Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens atrakcionų parkai

Esu buvusi Ispanijoje ir Graikijoje Vandens pramogų parkuose. Ispanijoje (Katalonijoje) labai patiko didžiulis tvarkingas Costa Daurada, La Pineda vietovėje esantis "Aquopolis", praleidom ten kiaurą dieną, be jokių traumų prisidūkom ir baseinuose, ir "vamzdiniuose" atrakcionuose. Dar linksmiau ir įspūdingiau buvo vėlgi Ispanijoje, Salou miestelyje, "Portaventura" atrakcionų parke - ten ne tik vandens atrakcionai. Na tai ten iš vis man pasirodė pasakų šalis, viskas labai aukštumoj, saugu, gerai organizuota, gyva galybė atrakcionų. Žmonių - masė iš viso pasaulio, bet grūsties nebuvo, kadangi parkas milžiniškas ir pramogų kiek akys užmato.
praėjusią vasarą buvom Graikijoje, Chalkidikėje, vandens atrakcionų parke, kuris yra nuo Salonikų oro uosto apie 8 km kelio. Lyginant su Ispanijos, ten buvo nykoka. Bet su mažu vaiku labai patogu, visi baseinai turi didelius "atabradus" (tarmiškai tariant) - turiu galvoj kad kokius 2-4 metrus vandens gylis - tik pėdas semia, tad kai mažas lelius įpuola į vandenį, nieko blogo nenutinka, dar ten labai patogūs gultai - ne ant žemės išskleidžiami, o ant tokių vamzdžių kabantys ore ir nuolat linguoja - nerealiai migdo, atrodo lyg gulėtum vacation1.gif
Bet jei norisi ekstremalesnių išbandymų, tai ten viso labo 3 atrakcionai: vamzdžiai ir upelis su posūkiais ant pripučiamų ratų plaukt. Žodžiu, moki keliolika eurų bet gauni ne kažin ką...
Atsakyti
Mes su dukra buvom Mikolaikose 2003 vasarą. Kadangi buvau užsisakiusi viešbučio kambarį, įėjimas į Tropikaną man nekainavo.
Man patys atrakcionai patiko, keli ekstremalesni - kubilas, kai krenti į vandenį iš kelių metrų aukščio ir greitojo nusileidimo vamzdis. O kiti šiaip tokie mieli - ilgasis nusileidimas, kuriame net pasispirti reikėjo, kad nučiuožtum biggrin.gif , srovių upės - nu atsiguli ant jų ir tave neša per visus kanalus, baseinai keli, Jakuzzi, kaskados.
Tik kaip pastebėjo Matroskinas, truputį apleistas - plytelės tiesa, spintelės labai mažutės, persirengimo kabinos nešvarios, nepatogios, net rūbų nėr kur susidėti padoriai.
Nu bet jei buitiniai nepatogumai nesvarbu, visai smagu Mikolaikose wink.gif Plius grįžtant apsipirkom Lenkijoje, blush2.gif ten skudurai pigesni biggrin.gif
Atsakyti
Kur jau kur, bet i Latvija(LIVU) nuvaziuoti tikrai verta. Tikrai nuostabiai praleisite laika. As buvau 4 valandas, bet turbut buciau isbuvusi dar tiek pat. Adrenalinas bei relaksas- garantuoti. Tik vat nesuprantu zmoniu, kurie nuvaziuoja i LIVU ir neisbando geriausiu atrakcionu- raudonos bei geltonos skyles. Na patikekit, jomis leidziantis nebesusigaudai, ar subine i apacia varai, ar galva.smile.gif Labai faina stebeti, kai vyrukai pasieke finisa islipa su stringais:)(glaudes i subine sulenda)
O kai nusikali nuo koju- pasilepini kokteiliuku bariuke, kuris taip pat yra vandenyje. Brangu, bet retkarciais galima thumbup.gif
Nuleki i rusiska pirti, pasikaitini, isejusi uzsipili kubila ledinio vandens...nu kaifas.
