Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens atrakcionų parkai

nu vo,pargrizau as is latvijos smile.gif nuvarem is pradziu i ryga mazdaug apie 11h,truputy prasiejom pro senamiesti,nuejom i kavinuke uzkasti saldumynu(pyragaiciai,bandeles),tuomet grizom prie masinos,apie 14 jau buvom jurmaloj,savaime suprantama pravaziavom ta visu nepastebeta zenkla ir jau kai statemes masina atvare prie musu policijos autobusiukas ir sako jus pravaziavot kur reikejo moket,taigi susimokejom 20 latu bauda doh.gif tada keturioms valandoms pasiemem ta parka ir labai gerai pasibuvom,na buvo tu zmoniu,bet ne tiek jau ri daug,palyginus su su vasara schmoll.gif kad ilgiausiai laukt reikejo lase atrakciono,tai gal 10min,tai man labai gerai buvo...tada nuejom i rimi,prisipirkom lase pieno ir visokiu saldumynu ir lietuvoj buvom apie 24h,neskubedami grizom namo,dar priedo audra pagavo,tai truputi teko sustoti mums,kad masinos nepakeltu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikučiai, vandens pramogų mylėtojai, aš su šeimyna planuoju šį šeštadienį važiuoti į Livu akvaparką. Iš pradžių tikėjausi užsisakyti bilietus internetu, bet nė sapne nebūčiau sapnavusi, kad ten tokia makalynė. O ir pats to akvaparko puslapis didelio pasitikėjimo saugumu nekelia g.gif Tai galvojam važiuot iš anksto nei užsakę, nei nusipirkę kaip nors kitaip tų bilietų. Ruošiuosi stovėt gyvoj eilėj verysad.gif O gal nėra jau ten taip baisu? Gal nebus taip, kad nuvažiuosim, į duris pabučiuosim (tipo nėra vietų) ir namo? Kada geriau važiuoti: labiau ryte ar į vakarą? Ir kaip pastebėti tą nelemtąjį kelio ženklą? smile.gif Iš anksto ačiū visiems atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
ziurint kiek jusu vaziuoja,mes vaziavom 7 ir apskambinom i latvija pries vykstant tai apsake tiek vietu visada yra biggrin.gif o siaip buvau sekmadieni labai daug zmoniu nebuvo nebuvo prie kasu tos eiles,gal keleta zmoniu,o prie tu valciu irgi ten neilgai laukti,siaip vaziavom priespiet truputy,bet siaip tai del sestadienio net nzn...sako pardavejos kad vakarais buna maziau bet kas ten zino,mes kai isvazinejom,zmoniu buvo panasiai,tia jau kaip jums patogiau,taip ir darykit.ta kelio zenkla nesunku pastebet,jau ivaziavus i pacia jurmala kai pamatysit kad kaikurios masinos stoja ten kazkur,tai jus is paskos,nes ten neradom kur parasyta kad reik ta lata susimoket,manem toliau reikes,taip ir nuvarem,o jus pristabtelkit ir isitikinkit,tokios eilutes masinu ir policininkai keliu.manau jums kelione turetu geriau pavykti,man labai patiko,taigi kol atsibos,varysim kiekviena menesi bigsmile.gif
Papildyta:
jus esate buvusios cener parks?yra vokietijoj,olandijo,dar yra ir prancuzijoj,belgijoj gla nu ebt ten ten nebuvau,bet siaip tokie liuksiski,kad labai noriu nuvykti,bet geriausia kokioms 5 dienoms maziausiai ten tokie bungalai,geri nameliai,visi gyvena,kiekviena diena i ta parka eina,o tas parkas tox tikras,tikri augalai ir panasiai,ir atrakcijonu nemazai ir as buvau suzaveta bigsmile.gif
Atsakyti
Praėjęs šeštadienis buvo thumbup.gif Su vyru, abiejų tėvais ir broliais buvom Livu akvaparke (čia buvo mūsų kalėdinė dovana visiems ax.gif ) Tai labiausiai prieš važiuodama bijojau, kad nebus vietų ten. Nuvažiavom apie 12.30 ir prie kasų buvo tik keletas žmonių. Pačiam parke irgi nereikėjo ilgai laukti prie atrakcionų. Po kelis žmones. Tik prie kaip aš vadinu "bliūdo" buvo ilgesnė eilė, nors man tas atrakcionas toli gražu ne geriausias. Taigi kas dėl vietos, tai be problemų. O va teko girdėti, kad Druskininkuose tenka ir duris pabučiuot, nes pilnas parkas. Dar ko labai bijojau važiuodama į Jūrmalą, tai kad nepamatysiu kur ta 1 latą susimokėt. Tai nežinau gal aš jį pastebėjau iš karto, kad labai ieškojau išsigandus, kad nepamatysiu smile.gif Bet ten gi viskas įvairiom kalbom parašyta, kad įvažiavimo mokestį reik susimokėt, rodyklė pasukt į dešinę. Nežinau, bet dėl to problemų nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
na mes nelabai i ta puse teziurejom,daug masinu toliau nuvaziavo,tai mes is paskos biggrin.gif nos man buvo kilusi mintis kad reikia susimoket,bet nieks nepatikejo blush2.gif man tas bliudas(lase pieno) tai kaip tik kruciausias thumbup.gif ir dar geltoni apvalus tokie lotuliukas.gif kai mes buvom,taip pat nebuvo prie kasu eiliu,o prie atrakcionu tai prie kai kuriu po kelis zmones,o prie to lases visada daugiau,nes visiems labai patinka smile.gif bet tikrai su vasara nepalyginsi,tada tai budavo kruvos zmoniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurucka @ 2007 01 16, 17:14)
Sveikučiai, vandens pramogų mylėtojai, aš su šeimyna planuoju šį šeštadienį važiuoti į Livu akvaparką. Iš pradžių tikėjausi užsisakyti bilietus internetu, bet nė sapne nebūčiau sapnavusi, kad ten tokia makalynė. O ir pats to akvaparko puslapis didelio pasitikėjimo saugumu nekelia  g.gif  Tai galvojam važiuot iš anksto nei užsakę, nei nusipirkę kaip nors kitaip tų bilietų. Ruošiuosi stovėt gyvoj eilėj  verysad.gif  O gal nėra jau ten taip baisu? Gal nebus taip, kad nuvažiuosim, į duris pabučiuosim (tipo nėra vietų) ir namo? Kada geriau važiuoti: labiau ryte ar į vakarą? Ir kaip pastebėti tą nelemtąjį kelio ženklą?  smile.gif  Iš anksto ačiū visiems atsakiusiems  4u.gif

