Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiuko košės receptas

o va kaip mūsų košė atrodė, labai jau tiko ir patiko visiems suaugusiems hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Patarška @ 2008 09 07, 23:17)
o va kaip mūsų košė atrodė, labai jau tiko ir patiko visiems suaugusiems hihihi.gif

Matosi, kad dar kažkokių skanių ingredientų dėjot į košę, gal pasakysit ką mirksiukas.gif
Atsakyti
labai susmulkintų riešutukų ir razinų atmirkytų ir susmulkintų ax.gif
Atsakyti
matos kad ir kietoka gavos.kazi kodel man tokia skysta isejo g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Patarška @ 2008 09 07, 23:53)
labai susmulkintų riešutukų ir razinų atmirkytų ir susmulkintų  ax.gif

Na tai tikrai skani košytė buvo thumbup.gif
Atsakyti
kietumas gal priklauso nuo to ,prieš kiek laiko iš šaldytuvo ištrauki smile.gif kai pagaminau - savaitę laikiau,kad visi produktai susimaiytų normaliai, įsigertų ir tiprumas susireguliuotų. o paskui prieš atrakciją maždaug valandžiukę ištraukta buvo, tai košė buvo tinkamom tirštumo.
Atsakyti
Manau, kad dar priklauso ir nuo to, su spiritu, ar su degtine buvo daryta košytė smile.gif , pilant spiritą gaunasi tikrai gera konsistencija biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
O cia mano kose. Dariau dvynukiu krikstynoms. Tik kadangi krikstynos buvo pusiau lenku pusiau rusu, tai rasiau viska ant bonkutes rusiskai, nes lenkiskai nemoku ax.gif .

O receptas toks: 4 tryniai, 100 cukraus pudros, 1 indelis sutirstinto pieno, 100 gr. spirito, 50 gr. konjako ir smulkiai tarkuotas imbieras. Skonis liuks thumbup.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 08 rugsėjo 2008 - 12:08
QUOTE(Inočka @ 2008 09 08, 14:07)
O receptas toks: 4 tryniai, 100 cukraus pudros, 1 indelis sutirstinto pieno, 100 gr. spirito, 50 gr. konjako ir smulkiai tarkuotas imbieras. Skonis liuks thumbup.gif

blink.gif o čia tai įdomu smile.gif , kažkas naujo smile.gif , turbūt savotiškas skonis buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabred: 08 rugsėjo 2008 - 20:49

QUOTE(*Zavinga* @ 2008 08 06, 01:40)
wub.gif Taip atrodo mano meducio etikete wub.gif

user posted image

wub.gif O taip atrodo sulciu etikete ,kuri bus klijuojama ant vaikisko buteliuko wub.gif

user posted image


Labai gražios etiketės. Pati irgi norėčiau tokias padaryti, tad norėjau paklausti su kokiomis programomis jūs čia viską darot?
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2008 09 08, 21:48)
blink.gif o čia tai įdomu smile.gif , kažkas naujo smile.gif , turbūt savotiškas skonis buvo mirksiukas.gif



imbiero ne daug, emiau apie 10 cm. ilgio. Tarkotas su bulviu tarka. Bet skonis tai tikrai liuks, nes kitaip man per saldu ir labai sutirstinto pieno skonis jauciasi, o imbieras ji siek tiek permusa. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 09 09, 10:40)
imbiero ne daug, emiau apie 10 cm. ilgio. Tarkotas su bulviu tarka. Bet skonis tai tikrai liuks, nes kitaip man per saldu ir labai sutirstinto pieno skonis jauciasi, o imbieras ji siek tiek permusa.  thumbup.gif

Reikės kada pabandyti smile.gif , bet pirma reikia spirito susivairuoti ax.gif
Atsakyti