Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(dorin @ 2007 07 21, 12:44)
Va cia yra beretes schema, tik nezinau ar tokios jums reikia..  ax.gif

http://picasaweb.goo...917037579228546

http://picasaweb.goo...916973154719090

Didelis dėkui už schemutę smile.gif

QUOTE(j_jurgita @ 2007 07 21, 13:15)
Pasirodau kokią skarelę nunėriau draugės mergytei. Gėlytes sugalvojau pati, norėjosi papuošti.

user posted image

O čia ant mano sūnaus. Vos prikalbinau, kad užsidėtų. Pažadėjau, kad niekas nesupras, kad ten jis  lotuliukas.gif

user posted image

labai daili skarytė, o aš net nepastebėjau, kad ten berniukas, būtum neparašius, tai net ir nesupasčiau thumbup.gif
Atsakyti
Na ką, pagaliau ir aš prisiruošiau įamžint nors vieną savo darbelį biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(j_jurgita @ 2007 07 21, 13:15)
Pasirodau kokią skarelę nunėriau draugės mergytei. Gėlytes sugalvojau pati, norėjosi papuošti.
O čia ant mano sūnaus. Vos prikalbinau, kad užsidėtų. Pažadėjau, kad niekas nesupras, kad ten jis  lotuliukas.gif




QUOTE(adrytės mama @ 2007 07 22, 00:04)
Na ką, pagaliau ir aš prisiruošiau įamžint nors vieną savo darbelį  biggrin.gif


Čia jums 4u.gif 4u.gif už gražius darbelius wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2007 07 21, 23:04)
Na ką, pagaliau ir aš prisiruošiau įamžint nors vieną savo darbelį  biggrin.gif

user posted image

user posted image

oi, kokia faina kepurytė. Gali gal schemutę įmesti raštelio ? blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(j_jurgita @ 2007 07 21, 12:15)
Pasirodau kokią skarelę nunėriau draugės mergytei. Gėlytes sugalvojau pati, norėjosi papuošti.

user posted image

O čia ant mano sūnaus. Vos prikalbinau, kad užsidėtų. Pažadėjau, kad niekas nesupras, kad ten jis  lotuliukas.gif

user posted image

o kaip tas gėlytes, atskirai prinėrei ar kaip? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 07 22, 13:49)
oi, kokia faina kepurytė. Gali gal schemutę įmesti raštelio ? blush2.gif  blush2.gif

Aš ne adrytės mama,bet galiu tau padėti blush2.gif jei išeis įkelti ax.gif štai čia radau 6 pasisakymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 22 liepos 2007 - 20:26
QUOTE(momima @ 2007 07 22, 20:24)
Aš ne adrytės mama,bet galiu tau padėti blush2.gif jei išeis įkelti ax.gif štai čia radau 6 pasisakymas mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif dėkui drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

QUOTE(Ugile @ 2007 07 18, 22:38)
Labai grazi skaryte anastazas thumbup.gif

Noriu paklausti patarimo nerusiu sia kepure:

user posted image

Nelabai iziuriu sioje schemoje pirmas eilutes. Kiek is pradziu nunerete akiu?
Kaip nerti pirma eilute? Stulpelis su uzmetimu, viena akute?
Antra eilute? Trys akutes, stulpelis su uzmetimu apneriant ankstesnes eilutes  stulpeli, paprastas stulpelis su uzmetimu ir pan.? Ar tarp ju dar reikia akuciu ar ne? T. y stulpelis uz umetimu apneriant + akute+ paprastas stulpelis su uzmetimu?
Kaip nerti trecia eilute?
As nuneriau gal 5 eilutes ir man pradejo labai banguotis, tai galvoju gal per daug akiu pridejau g.gif