1. tas internetinis puslapis dabar tvarkomas.
2. važiuokit anksti (apie 11h) ir tikrai nesijaudinkit dėl vietų thumbup.gif
3. gerų jums įspūdžių. Baltai pavydžiu nes ten labai thumbup.gif
Atsakyti
o cia http://www.akvaparks.lv/en/prices/ neparasyta, kokios kainos darbo dienom o kokios savaitgaliais unsure.gif Tai visa laika vienodos?

beja kiek suprantu dabar "Low season" ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 03 vasario 2007 - 21:18
QUOTE(Kelsey @ 2007 02 04, 23:14)
Tikrai? nu tai nezinau .. kada tada vaziuot? paprasta savaitgali? irgi marios zmoniu turbut  g.gif

Na, jei yra galimybe,tai vaziuokit paprasta darbo diena vidury savaites per jokia svente biggrin.gif tada tai tikrai bus tuscia mirksiukas.gif Na galit ir savaitgali is pat ryto vaziuot g.gif bet teks siektiek eilutese prie pripuciamu padangu pastovet smile.gif
Atsakyti
Čia mačiau žmonės domėjosi apie žmonių srautus parke..

Na mes buvom savaitgalį paprastą, šeštadienį. Buvom apie pusę pirmos parke. Žmonių nebuvo ypač daug. Daugiausiai prie to bliūdo eilė, o kitur po kelis žmones. Dabar kai atsidarė Druskininkų parkas, tai, manau, apmažėjo lietuvių srautas į Livu.
O kas dėl kainos.. Man atrodo, kad nėra jau ji tokia labai didelė ax.gif O šiaip tai tikrai verta ten apsilankyt smile.gif Super praleistas laikas su brangiais žmonėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurucka: 08 vasario 2007 - 09:47
QUOTE(Kelsey @ 2007 02 03, 22:12)
o cia http://www.akvaparks.lv/en/prices/ neparasyta, kokios kainos darbo dienom o kokios savaitgaliais  unsure.gif  Tai visa laika vienodos?

beja kiek suprantu dabar "Low season"  ?  smile.gif

Ot ir ne schmoll.gif Ten labai suktai yra.yra kiekvieno menesio kalendorius ir jame suzymeta,kada "loww season",o kada brangu.Brangiau buna per sventes,savaitgaliais ir net vasario 16ta blink.gif Latviai jau ir musu sventes "pabrangino"...
Atsakyti
Labas, gal kas nors iš jūsų žino per kur geriau važiuoti iki Livu akvaparko iš Klaipėdos? ar važiuoti pajūriu iki Liepojos ir nuo tenais ieškoti kelio iki Jurmalos ar važiuoti panašiu maršrutu Klaipėda->Kryžkalnis->Šiauliai->Jurmala? Ir jeigu yra kas nors važiavęs per Liepoja gal trumpai galėtu papasakoti per kur tenais važiuoti? Dėkoju iš anksto.
Atsakyti
HEh nu va , nukakom mes kazkaip y Livu akvaparka, nu ka galiu pasakyti. Kai ne karto nebuvau bandzius tokiu pramogu tai patiko. Visu neisbandziau atrakcionu 4u.gif tu dvieju oranzinio ir raudono taip ir neidrysau doh.gif 4u.gif , uzteko pamatyti kaip zmones nuo ju nusileide nesuvokia kas su jais pasidare...
Seip tai be nusibrozdinimu, melyniu neapsieita. Prie mano akiu vaikinukas nusileido is geltono atrakciono su kraujais pasruvusia galva..... unsure.gif , o poto nuo laiptu nudardejo tokia mergina irgi kraujais pasruvo iskart... tai kad baisu ten ne tik kad atrakcionais leistis o ir vaiksciot schmoll.gif Nu bet is dalies visai liuks, jei nieko nebijai... as biski prie bailiuju... 4u.gif
Atsakyti