Įkraunama...
Įkraunama...

Bendruomenės dienoraštis

Na nieko nesuprantu, tai dabar kaip sektą padarėt biggrin.gif taip norėjau tą pradžios receptūrų psl.išsitraukt. doh.gif
Atsakyti
Sveiki
turiu problemele del dienorascio. uzdedu varnele, kad kit galetu komentuoti mano dienorasti, bet salia raudonom raidem raso, kad administratorius uzdraude sia paslauga.todel jokios itakos ta varnele neturi.
kodel taip yra? cia reikia kazkokiu leidimu prasyt?
p.s tai buvo mano pirmas irasas dienorasty.
labai prasau atsakyti.aciu
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 01 17, 21:38)
Sveiki
turiu problemele del dienorascio. uzdedu varnele, kad kit galetu komentuoti mano dienorasti, bet salia raudonom raidem raso, kad administratorius uzdraude sia paslauga.todel jokios itakos ta varnele neturi.
kodel taip yra? cia reikia kazkokiu leidimu prasyt?
p.s tai buvo mano pirmas irasas dienorasty.
labai prasau atsakyti.aciu

O pats dienoraštis padarytas viešas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 01 20, 16:18)
O pats dienoraštis padarytas viešas? smile.gif



taip, viesas
Atsakyti
olialiaa, o jūs įsiskaitykite į klausimą rolleyes.gif "Leisti svečiams skelbti komentarus?" Čia negalės matyti jūsų dienoraščio ir komentuoti neprisijungusieji prie SM forumo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 01 22, 15:33)
olialiaa, o jūs įsiskaitykite į klausimą  rolleyes.gif "Leisti svečiams skelbti komentarus?" Čia negalės matyti jūsų dienoraščio ir komentuoti neprisijungusieji prie SM forumo wink.gif



tai as ta suprantu.
bet neleidzia net komentuoti SM dalyviam prisijungusiem prie SM g.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 02 04, 17:21)
tai as ta suprantu.
bet neleidzia net komentuoti SM dalyviam prisijungusiem prie SM  g.gif


Kad leidžia, pati komentavau Jūsų dienoraštyje (įdomu buvo ar tikrai neleidžia blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2009 02 04, 16:42)
Kad leidžia, pati komentavau Jūsų dienoraštyje (įdomu buvo ar tikrai neleidžia blush2.gif )



ou...aciu!
reiskia kazkoks nesusipratymas ivyko 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
perskaičiau jūsų patarimus šioje temoje, nors radau tokią pat bėdą, viską padariau, kaip buvo parašyta, bet niekas nesikeičia unsure.gif

Žodžiu, mano dienoraščiuose yra "sistemos minus60" visa informacija, šiuo metu ten 6 įrašai, bet jei aš noriu įrašyti į forumą vieno įrašo nuorodą (ten, kur po įrašu "nuolatinė nuoroda"), tai man ta nuoroda neatsidaro, išmeta lentelę "įvyko klaida, netinkamas vieno iš forumų failų naudojimas" blink.gif gal ką ne taip darau?
Bandau čia nuorodą įdėti ne viso dienoraščio, o vieno įrašo...

Mitybos principai, ar atsidaro jums?
Atsakyti
Norejau paklausti... Sukuriau dienorasti, i kuri galvojom deti receptukus , bet ten leidzia kelti tik man vienai, ka padariau blogai? verysad.gif Kitos mamytes is SM negali ikelti jokio receptuko.
Atsakyti
Jei čia uždėta varnelė, tai kiti negali matyt, komentuot jūsų dienoraščio:

Privatus dienoraštis?
Tokiu atveju peržiūra bus įmanoma tik jums.
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2009 03 02, 14:26)
Norejau paklausti... Sukuriau dienorasti, i kuri galvojom deti receptukus , bet ten leidzia kelti tik man vienai, ka padariau blogai? verysad.gif  Kitos mamytes is SM negali ikelti jokio receptuko.


Manau čia kalbama apie tai, kad jos kelios nori tą dienoraštį pildyti. Bet manau tam reikalui tiesiog reikia sukurti temą ir į ją kelti receptus. Visgi pati dienoraščio forma rodo tai, kad tik jo su kūrėjas gali į jį rašyti, o kiti tik komentuoti (jei sukurtumėte savo dienoraštį, kažin ar duotumėte draugėm į jį rašinėti, nes jei duotumėte, tai nebebūtų dienorašti, bent aš taip manau. Be to kuo tada dienoraštis skirsis nuo paprastos temos, jei visi įkėlinės įrašus?) smile.gif
Atsakyti