Įkraunama...
Įkraunama...

Bendruomenės dienoraštis

Kaip būtent jos streikuoja?
Neatsidaro? Ar atsidaro pagrindinis forumo puslapis? Ar atsidaro kitas dienoraštis?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 03 08, 17:39)
Kaip būtent jos streikuoja?
Neatsidaro? Ar atsidaro pagrindinis forumo puslapis? Ar atsidaro kitas dienoraštis?


paspaudus ant nuorodos, atsidaro forumo pranesimas, kuriame rasoma jog ivyko klaida sis meniu jums atjungtas... g.gif
va idedu pabandymui: g.gif

VISOMS NAUJAI PRISIJUNGIANČIOMS
ATSAKYMAS APIE REGISTRACIJA IR KAIP PASIDARYTI LINIUOTE

p.s. viliuosi, gal tik man neatsidaro... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eilina: 08 kovo 2007 - 20:21
Eilina viskas gerai matosi ir nuoroda į liniuotes veikia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalita: 08 kovo 2007 - 20:22
QUOTE(Dalita @ 2007 03 08, 20:21)
Eilina viskas gerai matosi ir nuoroda į liniuotes veikia ...


aciuks, kad pabandei... 4u.gif na gerai, kad nors kitiems atsidaro.... thumbup.gif

bet tada klausimas, kodel man neatsidaro ir paskui isvis meta is forumo... g.gif nors varnele, kad mane atsimintu, kai registruojuosi i foruma esu nuspaudus... g.gif
Atsakyti
Manau, kad problema "cookies" pasiskaityk ČIA
Atsakyti
QUOTE(Dalita @ 2007 03 08, 20:34)
Manau, kad problema "cookies" pasiskaityk ČIA


patikrinau, pas mane viskas chiki su cookais.. thumbup.gif

beja, man nuorodas i mano dienorasti ne pastoviai neatidarineja, o tik epizodiskai.... bet tada tuo paciu ir meto is forumo... g.gif
Atsakyti
tada nežinau ką patart,gal koks virusas sedi kompe g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Dalita @ 2007 03 08, 20:59)
tada nežinau ką patart,gal koks virusas sedi kompe g.gif  ...


pratestavau kompa su naujai atsisiusta versija, raso kad viskas chiki... thumbup.gif
tai man jau irgi idomu pasidare.... g.gif
tai va ir pradejau belstis i pagalbos tarnyba thumbup.gif , nes pati jau viska patikrinau, ka zinojau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eilina @ 2007 03 08, 20:47)
patikrinau, pas mane viskas chiki su cookais..  thumbup.gif

beja, man nuorodas i mano dienorasti ne pastoviai neatidarineja, o tik epizodiskai.... bet tada tuo paciu ir meto is forumo...  g.gif

Gali būti, kad tuo metu internetas streikuoja rolleyes.gif Pagal mane čia jokios klaidos nėr, viskas OK tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 03 09, 09:19)
Gali būti, kad tuo metu internetas streikuoja rolleyes.gif Pagal mane čia jokios klaidos nėr, viskas OK  tongue.gif


nu tada OKI, kita kart viska krausiu ant blogo rysio.... tongue.gif
aciuks... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 02 05, 08:59)
Dienoraštį ledžia kurti kai forume parašai 20 žinučių.



aa...tai nuo to ir reikejo pradet...viskas aisku;)
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 02 12, 12:09)
Mano nustatymai -> kairėj pusėj susirandi Dienoraščio nustatymai ir uždėk varnelę ant Pašalinti forumo elementus? wink.gif Apačios paspaudi patvirtinti.

labutis as taip padariau bet jis nera istrintas nezinau ka daryti,ir beti noriu padekoti uz pagalba del dienorascio.sutvarkiau taip kaip buvo parasyti ir vistiek nesigauna. verysad.gif
Atsakyti