Tiesiog reikia visa tai pamatyti ir pajusti..
sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Kasytė @ 2005 01 22, 22:39)
Tik vat nesuprantu zmoniu, kurie nuvaziuoja i LIVU ir neisbando geriausiu atrakcionu- raudonos bei geltonos skyles.


nedidelis pataisymas. raudono ir oranzinio vamzdziu - nes geltoname vamzdyje reikia leistis su tokiu ratu dideliu (pasikniuku, liaudiskai tariant).

prasau nedezinformuoti tautos tongue.gif wink.gif

P. S. prisiminiau del kubilo, vandeniu is kuriuo apsilieji isejes is pirties. reikia tureti omeny, kad vanduo ten posiltis - o kai kurie (tiksliau, daug zmoniu) is pirties iseje nori "apsilieti" saltu vandeniu. tam yra vienas is dvieju dusu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matroskinas: 22 sausio 2005 - 22:49
Mes buvome tatraparke Slovakijoje, nepamenu miestelio pavadinimo, bet ne tas, kuri minejo matroshkinas. Netoli Lenkijos sienos, prie Zemuju Tatru. Nors ten taip pat giluminiai vandenys, bet tikrai be jokiu drumzliu:vandenelis skaidrus ir toks maloniai shiltas thumbup.gif ... kaip arbatele, o jei kam nepatinka, tai yra ir vesesniu baseinu, ju ten tikrai pasirinkimas ir ivairove. biggrin.gif
Taip pat begales visokiausiu nusileidimo takeliu, visur plyteles neslystancios, shlepetes palikau pradzioj baseinu ir ju , galima sakyti, net neprireike.
Daug kaviniu, bareliu ten pat ... tiesa, ir kainos Slovakijoj visai nesikandzioja, netgi ir pigiau man pasirode kai kas... smile.gif
Ir pati atmosfera man ten tokia miela, suvazhiave sheimos visai dienai, cia pat ant zholytes ir deginasi, visi draugishki ir paslaugus.
Labai ten patiko ! thumbup.gif
Atsakyti
Dėl BEŠENIOVO
Ne drumzlinas ten vanduo, o tiesiog rudas. Juk ten gydomasis mineralinio vandens baseinas, jo paskirtis kita, ten net plaukioti negerai, reikia vaikščioti, o širdininkams išvis nepatartina. Rudas nuo geležies, panašiai kaip Druskininkų krantinėj iš kraniuko teka.
Dėl LIVU
Net išsigandau, skaitydama Matroskiną. Mes buvom pernai mažosios 7 gimtadienio proga, abidvi mano mergičkos leidosi ir su tėčiu, ir vienos netgi tais vamzdžiais, kuriais aš leistis bijojau. Žiūrėjau iš viršaus į tą Tornado dubenį, kai jos ten kažką šūkalodamos sukosi... Buvo tokios laimingos! O pasirodo, kad ir nelaimių pasitaiko.
Į Livu ir su mažais vaikais galima, rasit ir be vamzdžių ką veikt. Ir viskas labai patogiai padaryta, palyginti su
MIKOLAIKOM,
iš kurių man nekokie prisiminimai, nes mes pametėm žetonus (ar bilietus, gerai neatsimenu), o be jų mūsų neišleido, turėjom dar kartą mokėti (gerai, kad tik už du, vaikai pralindo po pertvara). Ar ir dabar ten tokia tvarka, kad jokių apyrankių ir rizikuoji viską pamest?
O Vengrijoj yra toks natūralus mineralinis
HEVIZO ežeras,
gidė sakė, kad pasauly tokie natūralūs yra tik du, didesnysis Australijoj. Iš jo dar ir upė išteka, ežero vidury matyti sūkurys. Su vaikais gal ir nelabai yra ką veikt, bet užtat ten labai gražu, vandens lelijos žydi, aplink parkas, o parduotuvėj prie stovėjimo aikštelės žiauriai pigus rislingas...
