Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas pjūvis:)

Labai gražiai papasakota
Atsakyti
super grazu ir nepaprastai linksma 4u.gif
Atsakyti
linksmai ir graziai papasakota 4u.gif
Atsakyti
Liuks istorija!!!
Atsakyti
super thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Taip graziai aprasei, kad skaitydama ir juokiausi ir vert norejosi ir i mano istorija kazkuom panasu (man irgi baigesi cezariu ax.gif ..) ech.... kiekviena mes su savo istorija... wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif grazu, o su meskerem gerai tu cia pasakei 4u.gif aukit sveiki wub.gif
Atsakyti
Liuks istorija, labai smagiai parasyta thumbup.gif
Atsakyti
Perskaičiau Trečią pjūvį, tai labai užkabino perskaityti ir kitus du pasakojimus. Gal parašytum kokią knygą- mielai nusipirkčiau ir perskaityčiau vienu įkvėpimu thumbup.gif Turi meninę gyslelę thumbup.gif Labai tau ačiū už geras emocijas 4u.gif
Čia jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Armaneda @ 2009 02 10, 21:19)
Perskaičiau Trečią pjūvį, tai labai užkabino perskaityti ir kitus du pasakojimus. Gal parašytum kokią knygą- mielai nusipirkčiau ir perskaityčiau vienu įkvėpimu  thumbup.gif  Turi meninę gyslelę  thumbup.gif  Labai tau ačiū už geras emocijas  4u.gif
Čia jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif

būtinai parašysiu.
tikrai.
Atsakyti
Taburete, jau čia tiek liaupsių tau išsakyta, kad aš niekuom nebenustebinsiu. Tai tik pasikartosiu - tikrai labai įdomiai ir šmaikščiai papasakota istorija thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

pradejau nuo trecios, nesusilaikiau ir prisedau prie pirmos, antraja pasiliksiu rytojui thumbup.gif But gerai kada prie progos ir kad ketvirta atsirastu rolleyes.gif - labai smagiai skaitosi mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti