Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

biggrin.gif Mes savo vaikui krikštatėvais išrinkom gimines- mano sesę su vyru. Esam jais labai patenkinti. Aš pati esu krikšto mama sesės dukrytei. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nono.gif Aš pasilieku prie savo nuomonės-krikštatėviais būtinai turi buti šeima. Neesu priešiškai nusiteikusi prieš jaunus, nevedusius krikštatėvius, tik man atrodo, kad jie greitai pamiršta savo pareigas, vėliau sukuria savo šeimas ir krikštavaikis lieka lyg nuošaly. O draugų krikštatėviais tikrai neprašyčiau, nes visko pasitaiko ir tarp geriausių draugų- kam vaikui paskui trauma. g.gif nono.gif
Tai tik mano asmeninnė nuomonė heart.gif
Atsakyti
O aš manau, kad krikšto tėvai gali būti bet kokio amžiaus. Savo mergytėms kviečiau pavienius žmonės - dar nesukūrusius šeimų. Vienai dukrytei pakviečiau savo geriausią draugę. Nežinau kaip gyvenimas susiklostis santykiuose su ja, tačiau didelės problemos nedarau. O man aplamai yra bloga nuo tokių žmonių mastymo, kad krikštatėviai savo krikšto vaikelį turi pastoviai apiberti dovanomis. Pati esu kūma ir savo krikšto vaikelio neužmirštu wink.gif . Tačiau savo mergyčių krikštatėvių paprašiau, kad jų neužmirštu per didžiasias šventes: gimtadienį ir Kalėdas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE (Aistilė @ 2004 09 07, 11:41)
Jei nenorit jokiu formalumu, vazuokit pas teva Stanislova, jam nieko nerikia, gal tik siek tiek is anksto pranesti kad atvaziuosit, kad rastumet ji. Kiek jis sutuoke jaunavedziu ir kiek pakrikstijo. Jam visai nesvarbu kokio tikejimo esu rusas ar lietuvis...

O kaip susisiekti su Tevu Stanislovu? Man jis kaip zmogus labai patinka, daug apie ji girdejau, zinau, kad Paberzej jo reikia ieskot, o gal kas turit telefona?
Atsakyti
O mes krikstateviais pasirinkome musu draugus smile.gif
Atsakyti
mes savo mazei krikstatevius jau seniai isrinkom,kol ji dar pilvely buvo.tai bus mano sesuo ir musu tatos brolis-patys artimiausi is galimu variantu.nesinori,kad atsitiktu taip,kaip man-mano krikstateviai buvo mociutes brolis su zmona,gyvena raseiniuose,paskui issiskyre ir as jau nebepamenu,kada juos maciau.o ir pareigos krikstateviu.juk jie vaika turi mylet,globot,aplankyt,dovanele kokia atvezt...as nieko panasaus neprisimenu savo gyvenime sad.gif tad noris,kad mano maze turetu tikrus krikstatevius
Atsakyti
mūsų abiejų vaikų krikštatėviai yra mūsų giminaičiai panašiai mūsų metų, bet kitam vaikui jau rinkčiausi savo draugę su vyru, jei sutiks rolleyes.gif, ot nervas, kai visa širdim nori ir nesutinka doh.gif .Vyro draugas mažai pažįstamas ko tai labai prašos jau dabar blink.gif , gal neturi kur daugiau pasireikšt rolleyes.gif , o vyro sesers neimčiau, nes jau buvo veselėj liudininkias ir tai nelabai noriai unsure.gif , šiaip nemėgstu užkraut vieniems ir tiems patiems daug įvairių pareigų.
Atsakyti
QUOTE (Nedurna @ 2003 12 15, 12:18)
Man labiausiai abejotina atrodo, kai krikstateviais renkasi draugus. Ypac jei jie garsus, zinomi ( arba turtingi) zmones. Mano manymu, tai labai intymu, todel turetu buti artimiausi zmones. Na, kad ir krikstateviu isipareigojimas auginti vaikeli, jei jo tevams kas nors atsitiktu. Kaip manot, ar tokiu atveju toji jusu geriausia drauge imtu globoti vaikeli, jei salia gyventu Jusu brolis, sesuo, seneliai? As abejoju.
Dar manau, kad patogiausia, kai krikstateviai yra sutuoktiniai. Na, tarkim, kad krikstatevis yra tik vienas is seimos(vyras, nes tai jusu brolis). Ka tokiu atveju daro jo tikroji zmona? Lieka uz borto?
Cia mano subjektyvi nuomone, todel su redakcijos nuomone ji nebutinai turi sutapti wink.gif

o jei man drauge labai,labai artima? pvz., mano kriksto mama,kai suzinojo,kad serga veziu (buvo rasta 2 stadija,bet po operacijos lyg ir viskas gerai) prase,kad, jei baigsis blogiausiai,jos dukryte uzaugintu jos geriausia drauge-mergaites krikstamote...
taip,kad krikstateviu parinkimas labai asmeniskas dalykas-renki atrimiausia sau zmogu,bet nebutinai seimos nari!
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 11 12, 20:59)
mūsų abiejų vaikų krikštatėviai yra mūsų giminaičiai panašiai mūsų metų, bet kitam vaikui jau rinkčiausi savo draugę su vyru, jei sutiks rolleyes.gif, ot nervas, kai visa širdim nori ir nesutinka doh.gif .Vyro draugas mažai pažįstamas ko tai labai prašos jau dabar blink.gif , gal neturi kur daugiau pasireikšt rolleyes.gif , o vyro sesers neimčiau, nes jau buvo veselėj liudininkias ir tai nelabai noriai unsure.gif , šiaip nemėgstu užkraut vieniems ir tiems patiems daug įvairių pareigų.

kaip galima nenoret but krikstaveviais ar liudininkais? blink.gif juk tai taip sventa! nemanau,kad kas nors rinktusi krikstatevius is patogumo...
Atsakyti
Isrinkome vaikeliui kriksto tevus, bet jie noretu, kad butu konkreciai ivardytos ju pareigos. Kaip jie turetu elgtis?Kiek demesio skirti vaikui?Ar jie turi buti pavyzdziu vaikui?
Aciu uz atsakymus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolo: 15 lapkričio 2004 - 18:46
g.gif o kaip ivardinti konkreciai kiek laiko skirti? grafika statysite? ............. padaryk samata uz kokia kaina dovanas pirkti ir t.t. ......

Atsakyti
Ne, nu moteriskom, nebludykit blink.gif Kokie dar gali buti reikalavimai? Cia kaip ir su tevai-argi ir tevams reik konkreciu reikalavimu? As manau, kad kriksto tevai turi myleti vaikiuka. Ir nesvarbu, uz kiek milijonu jie dovanas dovanos. Juk vaikui svarbiausia ne kiekybe, o kokybe. Zinau pavysdi, kai kriksto tevas aplankydavo savo kriksto sunu karta per metus, nes gyvena uzsienyje. Ir atvezdavo maza sokoladuka dovanu. Bet uz tai apsilankes, pasiimdavo ta berniuka ir jo sese ir iseidavo pusdieniui su jais i lauka, ciuozineti ant kalno. Grizdavo, aisku, visi iki triusiku slapi. bet kokie vaiku veidai laimingi budavo. man atrodo, tuom viskas ir pasakyta.
Atsakyti
Man taip pat keistai pasirode, kai jie paprase ivardyti kaip jie turetu elgtis ir t.t.
Juk ne dovanose esme, o ar jie skiria demesi vaikui myli ji nuosirdziai...
Atsakyti