Dabar jau einu miegot.
Į LIVU TIKRAI VERTA thumbup.gif !
Atsakyti
Kas planuojate vykti i Vandens atrakcionu parka artimiausiu metu, tai is svarstytinu varijantu saraso siulyciau isbraukti Tropikana Mikolaikose, nes siuo metu ten vyksta ganetinai dideli remontai, tiek viebutyje, tiek paciuose baseinuose, todel daugelis atrakcionu uzdaryta. Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pernai rudeni, mes ir su draugu buvom LIVU parke. Papasakosiu nu pradziu, nuvaziavom iki Jurmalos normaliai, o pasirodo ten reikejo isimusti prie ivaziavimo, biletuka. Man liepe viska skaityti kas aplinkui parasyti, o rusiskai as nypanila. Taigi todel kad neisimusem gavom bauda 10 Latu ohmy.gif blink.gif . Pacia vandens atrakcijonu parke super fainai, kaip ir daugelis cia rase. Mes vaziavom antradieni, todel zmoniu buvo mazai. Jakuzi vietos bvisada budavo, ta prasme budavo tusiu voniu(draugai pasakojo, vyke savaitgali, sededavo toj vonioj po 8 su svetimais zmonem blink.gif ). Man labiausiai patiko garines pirtys.
Maistas ten klaikus, o dar kaip pamatem saskaita iseinant susimoket, akys ant kaktos issoko. Bet uztas kokteiliai Shark bare tai 100 kartu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , ir alkocholiniai ir ne. Kas rukot, fainai tai kad islipus is baseinu atsiguli ant gultu, ir rukai, nu zodziu visas pilnas aptarnavimas visokiem zmonem.
Bet didziausia beda buvo isvaziuoti i autostrada vedancia i Bauska(mes per ta miesta atvaziavom, pro ten ir norejosi gryzt biggrin.gif ). Po visu maudyniu sumastem dar nuvaziuoti i Ryga pavepsoti. Bet isvaziavom is rygos per pora valandu, nes neradom... Zodziu rodykle kad Bauska tiesiai, o mes ir varom tiesiai, ir vel atgal i Rygos senamiesti, ir vel rodykle kad bauska tiesiai, o mes vel i senamiesti, tik pro kitur. Tai zodziu pro ta pacia sankryza pravaziavom 4 kartus blink.gif , man tai buvo juokinga, o draugui nea unsure.gif . Nu bet galu gale isvaziavom.
Taigi 3 val. nakties jau gulejom savo lovose. Tiesa is lietuvos, ta prasme is Kauno isvaziavom Apie 1 valanda dienos.
Tikiuosi supratot, ka cia primaliau. Jaigu ka klauskit.
Sekmes!
Atsakyti
As irgi buvau keliuose vandens atrakcionu parkuose.
Apie Jurmalos parka jau daug kas kalbejo, tikrai geras parkas, lyginant - tai europietisko lygio.
Serenos parkas - tai jau atgyveno savo amzeli. Jau pasenes.
Va ka isbandziau praeita vasara - tai Italijos parkai. Tikrai nepakartojami.
Lido di Iesolo vandens parkas - SUPER !!! biggrin.gif Viskas aisku po atviru dangumi, nes ten silta ir sauleta. Atrakcionai pakankamai ekstremalus, bet nepakartojami !!! Visur ciuoziama su tom "padangom" vadinamom - tai jokiu susimusimu ar nubrozdinimu neimanoma pasidaryti. Noreciau dar karta sugryzti. biggrin.gif
Taip pat buvau prie Gardos ezero esanciame vandens atrakcionu parke - tai ka as zinau, gal ir neblogu yra atrakcionu, bet jau senokai statytas, ciuozimas be jokiu "padangu" - tai nugara ir sonai nukencia. sad.gif Nepatiko, veltui pinigai isleisti. O va prie Gardos ezero esanti atrakcionu parka "Gardaland" - tai siulau visiems aplankyti. Skaitomas jis Italijoje Nr. 1 parkas - bet ten ne vandens parkas. Visokie "amerikietiski" kalneliai, "laisvieji" kritimai ir siaip superiniai atrakcionai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems !!! Uzsiemimas visai dienai, bet ir tai tik spek !!! Zodziu - nieko panasaus dar nebuvau patirusi!!! thumbup.gif
Atsakyti
Cipliuk - ten visur duoda ciuzinius /atskiram atrakcionui - skirtingas ciuzinys/. Savo ten tikrai veztis nereikia, o ypac i tas "triubas" - tai ten net neleidzia su jokiu "guminio ir minksto" biggrin.gif ciuozti !!!
