Įkraunama...
Įkraunama...

VW Sharan ar Toyota Previa

QUOTE(saintlina @ 2008 02 15, 09:15)
aš tiesiog pirkimą perkeliu ant vyro pečių -

. Darom išvadą - nusipirkt gerą auto tiesiog laimės dalykas  doh.gif

lotuliukas.gif jo jo mes kai aną pirkom tai diedas tokioj euforijoj buvo... tai aklai ir ėmė.. aš dar pamenu sakaiu kad neskubam.. nes jautė mani širdis... tai daba jau jupo nepasitikiu blush2.gif šiuo klausimu...

būtent rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai savo Previos i sharana nė už ką nekeisčiau. nesvarbu kad eksploatacija brangesnė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 15, 09:03)
o man iš panašaus dydžio automobilių labiausiai patinka Opel Zafira. Mano svajonių auto - Zafira 2005-2006 m, jau naujesnio modelio  wub.gif  Talpios, labai ekonomiškos (dyzelinės), komfortiškos, saugios, važiuoja minkštai. Man asmeniškai žymiai labiau prie širdies nei VW. Ir neberūdija naujieji opeliai, cinkuoti. Ir informacijos apie jas daug susiradus buvau, ir atsiliepimų skaičiau - labai teigiami buvo.  Deja, kadangi minėtas apynaujis modelis buvo per brangus man, kol kas nusipirkom mersiuką - bet po metelių kitų tikiuosi vistik Zafirą įsigyt.
Beje, žiūrėjau ir 2001 m., irgi visai neblogos  mirksiukas.gif
O ieškodami pirkti tikrinom mašinas kaip ir Balanda. Tik ne į techninę apžiūrą, o servisą varėm. Vyrukas kažkokį aparačiuką pasijungia prie automobilio kompiuterio, ir viską mato  blink.gif  Kad variklis rodo klaidą, kad greičių dėžė buvo atjungta ir t.t., ir pan. Aš įsėdus į saloną nieko blogo nematau, o servisantas - iškart sako, kad priekinė panelė buvo ardyta, neaišku, ar oro pagalvės yra  blink.gif 
Žodžiu, kadangi esu kadaise nusipirkus auto, kurios variklis užkalė po savaitės po pirkimo, dabar jau stengiamės tikrint ir tikrint.


Tas tikrinimas vadinasi kompiuterine diagnostika smile.gif

Papildyta:
P.S. Mes turejom Galaxy, dabar vel norim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 15, 09:03)
O ieškodami pirkti tikrinom mašinas kaip ir Balanda. Tik ne į techninę apžiūrą, o servisą varėm.
... dabar jau stengiamės tikrint ir tikrint.

Mes jau kelios savaitės ieškom auto - Kaunas, Tauragė, Marijampolė, Rietavas ir t.t. Na bet kaip tas visas mašinas patikrinti servise svetimame mieste? Vežtis pardavėją, kad parodytų "savo" servisiuką? Man tai galva nuo visko sukasi ratais verysad.gif Nesąmonė kažkokia... verysad.gif Be to ir kainuotų nemažai. Jaučiu nenusipirksiu, arba paimsiu pačią blogiausią unsure.gif
Atsakyti
Manau, paprasciausiai pries perkant tam tikram mieste panarsyt interneta ir suzinot patikima autoservisa arba koki nors nepriklausoma diagnostika rast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarkela @ 2008 02 26, 00:53)
Mes jau kelios savaitės ieškom auto - Kaunas, Tauragė, Marijampolė, Rietavas ir t.t. Na bet kaip tas visas mašinas patikrinti servise svetimame mieste? Vežtis pardavėją, kad parodytų "savo" servisiuką? Man tai galva nuo visko sukasi ratais  verysad.gif Nesąmonė kažkokia... verysad.gif Be to ir kainuotų nemažai. Jaučiu nenusipirksiu, arba paimsiu pačią blogiausią  unsure.gif

visas tikrint tikrai nesąmonė biggrin.gif Vežkitės ką nors,kas šiek tiek nusimano apie mašinas,jei patys nelabai ką suprantat smile.gif Mes visur tempėmės mano brolį( jo kantrybė jau buvo prie pabaigos lotuliukas.gif )
Ir jeigu nerasit didelių trūkumų,mašina patiks,tada jau galima važiuot tikrint į servisą mirksiukas.gif
Atsakyti
na prasidėjo intensyvi paieška doh.gif

nu jūs man tundrai paaiškinkit.. atsidarius kapotą po kaire yra tokia oro padavimo šlanga... kiek žiūrim, visuose ta šlanga buvo plyšus ir apvyniota... nu 90proc sharanų g.gif ar nieko čia rimto g.gif

šiandien vieną nusižiūrėjom.. viskas super atrodo.. tik salonas tooooks netvarkingas doh.gif na ir rida didesnė nei mes norėtume.. bet reik manyt tikra... g.gif kokia galėtų būt rida 96-97 metų g.gif
na ryt ją nukėlinėja nuo tralo tai važiuosim pabandyt.. dar žmogelį pasiimam ale nusimanantį.. bus matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 02 26, 22:48)
na prasidėjo intensyvi paieška  doh.gif

nu jūs man tundrai paaiškinkit.. atsidarius kapotą po kaire yra tokia oro padavimo šlanga... kiek žiūrim, visuose ta šlanga buvo plyšus ir apvyniota... nu 90proc sharanų  g.gif  ar nieko čia rimto  g.gif

