau ta, kur Inetux sio forumo 11 psl savo berniukui pademonstravo. g.gif



as tokio rastelio neturiu schmoll.gif
Atsakyti