Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiuko košės receptas

Pas mus giminej tokia kosele visada darydavo per kaledas ar velykas tik dar idedavo aguonu, o del spirito tai zinau kad yra degtines apie 70 % stiprumo tai turbut tiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ka, brangiosios ir sumaniosios mamytes... smile.gif ir as jau sian padariau kosyte smile.gif ir puikiai gavosi, be darydama kartele paragavau tai net galvele susisuko.... lotuliukas.gif blush2.gif palaikysi saldytuve kaip ir pataret visos savaitele, o kita sest jau svesim mano podinuko krikstynas, tikiuos visiem kosele patix smile.gif selmes ir jums visom mamytes, pasidaryti puikia kosele smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
o gal bandėt tą košytę daryti su graikiniais riešutais? Pas mane jų namie pilna tai galvoju vietoj lazdyno įdėti graikinių. Tik juos apkepint ar nebūtina?
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2008 12 15, 21:29)
o gal bandėt tą košytę daryti su graikiniais riešutais? Pas mane jų namie pilna tai galvoju vietoj lazdyno įdėti graikinių. Tik juos apkepint ar nebūtina?

Esu girdėjus, kad daro ir su graikiniais riešutais, bet juos nebūtina apkepinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2008 12 15, 21:29)
o gal bandėt tą košytę daryti su graikiniais riešutais? Pas mane jų namie pilna tai galvoju vietoj lazdyno įdėti graikinių. Tik juos apkepint ar nebūtina?

Ir su graikiniais riešutais, ir su razinom, ir su aguonom darau - labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
As dariau su migdolais ir labai thumbup.gif gavosi
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2008 11 14, 19:20)
Pas mus giminej tokia kosele visada darydavo per kaledas ar velykas tik dar idedavo aguonu, o del spirito tai zinau kad yra degtines apie 70 % stiprumo tai turbut tiktu  lotuliukas.gif


O kokia cia degtine butu, gal pavadinima prisimeni?
Atsakyti
oj mamytes,kiek super ideju... bigsmile.gif thumbup.gif na ir sumanios jus.... wub.gif reikia ir man kibti i darba siandien... g.gif jus ten po savaite laiket ja saldytuve,o man vos kelios dieneles beliko,tikiuosi nieko tokio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2009 06 10, 09:03)
o man vos kelios dieneles beliko,tikiuosi nieko tokio... unsure.gif

Tikrai nieko tokio mirksiukas.gif , tas produktas nėra toks, kad būtų galima laikyti neribotą laiką, taip kad pirmyn gaminkit ir vartokit, skanaus jums 4u.gif
Atsakyti
Aš dažnai darau širšių medų, ar, kaip krikšto proga, vadinamos vaikučio košės. Galiu pasakyti, kad savaitę šaldytuve niekada nelaikydavau, stengdavausi per savaitę ją suvartoti, nes ten gendantys produktai... Užtenka palaikyti šaldytuve min. vieną naktį, o idealiausia pora dienų. Po savaitės užsideda plėvelė, kuri man estetinio vaizdo ir skonio neduoda.
Visuomet darau su graikiniais riešutais, bet čia skonio reikalas, ką pridėti. Kiti mėgsta su džiovintais vaisiais ar aguonomis (apie imbierą nebuvau girdėjusi, bet irgi neblogai skamba rolleyes.gif ). Riešutų nekepinu ir nesmulkinu - man taip skaniau, bet čia vėl gi skonio reikalas.
O dėl pateikimo, tai aš planuoju juos sudėti ne į vieną didelį indą, o į vienkartinius mažus stikliukus. Namuose gerai iš bendro stiklainio valgyti, o kai daug žmonių, tai nehigieniška.
Tai mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 06 11, 22:54)
nes ten gendantys produktai... Užtenka palaikyti šaldytuve min. vieną naktį, o idealiausia pora dienų.

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai tokia kose su kokosu drozlemis ragavau thumbup.gif
Atsakyti