Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas pjūvis:)

Fantastiška istorija... Lekiu skaityti antros istorijos... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pirmas pasakojimas super thumbup.gif sveikinam thumbup.gif wub.gif kimbam i antraji mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu super istorija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2007 06 19, 17:01)

Staiga nuima visas lašines. Suprantu –OPERUOS. Atneša popierius. MB pasirašo. Jam tai kas – papjaus bobą – vis viena burna namie mažiau, meškerėm daugiau liks.
Aš atsikvepiu, apima miegas, tikiu, kad tuoj viskas baigsis..
Kaip aš klydau. Ar jūs žinote, ką reiškia zondas į skrandį ir kateteris į šlapimo pūslę beveik vienu metu? Nežinote? O aš žinau. Atsiminsiu tai kaip vieną iš septynių savo gyvenimo stebuklų.
Po visų medicininių „prijomų“ paguldo mane ant ratukų ir veža į operacinę. MB lieka stovėti prie operacinės lango. Dabar sako, kad tada nubraukė santūrią vyrišką ašarą..Gal.. cry.gif


nu griūk negyvas istorija lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
šaunuolė mamka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O DIEVE!
atrodo ir juokinga, bet kogi tos asaros taip byra.
Ir uz kiskiene
Ir uz santuru vyriskuma
Ir uz GERI
Puikiai rasai! (ir puikiai gimdai wub.gif
Atsakyti
Super istorija thumbup.gif
Atsakyti

smaiksciai, bet labai mielai papasakota biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Miela ir šaunu ir t.t. wub.gif wub.gif wub.gif Einu skaityt toliau.... nebesakysiu, kad aukit dideli, nes jau ir taip dideli tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2009 05 11, 21:47)
Miela ir šaunu ir t.t.  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Einu skaityt toliau.... nebesakysiu, kad aukit dideli, nes jau ir taip dideli tongue.gif


na taip.
Šiandien kaip tik suėjo 12 metų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taburete: 11 gegužės 2009 - 21:54
Oi kaip linksmai perskaičiau smile.gif Ir jei jau taip pataikiau, tai su gimtadieniu tą pirmajį ''pjūvį" sveikinu happybday.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai dičkiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Seniai beskaitinėjau gimdymo istorijas rolleyes.gif Kažkaip jau pati kituo etapu gyvenu, bet ši istorija užkabino, atitraukė nuo darbu ax.gif Gražiai ir šmaikščiai parašyta, mamai 4u.gif Ir už patį didžiausią žygdarbį mamai 4u.gif
Atsakyti