Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens atrakcionų parkai

Kas važiavo su vaikais iki metų? Kaip jiems su "pampersų" reikalais baseinuose? g.gif Jie juk nepaprašys į tualetą? doh.gif Ar pirkote kokius spec pampersus, ar tik taip su trumpikem maudėsi vaikučiai?
Atsakyti
Sveiki, perskaičiau visą temą, bet diskusija pagrinde vyksta apie Livu. Ten tikrai patiko thumbup.gif

Dabar renkamės tarp Berlyno "Tropical Islands" ir Krokuvos vandens parko. Labai domina ten pabuvojusių ar ką nors apie tuos parkus girdėjusių nuomonės g.gif
Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
http://www.jurmala.l.../g/default.aspx jau si ta nuoroda nurode viena forumiete, mes irgi su diedu planuojam vasario menesi vaziuoti i livu su automobiliu, kiek ziurejau visokius nakvynes variantus tai pigiau 10 latu nelabai ka pavyko rasti, siaip noretusi i lielupe.lv kuri vilioja savo pasiulymu,bet gan brangiai gaunasi trims dienoms, beto ji duoda 4val i livu, o mes norim visai dienai...
Pasidalinkit patirtim, kas buvo Jurmaloje, gal kas vaizavo i Rygos zoo, ar i bobslejaus trasas, o gal zinot koki gera romantiska restoraneli pacioje Jurmaloje?
Kur tas musu Matroshkinas? Kur tu brangusis? Mums reikia tavo protingos ir izvalgios nuomones apie si bei ta...
Atsakyti
QUOTE(Simuko @ 2006 01 25, 21:56)
Tai ar reikia to draudimo sveikatos? ar reikalauja jo pasienyje? atsiliepkit, neseniai vaziavusios i Latvija............please.........


Aisku, kad nereikalauja. Cia draudiesi del saves, jei kas nors atsitiktu ir tektu kreiptis i medikus.
Atsakyti
Per Naujuju sventima buvome siguldoje ir jurmaloje smile.gif bobsliejus super patiko. Net pakartojom vaziavima smile.gif
Livu parku irgi labai susizaveja likom, vientele problemele po jo buvo, tai sveikatele mano sushlubavo... matyt vanduo neptiko visgi mano odai ir tai sukele odos alergine reakcija intymiuose vietose... sad.gif
bet tai nesustabdys mane nuo vaziavimo ten antra karta smile.gif)) tik jau nebelabai noriu i viena atrakciona... Yra toks oranzinis tunelis, is serijos Extrim. Juo leidziamasi be jokiu valciu. baisumo ir idomu ten pakankama, bet stabdymas yra labai staigus, su vandeniu, tai po atrakciono begte begau i wc, nes pasijutau kaip po klizmos sad.gif nezinau, gal cia tik vienai man toki reakcija buvo... bet siaip nemaciau labai patenkintu veidu po to tunelio....
tikiuosi, kad neisgasdinau savo pasakojimu besiruosianciu ten...
viskas nerealiai ten patiko, tik truputi neramu buvo del higienos saugumo. nieks gi netikrina ieinanciuju... ir teko matyti zmoniu su gan kraupiai atrodancia oda (spuogai, puliniai)... visgi visi vienam vandeni murkdomes...
Atsakyti
jokiu problemu... smile.gif
Nusipirkom spec. pampersus ten pat,vietoj,
ir mums, ir vaikiukui, jokiu nepatogumu nesukele.
Atsakyti
Ar buvote kas nors Estijoje, Parnu miestelyje vandens atrakcionų parke? Mes planuojame per išeigines važiuoti. Įdomu būtu sužinoti kieno nors nuomonę. ax.gif
Atsakyti
Kita savaite vaziuojam i LIVU. Noriu paklausti dvieju dalyku:
1. Ar yra skirtumas del patogumo, jei maunies bikini ar vientisa maudymuka biggrin.gif t.y. ar yra sansu likti po kokiu kaskadu be virsutines bikinio dalies biggrin.gif
2. Kaip su kontaktiniais lesiais? ar kam buvo su jais labai nepatogu?
Atsakyti
QUOTE(Braskiukas @ 2006 02 11, 13:36)
Kita savaite vaziuojam i LIVU. Noriu paklausti dvieju dalyku:
1. Ar yra skirtumas del patogumo, jei maunies bikini ar vientisa maudymuka biggrin.gif t.y. ar yra sansu likti po kokiu kaskadu be virsutines bikinio dalies biggrin.gif
2. Kaip su kontaktiniais lesiais? ar kam buvo su jais labai nepatogu?



yra bigsmile.gif aš ir su ištisiniu kai kur nejaukiai jaučiausi (pvz selgos atrakcijone doh.gif ), nors tikrai daug moteriškių buvo su atskirais maudymukais ir neteko pastebėti, jog "ką nors" pamestų mirksiukas.gif
o dėl lešių, tai jei yra galimybė geriau išsiimk, aš ėjau su lęšiais, nes be jų iki laiptų nenueičiau tongue.gif kai kur užsimerkdavau ir tiek ax.gif
Atsakyti
Aš manau ir man geriausiai tai į pirtis, džiakuzi ir kaskadas tik su vientisu. Pirtyje tai net degina metaliukai atskiro maudomo jei yra. O ten tai yra kelios pirtys. Man tai gal būtų baisoka ant kai kurių kaskadų, kad viršutinė dalis trasos pabaigoje nebūtų ant nosies. Na vienu žodžiu aš tai buvus tik su vientisu. thumbup.gif
Atsakyti
As buvau LIVU vasario 17 -aja. Pagalvojau, kad latviams darbo diena, tai bus maziau zmoniu smile.gif Deja, kaip as apsirikau doh.gif Atvaziavom, o ten puse Lietuveles suvaziave. Kol patekom i akvaparka, 3,5 val. eileje atstovejom. O ir viduj ne ka geriau. Visur eiles, eiles... unsure.gif Pavargom, bet siaip tai labai patiko:) Sakaiu, kad butinai dar karta vaziuosiu, tik sisyk varysiu paprasta darbo diena, kai zmones dirbs ir Latvijoje, ir Lietuvoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana66 @ 2006 02 20, 10:34)
As buvau LIVU vasario 17 -aja. Pagalvojau, kad latviams darbo diena, tai bus maziau zmoniu smile.gif Deja, kaip as apsirikau doh.gif Atvaziavom, o ten puse Lietuveles suvaziave. Kol patekom i akvaparka, 3,5 val. eileje atstovejom. O ir viduj ne ka geriau. Visur eiles, eiles... unsure.gif Pavargom, bet siaip tai labai patiko:) Sakaiu, kad butinai dar karta vaziuosiu, tik sisyk varysiu paprasta darbo diena, kai zmones dirbs ir Latvijoje, ir Lietuvoje biggrin.gif



o mano draugė buvo vasario 18 d. vakare, tai sakė, kad buvo tuščia

gidė sakė, jog praūžė visi lietuviai ketvirtadienį, penktadienį
Atsakyti