Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens atrakcionų parkai

QUOTE(moony @ 2007 03 11, 22:54)
HEh nu va , nukakom mes kazkaip y Livu akvaparka, nu ka galiu pasakyti. Kai ne karto nebuvau bandzius tokiu pramogu tai patiko. Visu neisbandziau atrakcionu  4u.gif  tu dvieju oranzinio ir raudono taip ir neidrysau doh.gif  4u.gif , uzteko pamatyti kaip zmones nuo ju nusileide nesuvokia kas su jais pasidare...
Seip tai be nusibrozdinimu, melyniu neapsieita. Prie mano akiu vaikinukas nusileido is geltono atrakciono su kraujais pasruvusia galva..... unsure.gif , o poto nuo laiptu nudardejo tokia mergina irgi kraujais pasruvo iskart... tai kad baisu ten ne tik kad atrakcionais leistis o ir vaiksciot schmoll.gif  Nu bet is dalies visai liuks, jei nieko nebijai... as biski prie bailiuju... 4u.gif

Eik jau eik irnesakyk.gif kad slidu ten tai tiesa, aš tai irgi nuo tų dviejų leistis pabijojau... BET - po pirmo apsilankymo akvaparke taip užsimaniau ten darkart kad po kelių mėnesių vėl murkdžiaus vandenuke Latvijoj drinks_cheers.gif ir ką jūs sau manot - noriu ten vistiek, nors tu ką thumbup.gif o kad nenukristum nuo laiptų, tai tam dalykui yra turėklai drinks_cheers.gif ir šlepetės, kurias dėvėt vaikštant vos ne privaloma unsure.gif ir ką - užtat grįžau nenusibrozdinęs ir neapsikraujavęs, ir nemanau kad kitąkart man taip (tfu tfu tfu - prietaringas aš mirksiukas.gif ) nutiks. O jūs taigi sveiki gyvi grįžot, tai ko čia dabar bijot mirksiukas.gif tiesiog teisingai darėt kad saugojotės ir jei jau nenorėjot tais dviem baisiaisiais čiuožt tai ir nečiuožėt ax.gif
Atsakyti
Mes tai be slepeciu ten vaiksciojom, nes basom tai isvis net neslidu, o va ta mergicka kur sakiau kur laiptais nudardejo kaip tik buvo su slepetem . Tai krintant viena slepete kazkaip mistiskai ant keleno atsidure...... blink.gif
Seip tai dabar net biski gailiuosi kad neciuoziau nuo tu dvieju, nu bet ka padarysi, ta akimirka viskas kitaip atrode..dabar planuojam y druskininkus sauti, nors ir ne kokie atsiliepimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2007 03 04, 17:36)
Labas, gal kas nors iš jūsų žino per kur geriau važiuoti iki Livu akvaparko iš Klaipėdos? ar važiuoti pajūriu iki Liepojos ir nuo tenais ieškoti kelio iki Jurmalos ar važiuoti panašiu maršrutu Klaipėda->Kryžkalnis->Šiauliai->Jurmala? Ir jeigu yra kas nors važiavęs per Liepoja gal trumpai galėtu papasakoti per kur tenais važiuoti?  Dėkoju iš anksto.


Mes i Livu vaziavome 3 kartus.

Pirma vaziavom per Mazeikius (Klaipeda-Mazeikiai-Ezere-Saldus-Jurmala).
Antra karta per Siaulius. Nepatiko, nes ivaziavus i Latvija buvo daug furu, dar ir keliai remontuojami, apvaziavimai ir t.t.
Trecia karta vel vaziavom per Mazeikius (Klaipeda-Mazeikiai-Ezere-Saldus-Jurmala)- sitas variantas patiko labiau, nes kelias kaip Latvijai neblogas, furu nedaug (nes jos pagrinde vaziuoja per Joniski(Siaulius)), nuo Latvijos sienos laikaisi Rygos kripties, o paskui zenklas i JURMALA. O Jurmaloj tikrai nepaklysi, nes ten yra viena pagrindine gatve, o pats Livu stovi palei ta gatve thumbup.gif

Per Liepoja gryzom viena karta ir tik todel, kad norejom pasidairyti po Latvijos pajurio miestelius. Tuo keliu smagu vaziuti jei nori pasidairyti, pasivazineti kalnais - pakalnem ir pan. tongue.gif bet vaziuosi ilgai ir letai, nes miestelis prie miestelio, kelias siauras ir t.t. Zenklu nurodanciu krypti irgi mazoka.
Atsakyti
Vokieciuose kiek buvau, tai pas juos vandens parkai yra kaip laisvalaikio zodos, kuriose gali atniseti krepsi su maistu ir visa diena sedeti ant pievutes:) Tuo paciu gali ir nueiti i esamus baseinus.
Atsakyti
Ar yra Berlyne koks atrakcionu parkas su eskadomis ir pan..ar kaip zoo? gal net kainas zinote ir kaip nuvaziuoti ten nuo aleksandro platzo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 05 01, 23:14)
Ar yra Berlyne koks atrakcionu parkas su eskadomis ir pan..ar kaip zoo? gal net kainas zinote ir kaip nuvaziuoti ten nuo aleksandro platzo? ax.gif



visur vokietijoje pilna tu baseinu, tik ne berlyne. Artimiausias dalykas uz 60km tas didziulis vandens parkas po kupolu, bet ten viena maza ciuozykla vaikams.
Atsakyti
Ar teko kam buti Vokietijoj Vismaro vandens parke Wonemar?
Ruošiamės ten pabuvoti.Pls informacijos.
Atsakyti
Labai prašau atsakyti,jei kas žino ,ar Tatralandijoje galima nusipirkti kūdikiams spec.pampersų maudynėms ar reiks temptis iš Lietuvos visą poką ? g.gif .Ačiū iš anksto.
Atsakyti
Tatralandija nėra vaikams skirtas parkas. Buvau jame, man nelabai patiko g.gif takeliai be čiužinių, o kur su čiužiniais, tai galva į priekį skrendi doh.gif viskas vyksta lauke o Slovakija nepasižymi viduržemio klimatu, tai buvo vėsu fear.gif
Atsakyti
gal buvo kasnors tropikanoj (lenkija) blush2.gif
Atsakyti
Sveiki visi.

Gal galit patart ax.gif
Zadam su vyru vaziuot i Livu, tai pirmam kartui ar uzteks 4 val, ar iskart visai dienai bilieta pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2008 07 11, 20:45)
Sveiki visi.

Gal galit patart  ax.gif
Zadam su vyru vaziuot i Livu, tai pirmam kartui ar uzteks 4 val, ar iskart visai dienai bilieta pirkt?

Kaip pirmam kartui užteks ir 4 val biggrin.gif Mes išsipirkom visai dienai, tai be proto pavargom, o dar laukė kelias namo smile.gif Šiaip, jei este ne iš bailiųjų ir bandysite visus takelius, tai 4 val reikia. Mums labai patiko thumbup.gif Po Livu buvom Druskininkuose, tai man Livu labiau patiko mirksiukas.gif
Atsakyti