Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiuko košės receptas

QUOTE(Rozeta @ 2007 07 05, 13:21)
O aš dėsiu i 2 litrų stiklainį(nebutinai pilną smile.gif) ir semsiu dideliu plasmasiniu šaukstu. Tada ir etiketę galima didesnę, idomesnią užklijuot, dar kokį bantą rožinį užrišti ant stiklainio kaklo, kad iš toli matytųsi


ideja verta demesio thumbup.gif reikes pasinaudoti, jei nesupyks autore ax.gif wub.gif
Atsakyti
Tikrai nesupyksiu. Smagu, kad patiko. Ryt "kursiu" etikete stiklainiui, galesiu idet foto jei noresi:)
Atsakyti
Aga butinai atsisuk, mes irgi turim jau daryti nes savaitele beliko doh.gif
Atsakyti
Na štai mano projektas:) Gal turit kokiu pastabu ar geru minčiu?smile.gif

user posted image

Niekaip nepavyko to stiklainio pastatyti smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 07 10, 03:34)
Na štai mano projektas:) Gal turit kokiu pastabu ar geru minčiu?smile.gif

user posted image

Niekaip nepavyko  to stiklainio pastatyti smile.gif doh.gif

Vaaau koks fainas thumbup.gif Tik jei ne paslaptis kokia sudeti raset nes nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
SUDĖTIS:
Mamytės ir tėvelio meilė 99 %, džiaugsmas, saulės šiluma, juokas ir ašaros, ožiuko ragiukai ir kitokie pasiutimai 1 %
Prašom nesijuokti, nes nieko gudriau nesugalvojau. Gal kas nors padėtų???
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 07 10, 07:35)
SUDĖTIS:
Mamytės ir tėvelio meilė 99 %, džiaugsmas, saulės  šiluma, juokas ir ašaros, ožiuko ragiukai ir kitokie pasiutimai 1 %
Prašom nesijuokti, nes nieko gudriau nesugalvojau. Gal kas nors padėtų???

Nu tikrai juokas neima nes labai fainai sugalvota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 07 09, 17:34)
Na štai mano projektas:) Gal turit kokiu pastabu ar geru minčiu?smile.gif

user posted image

Niekaip nepavyko  to stiklainio pastatyti smile.gif doh.gif



LABAI GERA IDEJA IR VERTA DEMESIO
TIESIOG SAUNUMELIS,AS IR PASINAUDOSIU IDEJA IR SUDETIMI drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko, mes jau irgi padarem etikete tik nenufotkinau ir negaliu ideti, bet dareme irgi su mazes nuotraukyte, tik va sudeti raseme tikra kokia yra: tryniai, kondensuotas pienas, spiritas ir pudra, niu tik graziau viska aisku uzrasem blush2.gif
kai padarysim fotke idesiu parodyti musiske 4u.gif
Atsakyti
mergaites- is savo patirties patariu- idekit i kose dar ir riesutu (geriausia lazdynu). puikiai dera thumbup.gif
mano mama anksciau ivairiom sventem ta kose darydavo, tai dar dabar atsimenu, kaip mes, vaikai budami, tu riesutuku kaulydavom blush2.gif
Atsakyti
Laba diena. Si sestadieni buvo musu mazosios krikstynos ir kuma padare kose is cia pateiktu receptu tik su aguonom, visi dideliais saukstais kabino nes galvojo, kad cia vaiko kose kur jinai pati valgo buvo tikrai saunu.
Atsakyti
Mes po stiklainiuką košės dovanosim seneliams blush2.gif Tai bus šiek tiek juoko formoj, kad seneliai jau paseno, o seniems žmonėms biggrin.gif nuo gyvenimo naštos ir rūpesčių kartais gyvenimas tampa nemielas, tada jie ima bambėti. Tam kad taip nenutiktų ir seneliai nebambėtų ant savo mažojo anūko, jis išvyrė jiems košės ir dabar dovanoja.
Etiketę darėm su mažojo plačios šypsenos nuotrauka. Sudėtis: 97proc meilės ir gerumo, 2proc ožiukų ir kapriziukų, 1proc gyvenimo prieskonių, kurie suteikia gyvenimui nuostabaus skonio.

Labai tingiu dabar kelti foto į čia, gal nufotografuosiu ant stiklainiukų ax.gif
Atsakyti