Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Labukas, o aš savo Jonui krikštynoms nunėriau štai tokią kepurytę, derinau prie skraistės, kurią mezgiau.

user posted image
Atsakyti
Rodomės skarytę. Tiesa, drugelių čiuptuvėliai dar nebuvo prisegti prie skarytės, tai nuo vėjo atrodo šiek tiek atsilenkę. Bet mes šitą pasitaisėm, tik geros nuotraukos neturim blush2.gif Bet pasigirt vis tiek norim tongue.gif user posted image
Atsakyti
LABAI VISŲ GRAŽIOS SKARYTĖS KEPURYTĖS wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi skaryte anastazas thumbup.gif

Noriu paklausti patarimo nerusiu sia kepure:

user posted image

Nelabai iziuriu sioje schemoje pirmas eilutes. Kiek is pradziu nunerete akiu?
Kaip nerti pirma eilute? Stulpelis su uzmetimu, viena akute?
Antra eilute? Trys akutes, stulpelis su uzmetimu apneriant ankstesnes eilutes stulpeli, paprastas stulpelis su uzmetimu ir pan.? Ar tarp ju dar reikia akuciu ar ne? T. y stulpelis uz umetimu apneriant + akute+ paprastas stulpelis su uzmetimu?
Kaip nerti trecia eilute?
As nuneriau gal 5 eilutes ir man pradejo labai banguotis, tai galvoju gal per daug akiu pridejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 07 11, 14:31)
Rodau savo dukrytei nunerta kepuryte:


thumbup.gif ypac brylioukas gerulis toks thumbup.gif

QUOTE(dorin @ 2007 07 13, 11:27)
As savo dukrytei dar va toki nuneriau skrybeliuka


spalvikes wub.gif

QUOTE(egverb @ 2007 07 16, 11:03)
pagaliau ir as galiu idet nuotraukytes, kuriose drauges dukryte su mano nertomis kepurytemis ir nertu rankinuku smile.gif


grazu thumbup.gif

QUOTE(LĖTA @ 2007 07 16, 13:13)
Ir as demonstruoju savo kurinius. Tikiuosi pavyko įkelti. bigsmile.gif



saunuole wub.gif

QUOTE(astisius @ 2007 07 17, 21:53)
Labukas, o aš savo Jonui krikštynoms nunėriau štai tokią kepurytę, derinau prie skraistės, kurią mezgiau.



visai gerai ir berniukui wub.gif
QUOTE(anastazas @ 2007 07 18, 13:56)
Rodomės skarytę.

grazi skaryte, faini drugeliai wub.gif

QUOTE(Ugile @ 2007 07 18, 21:38)

Noriu paklausti patarimo nerusiu sia kepure:
Nelabai iziuriu sioje schemoje pirmas eilutes. Kiek is pradziu nunerete akiu?
Kaip nerti pirma eilute? Stulpelis su uzmetimu, viena akute?
Antra eilute? Trys akutes, stulpelis su uzmetimu apneriant ankstesnes eilutes  stulpeli, paprastas stulpelis su uzmetimu ir pan.? Ar tarp ju dar reikia akuciu ar ne? T. y stulpelis uz umetimu apneriant + akute+ paprastas stulpelis su uzmetimu?
Kaip nerti trecia eilute?
As nuneriau gal 5 eilutes ir man pradejo labai banguotis, tai galvoju gal per daug akiu pridejau g.gif

viskas nuo siulu priklauso..as lyg 6 akis pradzioj,paskui 12 stulpeliu su uzmetimu (be jokiu tarpuose akyciu) o toliau - neriau ardziau neriau ardziau doh.gif bet kita, jau kas antra paprasta stulpeli su uzmetimu, ir kas antra uzkabinta toki, kad iskile butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 07 18, 22:38)
Labai grazi skaryte anastazas thumbup.gif

Noriu paklausti patarimo nerusiu sia kepure:

user posted image


Sveikos,
Aš irgi vakar pradėjau nerti savo mergičkai tokią kepurėlę. Numezgiau 7 eiles ir labai jau irgi garbanojasi blink.gif nežinau ką čia daryti? Galbūt ji vėliau išsitiesins? Patarkit mums nepatyrusioms ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Niu va, pagaliau ir as baigiau savo darbelius ir beveik visi pasipuosem kepuraitem ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Dar ir sau netiketai nusineriau kepure, bet isikrove fotikas, o krovikli kaip tycia palike pas uosvius esam doh.gif tai savo kepuriuka parodysiu kita karta ax.gif O ir mazes kepuriuko nlb matos rastelis doh.gif niu svarbu bendras vaizdas yra ax.gif Tiesa mazosios kepure turi but papuosta drugeliu, bet kol kas yra kaip yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 07 19, 19:35)
Niu va, pagaliau ir as baigiau savo darbelius ir beveik visi pasipuosem kepuraitem ax.gif

Labai grazios kepurytes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 07 13, 12:27)
As savo dukrytei dar va toki nuneriau skrybeliuka

user posted image
Labas vakaras labai jau grazios jusu kepurytes visu .
Gal kas pasakys kaip ta gelyte sumeistrauti blush2.gif labai man ji patiko biggrin.gifo mano gebejimai dar ne taip toli pazenge biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute7777: 19 liepos 2007 - 20:34
QUOTE(gudrene @ 2007 07 19, 16:15)
Sveikos,
Aš irgi vakar pradėjau nerti savo mergičkai tokią kepurėlę. Numezgiau 7 eiles ir labai jau irgi garbanojasi  blink.gif  nežinau ką čia daryti? Galbūt ji vėliau išsitiesins? Patarkit mums nepatyrusioms  ax.gif  blush2.gif


As neriau is Maxi siulu.
6 akys kilputei, po to dvylika, po to 24.
Teko ardyt ne syki, todel sunku prisimint kaip toliau ten neriau, bet kad garbanojosi ir man tai faktas, bet nunerus daugiau eiluciu, gavosi normali forma.
Tuoj sukelsiu foto i kompa ir parodysiu galutini rezultata mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu va. Menesio darbas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dainaut @ 2007 07 19, 22:23)
Niu va. Menesio darbas
user posted image

labai grazu 4u.gif
Atsakyti