Įkraunama...
Įkraunama...

Bendruomenės dienoraštis

pabandziau ir as atidaryt ta nuoroda, man irgi rodo kad klaida ir nieko neatidaro unsure.gif
o kas cia apie tas 20 zinuciu, nieko apie tai negirdejau g.gif
Atsakyti
Jau buvau taip susikaupusi parasyti dienorastyje apie save, o dabar net negaliu jo susikurt unsure.gif verysad.gif Gal kas gali padeti?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapture @ 2008 07 30, 17:03)
pabandziau ir as atidaryt ta nuoroda, man irgi rodo kad klaida ir nieko neatidaro  unsure.gif

Tai nereik spaust ant duotos nurodos 3 temos psl wink.gif Virš forumo yra juosta, kur susirask ir paspausk ant "Mano dienoraštis", ten paspausi ant "Jūsų dienoraščio nustatymai" ir galėsi susikurt savo wink.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galės padėti.
Rašau dienoraštį ir vis noriu įkelti nuotraukyčių, bet man to padaryti neleidžia, tai vis dedu nuorodas į albumą, tačiau man norėtųsi, kad nuotraukos būtų matomos pačiame dienoraštyje. Nuotraukas tikrai sumažinu, jos talpos neviršyja, o man išmeta žinutę:

"Failo atsiuntimas nepavyko. because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error."

Nors apačioje yra toks laukelis :
"Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 1.27mb"

Man čia kažkodėl neleidžiama kelti nuotraukų?

Tiesa kas pas mus čia "board administrator", kuriam galėčiau parašyti?

Ai dar, kai bandau kelti nuotraukas taip pat kaip internetinį adresą (iš kodų mygtukų pasirenku IMG) man rašo "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami" kas tie dinaminiai puslapiai, ir iš kur keliti, kad nebūtų dinaminis???
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 11, 14:05)
Sveiki, gal kas galės padėti.
Rašau dienoraštį ir vis noriu įkelti nuotraukyčių, bet man to padaryti neleidžia, tai vis dedu nuorodas į albumą, tačiau man norėtųsi, kad nuotraukos būtų matomos pačiame dienoraštyje. Nuotraukas tikrai sumažinu, jos talpos neviršyja, o man išmeta žinutę:

"Failo atsiuntimas nepavyko. because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error."

Nors apačioje yra toks laukelis :
"Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 1.27mb"

Man čia kažkodėl neleidžiama kelti nuotraukų?

Tiesa kas pas mus čia "board administrator", kuriam galėčiau parašyti?

Ai dar, kai bandau kelti nuotraukas taip pat kaip internetinį adresą (iš kodų mygtukų pasirenku IMG) man rašo "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami" kas tie dinaminiai puslapiai, ir iš kur keliti, kad nebūtų dinaminis???


Aha, ir man ta pati parase - "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami"[/b]
Ka daryt kitaip?
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 11, 14:05)
Nors apačioje yra toks laukelis :
"Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 1.27mb"

Man čia kažkodėl neleidžiama kelti nuotraukų?


Čia rodo, kiek iš viso turite vietos nuotraukoms. O talpint galite nuotraukas iki 30 KB rolleyes.gif

QUOTE
"Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami"



Internetinio paveikslėlio adresas baigiasi skaičiukais, o turi būti jpg/gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 09 22, 11:28)
Čia rodo, kiek iš viso turite vietos nuotraukoms. O talpint galite nuotraukas iki 30 KB rolleyes.gif
Internetinio paveikslėlio adresas baigiasi skaičiukais, o turi būti jpg/gif wink.gif


Na 30KB tai 30, bet kad man nei 10KB neleidžia įdėti, o rašo "Failo atsiuntimas nepavyko. because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error."

O dėl internetinių paveikslėlių, tai iš kur kelti, kad būtų gale tas jpg arba gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.k.k: 22 rugsėjo 2008 - 16:22
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 22, 17:21)
O dėl internetinių paveikslėlių, tai iš kur kelti, kad būtų gale tas jpg arba gif?

Iš bet kur, kur tik taip baigiasi. biggrin.gif Pažiūrėk paveikslėlio url ir matysi kieno koks formatas.
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 22, 17:21)
Na 30KB tai 30, bet kad man nei 10KB neleidžia įdėti, o rašo "Failo atsiuntimas nepavyko. because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error."

O dėl internetinių paveikslėlių, tai iš kur kelti, kad būtų gale tas jpg arba gif?

Ką tik pabandžiau, tikrai uždrausta kelt tiesiai į dienoraštį nuotraukas ir kompiuterio unsure.gif Telieka kelt tik nuorodas....
Atsakyti
Aš ir bandau naudotis dienoraščiu asmeniškai, ne viešai... bet kažkaip rašosi į juodraštį kažkaip... nesuprantu, gal taip ir turi būti g.gif

bet į kitų dienoraščius pasižiūriu tai rausvas fonas, o pas mane žydras ... žodžiu, kitaip jis atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 10 09, 15:26)
Aš ir bandau naudotis dienoraščiu asmeniškai, ne viešai... bet kažkaip rašosi į juodraštį kažkaip... nesuprantu, gal taip ir turi būti g.gif

bet į kitų dienoraščius pasižiūriu tai rausvas fonas, o pas mane žydras ... žodžiu, kitaip jis atrodo g.gif

Todėl, kad užslaptintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 10 09, 16:03)
Todėl, kad užslaptintas smile.gif

ačiū, reiškia viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti