Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(neringute7777 @ 2007 07 19, 21:25)
Labas vakaras labai jau grazios jusu kepurytes visu .
Gal kas pasakys kaip ta gelyte sumeistrauti blush2.gif  labai man ji patiko  biggrin.gifo mano gebejimai dar ne taip toli pazenge  biggrin.gif


As sita gelyte neriau pagal schema 114 sitame puslapyje:
http://crochet.korab...1/picture17.php
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 07 19, 19:35)
Niu va, pagaliau ir as baigiau savo darbelius ir beveik visi pasipuosem kepuraitem ax.gif

gražiai pasipuošet thumbup.gif

QUOTE(dainaut @ 2007 07 19, 22:23)
Niu va. Menesio darbas
user posted image

bigsmile.gif oho kaip dailiai atrodo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 07 20, 09:13)
As sita gelyte neriau pagal schema 114 sitame puslapyje:
http://crochet.korab...1/picture17.php

Aciu bandysiu ir as biggrin.gif
Atsakyti
Labukas darbštuolytės, prašau dar kartelį, gal kas turite berečių schemučių?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 20, 15:02)
Labukas darbštuolytės, prašau dar kartelį, gal kas turite berečių schemučių?

Oi vakar kažkur buvau radusi schemučių,bet šiandien niekaip neatrandu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 20 liepos 2007 - 14:45
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 20, 15:02)
Labukas darbštuolytės, prašau dar kartelį, gal kas turite berečių schemučių?

Labai smalsu, kam berete? Man kazkaip beretes su senais laikais asocijuojasi, nors siaip nieko pries neturiu, jei graziai ir orginaliai nunerta.
man irgi smalsu butu pazet beretes.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 14, 09:53)
Labukas, merginos, gal kuri turit bent panašią schemutę va tokios kepurytės. Ačiukas



QUOTE(dainaut @ 2007 07 20, 15:59)
Labai smalsu, kam berete? Man kazkaip beretes su senais laikais asocijuojasi, nors siaip nieko pries neturiu, jei graziai ir orginaliai nunerta.
man irgi smalsu butu pazet beretes.

na manęs viena mama prašė surasti, ji krikštynom nori nunerti, tai tokios panašios schemutės ir ieškau> 4u.gif
Atsakyti
Gal galit paaiskint lietuviškai?
Neriu, bet man kažkas ne taip gaunasi blush2.gif


user posted image
Shot at 2007-07-20
Atsakyti
Aš tik ka nuneriau drauges mergytei skaryte pagal sita schema. Man cia viskas labai aisku pasirode, labai aiski schemute, greitai nuneriau. Tik paaiskinti tai nesugebesiu blush2.gif Tiksliau gal ir sugebeciau, juk neriau, bet labai laiko nemazai uzimtu, o as jo labai neturiu blush2.gif Gal kokia kita mamyte gales padeti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_jurgita: 20 liepos 2007 - 20:48
QUOTE(dainaut @ 2007 07 20, 20:12)
Gal galit paaiskint lietuviškai?
Neriu, bet man kažkas ne taip gaunasi blush2.gif
user posted image
Shot at 2007-07-20

Aš nėriau pagal šią schemutę, gavosi gerai...
1 e.: 3 kilputės (+1 kilputę pridėjau stulpelių pagrindui, nes man taip geriau atrodė)
Iš pirmos nėrinio kilputės dar neri 2 stulpelius su 1 užmetimu, 3 kilputes, ir tada vėl iš tos pirmos kilputės neri 3 stulpelius su užmetimu.
2e.: Tada neri 3 kilputes, apsuki mezginį, ir išneri dar 2 stulpelius su 1 užmetimu(gaunasi toks trikampėlis), 2 kilputės, į tarpą iš trijų akučių neri 3 stulpelius su 1 užmetimu, 3 kilputes ir vėl 3 st. su užmetimu, 2 kilputės, ir 3 stulpeliai su užmetimu, išnerti iš paskutiniosios nėrinio akies.
3e.: neri 3 kilputes, apsuki mezginį, išneri 2 st. su užmetimu iš tos pačios akies (vėl gaunasi trikampėlis), 2 kilputės, į tarpą iš dviejų pynelės akučių išneri 3 stulpelius su užmetimu, 2 kilputės, į tarpą iš 3 kilpučių vėl neri 3 st su užmetimu, 3 kilputes ir dar 3 st. su užmetimu, 2 pynelės kilputės, 3 st. su užmetimu, 2 kilputės, ir iš paskutiniosios akies išnerti 3 stulpeliai su užmetimu. Vėl 3 kilputės, apsuki mezginį ir t.t. analogiškai
Esmė ta, kad krašteliuose trikampėliai (iš 1 k. išnerti 3 st. su užm.) po to kartojasi 2 kilputės, 3 st. su užmetimu, jie keičiasi kaip šachmatų lenta - į buvusios eilės kilputes neriami stulpeliai, o kur buvo stulpeliai, neriamos kilputės. Vidury - visada būna 3 pynelės kilputės.

Gal ir negerai paaiškinau, jei ką - klauskite, nes aš irgi tik tiek ir temezgu.... blush2.gif Mezgėja savamokslė. mirksiukas.gif Bet net 2 skarytės pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 20, 15:02)
Labukas darbštuolytės, prašau dar kartelį, gal kas turite berečių schemučių?


Va cia yra beretes schema, tik nezinau ar tokios jums reikia.. ax.gif

http://picasaweb.goo...917037579228546

http://picasaweb.goo...916973154719090
Atsakyti
Pasirodau kokią skarelę nunėriau draugės mergytei. Gėlytes sugalvojau pati, norėjosi papuošti.

user posted image

O čia ant mano sūnaus. Vos prikalbinau, kad užsidėtų. Pažadėjau, kad niekas nesupras, kad ten jis lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti