Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai turi auginti vaikus?

QUOTE(Inesute @ 2012 06 30, 22:45)
Šiuo klausimu esu greižta. Vaikai yra mūsų rūpestis, o ne vaikų. Kaip savo vaikinams sakau , vaikų darbas yra žaisti  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
nesu tos nuomones, kad seimoje vaikai turi auginti vaikus:) nes visas vyro ir moters demesys auginant savo mazuosius ir turi buti skiriamas jiems, nes kai vaikai augina vaikus, tai vsgi pasireiskia nemazai problemu, kurios galbut is pradziu nera pastebimos:))
Atsakyti
auginti - ne,
padeti - kodel gi ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaten @ 2012 12 28, 19:44)
auginti - ne,
padeti - kodel gi ne? smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tegu vaikai dziaugiasi savo vaikyste,o vaikus ziurim mes tevai
Atsakyti
Auginti -ne, bet žaisti leisti laiką kartu taip smile.gif
Atsakyti
Vyriausias sunus man labai padeda. O visi trys ir pazaidzia jau.
O kaip gali vaikas vaika augint?????
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 01 22, 19:56)
Ar vaikai turi auginti jaunesnius brolius ir seseris? Ką apie tai manote?
Aš manau, kad vaikus turi auginti tėvai. Kai noriu nueiti į parduotuvę, savo sūnų visada maloniai paklausiu, ar jiems nebus sunku pažiūrėti sesę. Ir būtinai parnešu ką nors skanaus už "darbą". Manau, kad šeimose, kuriose auga daug vaikų, vyresnieji patiria prievartą. Jie augina vieni kitus. Aš tam nepritariu. Ką jūs manot?

Esu vyresne uz savo seseris dvynes seseriais metais, tad teko priziureti jas, nesiskundziu wink.gif, gal tik atimdavo siek tiek laiko zaidimui su draugemis, bet kaip jos pavydedavo uztat man mano sesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2013 04 23, 21:15)
Vyriausias sunus man labai padeda. O visi trys ir pazaidzia jau.
O kaip gali vaikas vaika augint?????

nezinot, kaip priverst vyriausia vaika jums kitus vaikus uzaugint? Nagi, liepiat priziuret jaunesnius, supt, nesiot, zaist su jais, pavalgydint, dar pamokot pampersa pakeist, jei gali. Kai vaikai didesni, liepiant, kad didysis paruoses pamokas maziukams "padetu" paruosti, tegul ir kokius eilerastukus pamoko sakyti. Ir visur lai eina tik su maziais - jam uzsiemimas, o jum poilsis biggrin.gif

QUOTE(,2013 09 11, 11:04)

prasom valstybine kalba.
Atsakyti
Aš irgi griežtai pasisakau- ne, vaikai vaikų neturi auginti. Turiu daug giminėje pavyzdžių, o ir pati esu pavyzdys, kai turėjau savo brolį auginti/ prižiūrėti. Tai yra tėvų pareiga, o ne vyresnių vaikų. Todėl dėl savo vaikystės jaučiu šiokią tokią nuoskaudą. Visa širdimi tikiuosi, kad mano vaikams nereikės vienas kitą auginti. Labai labai tikiuosi.
Atsakyti
Padėti-taip, auginti-ne.
Atsakyti

Sveikos,

Norėčiau su Jumis pasidalinti savo patirtimi ir gal galėsit išreikšti savo nuomonę apie šią gana sudėtingą situaciją.

Karantino metu tenka prižiūrėti brolį darželinuką, nes tėvai turi dirbti. Kaip žinia visos įstaigos tarp jų ir darželiai nedirba, tačiau tėvam tenka eiti į darbus. Aš esu studentė (20m), taigi kaip suprantama, turiu savų reikalų, nors universitetas uždarytas šiuo metu vyksta nuotolinis mokymąsis, dėl to tenka jungtis i online paskaitas ir be to turiu rašyti daug įvairių darbų. Pradžioje maniau kad pažiūrėsiu brolį dvi savaites, tačiau prižiūriu jau beveik mėnesį. Mane spaudžia įv. darbų atsiskaitymai (deadline'ai), todėl jaučiu, kad brolio žiūrėti nebegaliu, bet bėda ta, kad tėvai to nesupranta, aš siūlau kažkuriam  imti biuletenį, tačiau jie teigia negalintys to daryti... Sako, jog tada neturės pinigų visiems mokesčiams ir t.t Atrodo noriu padėti, suprantu juos, kad yra sunku, tačiau man irgi nelengva... Ir atrodo bandau kovoti su tėvais dėl savęs, bet taip pat kovoju ir su savim... Nežinau ar šioje situacijoje turi laimėti tai, kad visgi turiu žiurėtis savo reikalus, ar nepaisant visko žūtbūt padėti tėvam šiuo sunkiu metu... 

P.s. čia nepirmas kartas kai padedu auginti brolį: dvi vasaras esu jį žiūrėjus, ir kitu metu reguliariai tekdavo dažnai padėti.

Taigi, prašau, kas galit pasidalinkit savo nuomone, nes labai norisi pamatyti ką mąsto žmonės iš šono apie tai :)

Dėkoju!

Atsakyti