Įkraunama...
Įkraunama...

Bendruomenės dienoraštis

aš labai nusiminusi, nežinau kaip ten su tuo dienoraščiu, kodėl aš negaliu jo pildyti, nors jis lygtai ir aktyvuotas? ką daryti? verysad.gif
Atsakyti
O aš negaliu atsidaryt savo dienoraščio g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilė @ 2006 05 11, 21:33)
aš labai nusiminusi, nežinau kaip ten su tuo dienoraščiu, kodėl aš negaliu jo pildyti, nors jis lygtai ir aktyvuotas? ką daryti? verysad.gif

Ar aktyvuotas dienoraštis, gali pamatyti viršutinėje eilutėje, virš forumo. Priešais "Mano nustatymai" turi eiti "Mano dienoraštis". Jei jo nerodo, vadinasi, jis neaktyvuotas.


Kaip aktyvuoti dienoraštį?



Spaudžiat "Mano nustatymai". Kairėj pusėj susirandat "Dienoraščio nustatymai" ir spaudžiat jį.

user posted image

Dabar reikia aktyvuoti jį:

user posted image

Užkraus tokį pranešimą, žemiau kurio reikės sužymėti nustatymus. Nes šiuo metu, kad jis ir aktyvuotas, bet nėra įjungtas:

user posted image

Sudėliojate varneles ir apačioj spaudžiat "Patvirtinti".
Atsakyti
Man raso, kad mano dienorastis aktyvuotas, bet dar nebuvo ijungtas.
Ok, irasau nustatymus, t.y, sudelioju varneles, spaudziu ,,Ijungti" ir...
,,Ivyko klaida: Jums neleidžiama patekti į šį puslapį"

Tai ka man dabar daryti?
Kaip suzinoti, kokia cia klaida ir kaip ja istaisyti???
Atsakyti
Gal tada neturėjai dar surinkusi 20 žinučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 08 21, 08:31)
Gal tada neturėjai dar surinkusi 20 žinučių g.gif


aha, gali buti... 4u.gif
Atsakyti
Kai dedu nuorodą į savo dienoraštį, ją atidarius, man meta klaidą... Kogėl? g.gif Man atrodo, aš jį paviešinau ax.gif


P.S. Jau padariau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 19 gruodžio 2006 - 17:16
kodel man neleidzia vietinio dienorascio susikurt??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta_triusyte: 04 vasario 2007 - 13:48
QUOTE(balta_triusyte @ 2007 02 04, 13:47)
kodel man neleidzia vietinio dienorascio susikurt??

Dienoraštį ledžia kurti kai forume parašai 20 žinučių.
Atsakyti
Sveiki smile.gif
kaip istrinti dienorasti?
Atsakyti
QUOTE(massandra @ 2007 02 11, 14:55)
Sveiki smile.gif
kaip istrinti dienorasti?

Mano nustatymai -> kairėj pusėj susirandi Dienoraščio nustatymai ir uždėk varnelę ant Pašalinti forumo elementus? wink.gif Apačios paspaudi patvirtinti.
Atsakyti
sveiki,

kuruoju tema L.Chazano ( latvio) dieta, jau 5 menuo. per si laika susikaupe daug naudingos info, kuria ir sukroviau i dienorasti: INFO XAZANIKEMS IR NE TIK.

atrodo viskas butu grazu, bet nevisada atsidaro nuorodos i dienorasti. o tai nelabai patogu, kai 1-oje temos zinuteje pridejau daug nuorodu i dienorasti, kad neuzkrauti temos.... o nuorodose yra svarbi info... g.gif
kai padariau dokumenta su nuorodomis, jos veike, o dabar ne.... g.gif ryt turiu atidaryti nauja tema, o nuorodos neveikia.... g.gif

na nezinau ka daryti.... gal turit kokiu minciu....
nes jau net nesmagu kas kart kai sustreikuoja dienorascio nuorodos ( o tai buna gana daznai) prasyti moderatores pagalbos.... bet palikti temos su streikuojanciomis dienorascio nuorodimis irgi negaliu, nes tada prasideda netikslingi klausimai ir atsakymai... g.gif

aciuks uz pagalba. 4u.gif


Atsakyti