Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Neriame tikrai gražias wub.gif kepuraites berniukams ir mergaitėms mirksiukas.gif
O kartais ir skarutes tongue.gif

Ir dalinamės super idėjomis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Štai senosios temos:

Pirmoji tema
Antroji tema
Atsakyti
sveikos.

Mazuteles mergytes kepuriukas be galo siltas. siaip cia yra labai daug graziu kepuriuku, tik labai skileti, man nelabai ziurisi.

radau pas jus labai saunu puslapeli, tai nusprendziau skrybeliuka nunert. stai jis:
user posted image http://www.supermama..._5692_12697.jpg
Atsakyti
JAu rasiau, kad ir man ananasine kepuryte garbanojasi... Dabar net ranka nekyla vel prie jos grizti. Reiktu ardyti arba bandyti toliau nerti ir ziureti kas bus... Neriau grieztai pagal shema, siuliukai plonesni nei irisiniai (panasaus tipo), vaselio dydis atitinka siulu stori... net enzinau kas ten blogai....
Atsakyti
labutis , labai grazi skrybelyte:) bandysiu ir as savo mazylem bigsmile.gif
gal kartais scemute turi?
Atsakyti
QUOTE(Gilute @ 2007 06 21, 12:45)
JAu rasiau, kad ir man ananasine kepuryte garbanojasi... Dabar net ranka nekyla vel prie jos grizti. Reiktu ardyti arba bandyti toliau nerti ir ziureti kas bus... Neriau grieztai pagal shema, siuliukai plonesni nei irisiniai (panasaus tipo), vaselio dydis atitinka siulu stori... net enzinau kas ten blogai....

Niu as irgi siuo metu neriu ta ananasine kepuryte, tai is pradziu irgi garbanojosi doh.gif , bet dabar jau rieciasi ir panasu kad viskas bus gerai. Neriu 18 eilute. taip gal bus aiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti
ingutte, pas tave irgi pametinukes, faina mirksiukas.gif neriau mazajai skrybeliuka, o gavosi didziajai doh.gif tai nersiu dar viena. o schemute laaaaabai jau paprasta. su uzmetimu neriau, ir kiekvienoj eilutej dauginau skirtingai. pradedu nuo kas antro, paskui kas tris, keturis, penkis, desim, penkiolika, dvidesim... o paskui jau ziuriu, ar reikia ar nebe, tada nebedauginu, o tiesiog neriu, ir gaunasi uzlinkimas. tokia ir schema hihihi.gif kai nunersi, pasirodykit mirksiukas.gif
Atsakyti
o man tai kepuriuka pavyko nunert is kokio 5-7 karto, vis gaudavosi leliukui ar lelei blush2.gif taciau pagaliau pavyko padaryt taip, kad gautusi kepuriukas 3 metu mergytei smile.gif kai nunersiu ir sutvarkysiu kepuriuka, nufotografuosiu ir idesiu nuotraukele smile.gif
Atsakyti
jo turiu grazias mergytes:) isejo 1.6metinukes. tai nersiu dvi, nes pas mus jau dvinukes daros- jei vienai tai kitai:)
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 06 22, 11:42)
o man tai kepuriuka pavyko nunert is kokio 5-7 karto, vis gaudavosi leliukui ar lelei  blush2.gif  taciau pagaliau pavyko padaryt taip, kad gautusi kepuriukas 3 metu mergytei smile.gif kai nunersiu ir sutvarkysiu kepuriuka, nufotografuosiu ir idesiu nuotraukele smile.gif


Šaunuolė 4u.gif . Aš tiek kantrybės neturiu schmoll.gif . Du kartus bandžiau ir abu kartus ardžiau, nesigauna man doh.gif . Tai ir padėjau siūliukus, gal vėliau kada reiks dar pabandyt ax.gif
Atsakyti
As rai jau kai uzispiriu tai einu iki galo,bet svarbaisuia, jei kur nors pradzioj darbo pastebiu klaidele, kad ir nezymia, kurios netgi visiskai nesimatytu is akies, as vis tiek isardau. Niu negaliu, gal kiti nematys, bet as zinosiu nesiodama ta daikta ar dovananodama kam nors, kad yra ten klaida ir bus man nejauku. Viska isardau ir ne kiei negaila. jei darau tai darau itin kruopsciai thumbup.gif vat prisigyriau ane.
Nuneriau 2 kepuriukus berniukui, ale kompas nepermeta nuotrauku, kazkas jam uzejo doh.gif tai negaliu pasirodyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2007 06 21, 10:32)
sveikos.

Mazuteles mergytes kepuriukas be galo siltas. siaip cia yra labai daug graziu kepuriuku, tik labai skileti, man nelabai ziurisi.

radau pas jus labai saunu puslapeli,  tai nusprendziau skrybeliuka nunert. stai jis:
user posted image http://www.supermama..._5692_12697.jpg

wub.gif LABAI GRAZU, O JAU MANEKENE.... thumbup.gif
Atsakyti
siandien vyras nupirko man zurnala-ten tokia grazi panama mergytei yra.taip uzsimaniau ja nunerti,tik vat nezinau kaip ikelti parodyti ax.gif
Atsakyti