Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Vasara tapau kristamote jau antra karta. Kaip ir pirma karta,pirkau zvake,kriksto rubus ir dovana vaikui. Uz kriksta kunigui mokejom taip pat mes su vyru. Daugiau is musu niekas nieko nereikalavo ir pareigu nepateike tongue.gif Bet stai vakare i kriksto baliu buvo atvaziaves ir kunigas,kuris pasake,kad jei krikstateviai zinotu tikslias savo pareigas,tai niekas nesutiktu krikstyt blink.gif Nu cia viskas gal labiau is senoves ateje,nes tuomet zmones anksciau mirdavo ir kristateviai budavo tie zmones,kurie vaikais pasirupindavo. O mes savo krikstasuniams stengiames nupirkti ir zaislu,ir rubeliu,prisimename per gimtadienius ir Kaledas. O kaip ten bus su Komunijom,tai net neisivaizduoju,kol kas ir vaikai mazi,ir mes labai toli,bet padesim uo galesim smile.gif
Vis gi manau,kad geriausia turet tik viena kriksto vaika- tada jis buna ypatingas ir daugiau gali vaikui skirti demesio cool.gif
Atsakyti
Silvute, pirmiausia as manau, kad zmones, kurie sutinka buti vaiko krikstateviais, labai gerai apsvarsto savo galimybes. Ir ne tik tuo atzvilgiu, ar gales ir nores ji lankyti, pirkti jam dovanas ir t.t., bet ir ta, ar jie gales pasirupinti vaikeliu, nelaimes atveju. Nemanau, kad cia gali buti kazkokie reikalavimai. g.gif
Atsakyti
krikstateviai turi nupirkti rubelius vaikui, dar kriziuka zvakute. taip jau buvo bent pas mus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Elvita @ 2004 11 29, 15:18)
Silvute, pirmiausia as manau, kad zmones, kurie sutinka buti vaiko krikstateviais, labai gerai apsvarsto savo galimybes. Ir ne tik tuo atzvilgiu, ar gales ir nores ji lankyti, pirkti jam dovanas ir t.t., bet ir ta, ar jie gales pasirupinti vaikeliu, nelaimes atveju. Nemanau, kad cia gali buti kazkokie reikalavimai. g.gif

deja, toli grazu ne visi taip galvoja.
Turiu gan daug pvz - mano krikstateviai, mano sunaus krikstamote...
Galu gale, net ir as pati prie tokiu pakliunu - siaip tai krikstamote tapau 16 metu, tai kad nelabai turejau pati pasirinkimo teise. O su krikstadukte matausi retai, nes tai yra mano brolio dukryte, o brolis su savo zmona yra issikyres...ir mano vyras nedega per didziausiu noru bendrauti su mano ex broliene ir jos nauju vyru.
Atsakyti
o apie nescia krikstamotes nieko nezinote? ar galima eit i krikstamotes?
Atsakyti
QUOTE (Linchia @ 2004 12 07, 11:59)
o apie nescia krikstamotes nieko nezinote? ar galima eit i krikstamotes?

Kiek teko dometis, negslima, nes vaikeliui laime atimi, ar kazkaip panasiai..
Atsakyti
visu pirma-del pareigu.kiekvieno teise ivardint ar ne kazkokias pareigas,tai priklauso nuo tevu ir krikstateviu supratimo,apie kriksta ir krikstatevius.manau,svarbiausia,kad vaikas butu mylimas ne is pareigos.
kas del buvimo krikstamote esant nesciai-cia tas pats,kas su visais prietarais.jei tikesi tuo,kad gali vaikui pakenkt,tai ir neisi,ir gal is tiesu pakenksi,nes tavo minties galia bus labai stipri.o jei spjausi i tai kaip i eilini senoliu prasimanyma (kaip ir apie tai,kad uzpuls ziurkes,jei atsakysi nesciajai-kiek is jusu prisauket jas?),tai ir viskas bus gerai...nematau jokiu problemu
Atsakyti
QUOTE
Gaila buna vaiko, kai jisai pasiilgsta krikstamotes, o tai yra per sunku ji aplankyti, nors ir yra tikra vaiko teta

jo mano krikstateviai yra mamos brolis su zmona, kurie tirai mazai man demesio rodydavo, nors gyvome netoli. as visada pavydedavau broliams, kuriu krikstateviai daznai pas juos atvaziuodavo, arba bent jau paskambindavo telefonu ir paklausdavo kaip jiems sekasi smile.gif
Atsakyti
Su vyru turim dvi bendras krikštadukras. Ir dar dvi, vyras krikštinęs atskirai. Dabar laukia dar vienos krikštynos. Bet aš jau nelabai noriu "pasirašyt".
Sakot pareigų nėra? Bet aš pati jaučiu pareigą pasveikint per Kalėdas, Velykas, gimtadienį. Pasiimu per atostogas pasisvečiuot. Vyras nepagaili ir smulkiom išlaidom. Visgi kažkokia priklausomybė yra.
Atsakyti
norejau pasiklaust jusu nuomones mano mazylio kriksto tevai jau taip gavos, kad bus kriksto mama rusu bazn krykstyta, o tevas musulmonas ar galetu jie krykstyt buti kriksto tevai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga24: 21 gruodžio 2004 - 13:27
Ziuriu,ne vien man poblemos surasti krikstu tėvelius.Reikalas tas, kad esame abu su vyru vienturčiai.Geriausi draugai jau tapo vyresnėlės krikšto tėvais, ir savo pareigas vykdo nepriekaištingai.Tai va nei draugų nei giminių daugiau nėra,ka gi dabar daryti?Į gatvę juk ieškoti neeisi:)

O dėl krikšto tėvų tikėjimo, tai tikrai žinau, jog turi išpažinti tą tikėjimą, kurį išpažysta vaikelio tėvai. wink_3.gif
Atsakyti
sad.gif o man tai yra taip: vyro sese mano vyra pakviete buti kikstateviu, o kriksto mama ten bus pussesere.... nu nieko sau nesuprantu, kam siitaip daryti. tuo labiau i kai ta puske turi seima ir mes. pvz. as dar nesupratau kaip man jaustis blink.gif blink.gif krikstynos si savaitgali, bet as gi ten busiu pasalinis zmogus, tiesiog net nezinau, bet man labai liudna sad.gif sad.gif sad.gif manot cia geras pasielgimas? as visai nesiverziu buti ne ten kriksto mama ne ka, bet man bus ppaprasciausiai nesmagu. aisku, tevai turi rinktis kriksto tevus..... nu bet man sioj situavcijoj labai liudna sad.gif
Atsakyti