Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiuko košės receptas

Mamytes, o kokius riesutus dedat? ax.gif
Atsakyti
manau saugiausia laikyk saldytuve
as taip laaikiau ir viskas buvo normaliia matai pastovejes tas sirsiu medus darosi skanesnis . geriau spiritas i visa mase isigeria. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 06 30, 01:30)
Mamytes, o kokius riesutus dedat? ax.gif

Siaip su lazdyno gaunas labai skaniai.

As laikiau sirsiu medu saldytuve pusantros savaites.Bet kadangi dariau ne su spiritu,tai gavosi skysta.dabar isipilu i cerkiuka ir pasiskaninu gyvenima biggrin.gif blush2.gif
Siaip visi per krikstynas ragavo tik po sauksteli,kiti vos ant galo pakabine.O merginos krikstamote iskart kelis saukstus paragavo,o paskui ir i stikliuka isipyle biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos šeimininkutės 4u.gif

Man klausimėlis kilo g.gif , turiu aš to spirito truputėlį, bet taupau jį jau kokius metus, tai galvoju, ar nebus nuvėsęs g.gif , o taip norisi košelės krikštynoms pasidaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabred: 01 liepos 2008 - 15:35
tikrai nemanau, kad jam kas atsitiko. Mano spiritas tai irgi kelius metelius stovejes, bes kosyte tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maze11 @ 2008 07 01, 19:35)
Mano spiritas tai irgi kelius metelius stovejes, bes kosyte tai  thumbup.gif

bigsmile.gif vadinasi, pasiraitojam rankoves ir kimbam į darbą biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 06 30, 10:02)
Siaip visi per krikstynas ragavo tik po sauksteli,kiti vos ant galo pakabine.O merginos krikstamote iskart kelis saukstus paragavo,o paskui ir i stikliuka isipyle biggrin.gif

Pas mus lygiai taip pat po mazuti sauksteli visi suvalge,todel pasiveziau puse nesunaudoto sirsiu meducio.Bet skanus jis is ties essen.gif ,nors i suvalgyta kieki ziurint tureciau manyti kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš labai gražų indelį širšių medučiui "Senukuose", talpa pusė litro, tai manau iš vienos porcijos produktų bus pats tas bigsmile.gif . Krikštynos suplanuotos liepos 19d. tai prieš kokią savaitėlę reikėtų pasigaminti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 06 20, 14:03)
Kosyte ir mes ,,virsim'' su teciu smile.gif  Skaiciau, kad kitos mamytes dar duoda ,,vaiko sultyciu'' atsigert aisku irgi su laipsniais. Gal zinot is ko jas padaryt? g.gif

mane taip pat labai domina sulciu receptukas.Gal kas darete? g.gif
Atsakyti
As brendzio i buteliuka ipyliau hihihi.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš jau pasidariau savo vaikiuko košytę smile.gif , kadangi naudojau naminius kiaušinius, gavosi kaip tikras medus-gražiai geltonas biggrin.gif , o dar ir tikro spirito turėjau, tai rezultatas visai thumbup.gif bigsmile.gif
Pažadus tvirtinsim šia košele jau šį savaitgalį wub.gif
Atsakyti
O KAM IS TIKRUJU DERETU TA KOSYTE GAMINTI IR JA SVECIUS MAITINTI- vaikucio mamytei ar kriksto mamytei? smile.gif
Atsakyti