O vaikas aisku gali veztis liemene, nes ten nemaciau kad duotu.
Gero poilsio. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Na papasakosiu pamokančia istoriją, kad jokiu būdu nereikia važiuoti (pavieniams ne grupėmis) į atrakcionų parką sad.gif per Lietuvos valstybinias šventes. Žinoma galima važiuoti jei norite:
Nuvažiuoti 12 val. ir pamatyti didžiausią eilę už durų (bet čia dar nieko)
Mes 9 asmenys tarp jų 3 vaikai pasitarę nutarėme nuvažiuoti į Rygą ir pabūti kokias 2 val. o po to sakome jau nebebus eilių ir ramiai papramogausime. Taigi grįštame 14 val. ir labai nudžiungame, kad nebėra jokių eilių lauke. Atsistojame į ilgą eilę prie kasų stovime kokią valandą ir matome jog eilė visiškai nejuda g.gif pradedame nerimauti klausinėti aplinkinių kas čia yra kodėl eilė nejuda g.gif , o pasirodo jog eilė ir negali judėti, nes kasa atsidarys TIK 17 val. sad.gif ką daryti 15 val. g.gif vyrai sako: važiuojam namo ir viskas, o vaikų akyse ašaros cry.gif gaila juk tiek laukė tos kėlionės , tai ką nutarėme laukti, tikėdamiesi, kad gal kasa atsidarys anksčiau. Dabar paaiškinsiu kodėl kasa buvo uždaryta. Ogi todėl, kad jie jau turėjo pardavę visus bilietus išanksto ir grupės ėjo be eilės ,o mes visi likę kokie 400-500 žmonių stovėjome ir laukėme. 15.30 pranešė, kad gal kasa atsidarys 16 val. tikrai ji atsidarė ir pardavė kokį 10 bilietų, o mes visi taip ir likome stovėti. Neiškentus nuėjau ir pakalbinau vieną darbuotoją ji sako taip tikrai kasa atsidarys 17val.,o aš ir klausiu,o kiek bilietų planuoja parduoti, sako gal 300 g.gif ,nes 17 val dar kelios grupės turi atvažiuoti.
Taigi pasitarė ir jau nebekreipdami į vaikų ašaras, nes tikrai stovėjimas išvargino visus, nutarėme važiuoti namo. Nes pagalvojome, jog prie kiekvieno nusileidimo tako vėl bus eilės blink.gif
Grįžome visi pavargę ir pikti sad.gif Labiausia pikta buvo dėl tokios netvarkos. Juk jeigu bilietų nebeturi iki 17 tai kam dar leisti pavienius asmenis, tokius kaip mes. Juk jeigu mes būtume pamatę skelbimą ant durų, kad kasa atsidarys tik 17 tai tikrai būtume apsisukę ir važiavę namo, arba iki 17val. leidę smagiai laiką kur nors ne eilėse.
Taigi gal kam ši mūsų istorija bus naudinga smile.gif
Atsakyti
Tai jeigu mažiau nei 20 žmonių rezervuoti sakė negalima g.gif Sakė galima tik jeigu pvz. vakar bučiau nusipirkusi bilietus kitai dienai, tada galima.
Mamos būkit geros kurios dažnai ten lankosi parašykite kokiom dienom ir valandom ten mažiausiai žmonių 4u.gif
Atsakyti