Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

ka jus manote apie tai, kad busimi jusu vaiko krikshto tevai jau turi krikshtadukra ar krikshtasuni? gal kuriai taip buvo, kiek tai jauciasi ir ar verta imti i krikshto tevus tuos zmones kurie jau krikshtyjo koki leliu ?
Atsakyti
QUOTE (glinglingas @ 2004 06 02, 10:43)
ka jus manote apie tai, kad busimi jusu vaiko krikshto tevai jau turi krikshtadukra ar krikshtasuni? gal kuriai taip buvo, kiek tai jauciasi ir ar verta imti i krikshto tevus tuos zmones kurie jau krikshtyjo koki leliu ?

Nematau tame problemos. Mano tėvai turbūt kokį 10 vaikų pakrikštyjo. Aišku sunku, kai reikia visiems dovanas pirkti, bet kažkaip nei vienas nuskriaustas neliko. wink.gif
Atsakyti
Nors mano pirmagimis isvys pasauli tik birzelio pabaigoje taciau jau krikstateviai yra.
tai... heart.gif mano sesute su ilgaamziu drugu. manes visai nebaugina, kad jie nera santuokoje, bet juk siais laikais daug kas taip gyvena. Svarbiausia, kad jie abu beprotiskai laukia 2.gif mazylio. kartais net atrodo, kad jie labiau laukia ir pergyvena nei as.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (glinglingas @ 2004 06 02, 10:43)
ka jus manote apie tai, kad busimi jusu vaiko krikshto tevai jau turi krikshtadukra ar krikshtasuni? gal kuriai taip buvo, kiek tai jauciasi ir ar verta imti i krikshto tevus tuos zmones kurie jau krikshtyjo koki leliu ?

Pati turiu dvi krikstadukres ir dar sulaukiau ne vieno "maldavimo" tapti dar karta.Tik jau uztenka,nes labai "brangiai kainuoja islaikymas" krikstavaikiu wink.gif
Atsakyti
O as nesiulysiu savo giminei (broliui) but krikstateviu smile.gif tiesiog manau, kad mano draugai daugiau verti jais buti smile.gif Dar nepagimdziau, bet jau buvo nuspresta! O be to tie mano draugai ka tik prarado savo vaikiuka dar pilvelyje sad.gif zinau, kad jie geriausias variantas mano mazuliukui clap.gif
Atsakyti
As savo mazylei pasirinkau labai jaunus krikstatevius, kriksto mamytei 18, o kriksto teveliui 19 meteliu. Bet dabar as labai dziaugiuosi , nes mano dukryte yra labai ju mylima. Apie gimtadienio pasveikinima nesneku, bet , ir siaip atvaziuoja zaidzia, domisi kaip auga . Labai pergyveno , lauke visi na kada gi mazoji vaikscios savarankiskai.
Atsakyti
galima vaika kristyti turint tik viena - kriksto mama arba kriksto teva.
as savaja krikstijau liuteronu baznycioje. labai patiko, kai kunigas pakrikstyta vaika paeme ant ranku ir pernese per visa baznycia, pristatydamas nauja nari bendruomenei biggrin.gif

o antrajai dar nerandu k-tevu, tai bus matyti... pirmajai parinkau draugus ir dziaugiuosi, nes brolis per daug nerimtas.
Atsakyti
Mes krikstateviais pasirinkome draugus, kuriuos gerai pazistame ir labai sauniai sutariame. Pasirinkom juos , nes jie labai myli vaikus, labai nuosirdus geri zmones. Nemanau, kad turi butinai buti giminaiciai, juk kartais svetimi zmones daug artimesni nei gimines buna.
Atsakyti
Mes jau seniai isrinkom krikšto tevelius mazajam(jis dar pilvelyje buvo)bet dabar busima kriksto mama niekaip negali i Lietuva gryzti,o mes jau sutare kada krikstysim.Ka daryti g.gif
Atsakyti
Mūsų zuikio krikšto tėvai yra mums patys artimiausi draugai/prietėliai, kurie tikrai ir mus, ir mūsų vaiką pažysta skersai išilgai, nuolat bendraujame ir panašiai. Ogi prieš kelias dienas įvyko toks dalykas, kad mano vyrą pakvietė būti krikštatėviu. Bliamba kaip susinervijo, nebendraujam su tais žmonėmis absoliučiai beveik, jų vaiką nuvažiavom aplankyti iš pareigos kaip sakant, o čia- ateik brangusis....Vyras dar bandė pypaut apie tai, kad jis be šliūbo, nuo bažnyčios atitolęs...ale atsisakyti lyg ir negalima. Bet pikčiausia- kad 100 proc. jį pakvietė dėl to, kad jis dirba užsieny ir tipo turi daug babkių dovanoms. Krikštynos ten bus 80 žmonių kompanijoje, dovanos jaučiu atsitinkamai irgi...nu siaubas baubas kaip sunervijo...Ir paskui žinau- visam gyvenimui pasikabini kažkokią grandinę- na privalai sveikinti su gimtadieniu, vardadieniu, padėt varge ir džiagsme. Ale mes jų nepažystam beveik:( ir nieko artimiau nenorėjome:(
Atsakyti
o as po kvietimo i kriksto tevus supratau, koks sh...yra draugai. Isvis nebetikiu draugais. Nes net 2 poros atsisake krikstyt musu sunu. Tai tipo ,,dalia ateme"..????. Bandysiu netiket siuo prietaru.
Dabar jie man tik pazistami, su kuriais reikia laikas nuo laiko susitikt, nes taip vyras nori.
si savaitgali mano suneli krikstys mano brolis su zmona. pagaliau krikstamote nebenescia ir mano vaikas bus pakrikstytas.
Buciau geriau jau palaukusi tuos metus, nei kvietusi i kriksto tevus draugus. O gal cia pats gyvenimas duoda pamokas...? Geriau anksciau suzinot, ko verti zmones, kuriuos vadinai ,,draugais"...
Atsakyti
Na, o man situacija pasitaike - tai ojojj blink.gif
Vyro pussesere pakviete musu dukra (bus 15-ka) tapti jos dukreles krikstamote. O krikstateviu kviete sesers berniuka (bus 11-ka). Na ir ka - abu nepilnameciai krikstyti vaiko negali. Tai zinot ka ji sugalvojo? Krikstateviu pakviete mano vyra !!! Isivaizduokit: krikstateviai - dukra su tevu. Na, turbut pasaulis dar tokio varianto nebuvo regejes... g.gif
Atsakyti