Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens atrakcionų parkai

Mes liepos mėnesį buvom Prahos akvaparke thumbup.gif mūsų šeimynai žiauriai patiko, prieš Druskininkus jis nublanko gerokai, or ir kainos Prahoje gerokai mažesnės - tris valandas šeima turškėmės už nepilnai dviejų Druskininkuose, o ir tvarka idealesnė ax.gif
Atsakyti
O gal žinote, ar galima rezervuotis vietas Livu su debetine kortele? Kreditines neturiu..
Atsakyti
Ar pastaruoju metu vaziavusiems i Latvija uzteko tik asmens tapatybes korteles??smile.gif
Atsakyti
Tikrai užtenka tik asmens tapatybės kortelės paskutinius porą metų tik su ja ir važiuoju Latvijon ax.gif
Atsakyti
gaivinam tema!
Gal bus nauju palyginimu tarp druskininku, livu ir tropikanos? smile.gif kuris jums geriausias? smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Mes esam buve Druskininku ir Livu parkuose. Asmeniskai man musiskis daugiau patiko mirksiukas.gif . Druskininkuose kazkaip man erdviau yra, ir atrakciju daugiau. O Jurmaloje gaunasi toks pasivus plaukiojimas ir tiek doh.gif . Vienintielis kas patiko Livu tai burbuliojancios lovos is lauko puses mirksiukas.gif . Vienu zodziu grizti i Livu nenoreciau. O vat kas liecia pacios Jurmalos wub.gif .... wub.gif ... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana76: 09 gruodžio 2010 - 10:19
temą į viršų - noriu nuomonės apie Mikolaikas, - gal kas neseniai buvote - kiek kainuoja, kaip ten viskas šiaip atrodo - labai ačiū, jei atsakysit. 4u.gif
Atsakyti
Parduodam kvietimą 1 dienai pramogauti 4 asmenims ( 2 suaugę ir 2 vaikai) į Jurmalos vandens parką. Kaina 125 Lt. Šiaip kainuoja apie 50 Latų, t.y. apie 250 Lt. Patys neturim galimybės nuvažiuoti. Kvietimas galioja iki kovo mėn. Mano tel. 8-682 45635 Gitana.
Atsakyti
o mes žadam vasarą važiuoti į druskininkų vandens parką.gal kas buvot?ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(gitanuxxx @ 2011 01 10, 12:23)
Parduodam kvietimą 1 dienai pramogauti 4 asmenims ( 2 suaugę ir 2 vaikai) į Jurmalos vandens parką. Kaina 125 Lt. Šiaip kainuoja apie 50 Latų, t.y. apie 250 Lt. Patys neturim galimybės nuvažiuoti. Kvietimas galioja iki kovo mėn. Mano tel. 8-682 45635 Gitana.

Imu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy123 ' @ 2011 01 11, 17:55)
o mes žadam vasarą važiuoti į druskininkų vandens parką.gal kas buvot?ar patiko?


Na mums Druskininkų vandens parke labai patiko, ten pagrindinis akcentas yra pirčių kompleksas, kuris tikrai labai gausus. Vandens atrakcionai nėra labai įspūdingi.
Atsakyti
Gal kas esate buvę Vokietijoje vandens atrakcionų parke? Kuris įdomesnis Mikolaikos ar vokiškasis?
Atsakyti