Įkraunama...
Įkraunama...

Bendruomenės dienoraštis

QUOTE(egle.k.k @ 2009 03 02, 16:27)
Manau čia kalbama apie tai, kad jos kelios nori tą dienoraštį pildyti. Bet manau tam reikalui tiesiog reikia sukurti temą ir į ją kelti receptus. Visgi pati dienoraščio forma rodo tai, kad tik jo su kūrėjas gali į jį rašyti, o kiti tik komentuoti (jei sukurtumėte savo dienoraštį, kažin ar duotumėte draugėm į jį rašinėti, nes jei duotumėte, tai nebebūtų dienorašti, bent aš taip manau. Be to kuo tada dienoraštis skirsis nuo paprastos temos, jei visi įkėlinės įrašus?) smile.gif

dar variantas, kad kitos galėtų receptukus įkelti į dienoraščio komentarus, tada būtų visi vienoje vietoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sare: 03 kovo 2009 - 13:46
turim tas 20 zinuciu ir vis tiek neleidzia sukurti vietinio dienorascio.. schmoll.gif
Atsakyti
"Netinkamas vieno iš forumų failų naudojimas "

Ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
sveikutės, ir aš labai jau norėčiau dienoraščio bet niekaip nesigauna verysad.gif vis meta kad Jums neleidžiama patekti į šį puslapį
gal galite padėti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2009 08 29, 15:31)
niekaip nesigauna  verysad.gif 
vis meta kad Jums neleidžiama patekti į šį puslapį

Gal nebuvai 20 žinučių surinkusi? Dabar turėtų leisti - pabandyk. O gal atsakymą rasi temoje Visi klausimai apie Galeriją.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 08 31, 17:26)
Gal nebuvai 20 žinučių surinkusi? Dabar turėtų leisti - pabandyk. O gal atsakymą rasi temoje Visi klausimai apie Galeriją.

labai ačiū 4u.gif bet kai įsijungiu dienoraštį nerodo mano nuotraukyčių kurios įkeltos g.gif
Atsakyti
"Failo atsiuntimas nepavyko. because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error."

Šitą vis meta, nors nuotraukos dydis tikrai mažesnis nei 30kb verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2009 09 01, 14:33)
Šitą vis meta, nors nuotraukos dydis tikrai mažesnis nei 30kb  verysad.gif

O koks yra nuotraukos formatas/plėtinys?
Galima įkelti tik su .jpg arba .gif.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 09 01, 16:35)
O koks yra nuotraukos formatas/plėtinys?
Galima įkelti tik su .jpg arba .gif.


sukėliau nuotraukytes į internetą, o tada į SM dbr viskas thumbup.gif tiesiai iš kompo kelti niekaip neišeina g.gif nors ir nuotraukytės jpg
Atsakyti
Jei bandau nukopijuoti dienoraščio nuorodą per "Nuolatinė nuoroda", ji neveikia, o meta klaidą: "Netinkamas vieno iš forumų failų naudojimas". Gerai kad mergaitės padėjo ir jau žinau jog reikia tiesiog kopijuoti nuorodą esančią Explorerio viršuje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2009 09 23, 20:08)
Jei bandau nukopijuoti dienoraščio nuorodą per "Nuolatinė nuoroda", ji neveikia, o meta klaidą: "Netinkamas vieno iš forumų failų naudojimas". Gerai kad mergaitės padėjo ir jau žinau jog reikia tiesiog kopijuoti nuorodą esančią Explorerio viršuje biggrin.gif

Smagu girdėt, kad Jums viskas išėjo bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
nesigauna visai nuotraukų dėti tiesiai iš kompiuterio, visas dedu teisingo dydžio ir formato, bet niekaip g.gif tik iš interneto,aš labai noriu tiesiai dėti doh.gif
Atsakyti