šiandien vieną nusižiūrėjom.. viskas super atrodo.. tik salonas tooooks netvarkingas  doh.gif  na ir rida didesnė nei mes norėtume.. bet reik manyt tikra...  g.gif  kokia galėtų būt rida 96-97 metų g.gif
na ryt ją nukėlinėja nuo tralo tai važiuosim pabandyt.. dar žmogelį pasiimam ale nusimanantį.. bus matyt  g.gif

Rida -tai nežinia,kas juo važinėjo.bet vistiek,mažiau kaip 300000 km nereikia tikėtis,o dažnai būna ir kur kas daugiau rolleyes.gif "standartinė" rida visų tokių metų-apie 200000 km lotuliukas.gif
kažkur rašiau,kad vienas pažįstamas matė nuo tralo nukeltą galaxy,nepilnai 2 m turintis,o jau nuvažiavęs 260000km.Po to internete tą patį rado,tik rida pakoreguota-belikę 60000km bigsmile.gif Perkant automobilį,į ridą nereikia kreipt dėmesio,vistiek kokie 98 proc tikimybės,kad atsukta bigsmile.gif
Dėl tos šlangos tai nežinau,manau kad rimtumas tik tame,kad reikės keist ax.gif
Atsakyti
Musu galaxy 2000,nuvaziaves 187000km,rida tikra,pirkom is pazystamo keliu metu senumo,taigi spreskit pacios mirksiukas.gif ,tiesa,vazinejam daug,pernai ir i italija vaziavom,vasara pastovus marsrutas ezerai-namai-palanga ir taip visa vasara lotuliukas.gif .O dabar vyras galvoja parduoti,net gaila doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 02 26, 22:48)
na prasidėjo intensyvi paieška  doh.gif

nu jūs man tundrai paaiškinkit.. atsidarius kapotą po kaire yra tokia oro padavimo šlanga... kiek žiūrim, visuose ta šlanga buvo plyšus ir apvyniota... nu 90proc sharanų  g.gif  ar nieko čia rimto  g.gif




Tai kaip sekėsi,gal jau nusipirkot ?
Dėl tos šlangos pasiklausiau pas brolį,tai sakė,kad jeigu suplyšus prieš filtrą-nieko baisaus,o jeigu už filtro ir laiku neapvyniojo-blogai,galėjo į variklį patekti dulkių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2008 02 27, 22:24)
Tai kaip sekėsi,gal jau nusipirkot ?
Dėl tos šlangos pasiklausiau pas brolį,tai sakė,kad jeigu suplyšus prieš filtrą-nieko baisaus,o jeigu už filtro ir laiku neapvyniojo-blogai,galėjo į variklį patekti dulkių unsure.gif

ajai prasitampėm kad net bloga doh.gif šiandien val laiko praleidom po lietum laukdami kol nukels nuo tralo wacko.gif
vakar mes jau jį nusižiūrėjom... šiandien pabandėm.. nusivežėm žmogelį vieną... nu sakė jo akiai viskas pakankamai padoru....
nu tik salonas wacko.gif pardavėjas sako, nu tai palaukit truputį.. aš jį nucackinsiu tada jau galėsit keliais šimtais eurų brangiau mokėt rolleyes.gif tai žodžiu jamam mes jį.. tik šiandien jau nespėjom nieko susitvarkyt....
žodž ryt susitvarkom dokus ir varom į šrotą lotuliukas.gif nes reik veidrodėlio vieno... visų kolinkių dangtelių blink.gif dar ten panelikės vienos.. nu ir cheeeeeeeeeeeeeeeminio salono valymo lotuliukas.gif
savaitgalį išbandysim.. važiuosim i pajūrį.. bus mantyt kas kaip... tikiuos neapsipirksim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 02 27, 23:46)
ajai prasitampėm kad net bloga  doh.gif  šiandien val laiko praleidom po lietum laukdami kol nukels nuo tralo wacko.gif
vakar mes jau jį nusižiūrėjom... šiandien pabandėm.. nusivežėm žmogelį vieną... nu sakė jo akiai viskas pakankamai padoru....
nu tik salonas wacko.gif pardavėjas sako, nu tai palaukit truputį.. aš jį nucackinsiu tada jau galėsit keliais šimtais eurų brangiau mokėt  rolleyes.gif  tai žodžiu jamam mes jį.. tik šiandien jau nespėjom nieko susitvarkyt....
žodž ryt susitvarkom dokus ir varom į šrotą  lotuliukas.gif  nes reik veidrodėlio vieno... visų kolinkių dangtelių  blink.gif  dar ten panelikės vienos.. nu ir cheeeeeeeeeeeeeeeminio salono valymo  lotuliukas.gif
savaitgalį išbandysim.. važiuosim i pajūrį.. bus mantyt kas kaip... tikiuos neapsipirksim  unsure.gif

Kokia masina,kiek nuvaziavus?
Atsakyti