nu tokias kepurytes šia vasara nėriau tris doh.gif
pirma bangavos ir bangavos, kolei išsiteisino ardžiau daug kartu ir gavosi kad per didelis viršugalvio blynas, tai numečiau šalin, pabaigiau ir paskolinau nes ant mano panelės galvos tiks maž kitai vasarai....irnesakyk.gif
antra gavosi visai nieko, tiko pagal dydį tik drabužių parduotuvėj panelė ją nusimovė nuo galvos man nematant ir pametėm cry.gif , neradom nei mes nei pardavėjos schmoll.gif ,
pradžia 6-12-24 stulpeliai
štai ji
user posted image
teko nerti trečia, kuri nesigavo, t.y gavosi per trumpa ir krašteliai taip gražiai nesigarbanoja schmoll.gif verysad.gif , ardyt tingiu blush2.gif o nerti nauja kai dar viena nepabaigta prie kostiumėlio laukia....ir vasara pasibaigs....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 22 liepos 2007 - 21:46
prieš tai buvo geras kadras thumbup.gif i objektyvą karkvabalis skrendantis papuolęs thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 07 22, 22:45)
prieš tai buvo geras kadras thumbup.gif  i objektyvą karkvabalis skrendantis papuolęs  thumbup.gif  thumbup.gif

galiu pakartoti bigsmile.gif
kadras prieš tai....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 07 22, 22:28)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif dėkui  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

irnesakyk.gif kad tik padėtų mirksiukas.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(lauma @ 2007 07 22, 22:42)
laba 4u.gif
nu tokias kepurytes šia vasara nėriau tris  doh.gif
pirma bangavos ir bangavos, kolei išsiteisino ardžiau daug kartu ir gavosi kad per didelis viršugalvio blynas, tai numečiau šalin, pabaigiau ir paskolinau nes ant mano panelės galvos tiks maž kitai vasarai....irnesakyk.gif
antra gavosi visai nieko, tiko pagal dydį tik drabužių parduotuvėj panelė ją nusimovė nuo galvos man nematant ir pametėm  cry.gif , neradom nei mes nei pardavėjos schmoll.gif ,
pradžia 6-12-24 stulpeliai
štai ji

teko nerti trečia, kuri nesigavo, t.y gavosi per trumpa ir krašteliai taip gražiai nesigarbanoja  schmoll.gif  verysad.gif  , ardyt tingiu  blush2.gif  o nerti nauja kai dar viena nepabaigta prie kostiumėlio laukia....ir vasara pasibaigs....


ale ir kantrybė geležinė blink.gif biggrin.gif
QUOTE(lauma @ 2007 07 22, 22:47)
galiu pakartoti  bigsmile.gif
kadras prieš tai....


labai gražiai nunėriai thumbup.gif o ir modeliukas wub.gif thumbup.gif ir karkvabalis thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 07 22, 22:54)
irnesakyk.gif kad tik padėtų mirksiukas.gif  biggrin.gif

Papildyta:
ale ir kantrybė geležinė blink.gif  biggrin.gif

labai gražiai nunėriai thumbup.gif o ir modeliukas wub.gif  thumbup.gif ir karkvabalis thumbup.gif  lotuliukas.gif

nu jau kad išgyrėt, tai pasirodysiu dar blush2.gif ,
user posted image

tik šiam kostiumėliui trūksta kepurėlio blush2.gif , ir čia ne be istorijos hihihi.gif
prie to kostiumėlio nunėriau kepure kaip garbanėlės tos, vairiau ant nuomonės.... ale gavos per didelė sau net ant galvos užmoviau lotuliukas.gif , buvo gaila ardyt, atidaviau krikštaduktei panešiot, sakė pirma kepurė beraištelių kurios nuo galvos nenusiima wub.gif
dabar mezgu kitą, jau pagal tikra schema; megzta ir apnerta, ale gi vis pabaigt neturiu kada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2007 07 22, 23:03)
nu jau kad išgyrėt, tai pasirodysiu dar blush2.gif  ,


tik šiam kostiumėliui trūksta kepurėlio blush2.gif , ir čia ne be istorijos hihihi.gif
prie to kostiumėlio nunėriau kepure kaip garbanėlės tos, vairiau ant nuomonės.... ale gavos per didelė sau net ant galvos užmoviau lotuliukas.gif , buvo gaila ardyt, atidaviau krikštaduktei panešiot, sakė pirma kepurė beraištelių kurios nuo galvos nenusiima wub.gif
dabar mezgu kitą, jau pagal tikra schema; megzta ir apnerta, ale gi vis pabaigt neturiu kada  blush2.gif

Tikrai kaip gražuuuuuu wub.gif thumbup.gif
Ir istorija thumbup.gif biggrin.gif
O čia kostiumėlis megstas,o po to apnertas?ar aš čia gerai supratau g.gif biggrin.gif mastau.gif
Atsakyti